Autor Wątek: Podwyżki 2016  (Przeczytany 623867 razy)

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 12, 2015, 18:15:24 »
Equinox widzisz kolego nie chciałem pisać wprost kto zablokował podwyżki w PSK, a koledzy Ci odpowiedzieli jakbyś nie wiedział. A do czego najlepiej nadają się związki to do tego aby tym , którzy są przy związkowym korycie zapewniać dobre stanowiska. Prześledź sobie kariery różnych głównych związkowców wojewódzkich i krajowych, a powiatowych również i wtedy możemy porozmawiać. Wiem, że nie wszyscy bo są ludzie którzy robią to dla idei ale 70% chce się dobrze ustawić, a dopiero potem jest cała reszta. Znam to od środka więc nie wciskaj tu kitu ludziom.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 12, 2015, 18:37:12 »
Typowe, jak nie ma się argumentów i nie potrafi się merytorycznie dyskutować to rzuca się :  ,,a co ty zrobiłeś"? Zadałem JASNE PYTANIE CZŁOWIEKU:,, gdzie jest zrównanie zarobków z Policją??????????????No ku.wa gdzie??? Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie to siedź cicho w swoim świecie i nie wku.wiaj ludzi. Nie interesują mnie twoje pikiety i inne dyrdymały ale jak już się pochwaliłeś: CO ONE DAŁY?????????Jak widzisz w naszej dyskusji o nadgodzinach pojawił się kolejny sceptyk a więc nie masz tych swoich 80% lecz marne 33%. Nie wiem skąd masz dane o 80%???Może te dane są ze strony rządowej to by było zrozumiałe. I nikt by nie musiał rozliczać się z jałmużny nadgodzin gdyby podwyżki które były zagwarantowane zostały dopilnowane przez tych którzy je podpisywali. Zgadnij o kogo mi chodzi?? Blokada podwyższenia grup, pełna zgoda kamo001.
Typowe to jest w Polsce krytykowanie kazdego i nie patrzenie na siebie... Stad pytanie co zrobiłeś dla dobra ogółu?
Na 73 stronach wątku są żale jak to niekorzystnie liczone są nadgodziny, że służą dowódcy nawet po 32h skoro to tak źle płatne to czemu człowiek na 13 grupie zarywa niedziele zamiast siedzieć z rodzina ?? Ja z natury rzeczy jestem pragmatykiem i wiem że dzięki tym jak to macie obaj w zwyczaju nazywac "ochłapom" mam o około 370 zł miesieczenie wiecej (174h nadgodzin za 2 połrocze 2014). Co te pikiety dały chociaż by ta podwyżkę 300zł ostatnią.
Zgadnij na jakim etapie są pozostałe służby z tym tzw. zrównaniem uposażeń-na takim samym bo uzasadnienie jest jedno kryzys. A co do blokowania podwyższenia grup to powiedz ile grup poszło do góry? czemu kazdy z was widzi tylko złe rzeczy!
Wiem, że nie wszyscy bo są ludzie którzy robią to dla idei ale 70% chce się dobrze ustawić, a dopiero potem jest cała reszta. Znam to od środka więc nie wciskaj tu kitu ludziom.
Tak tylko popatrz na sytuacje w niektórych komendach gdzie trwają postępowania dyscyplinarne i inne chce za działalność związkową przeciez oni sie tylko ustawiaj.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 12, 2015, 18:49:21 »
Typowe, jak nie ma się argumentów i nie potrafi się merytorycznie dyskutować to rzuca się :  ,,a co ty zrobiłeś"? Zadałem JASNE PYTANIE CZŁOWIEKU:,, gdzie jest zrównanie zarobków z Policją??????????????No ku.wa gdzie??? Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie to siedź cicho w swoim świecie i nie wku.wiaj ludzi. Nie interesują mnie twoje pikiety i inne dyrdymały ale jak już się pochwaliłeś: CO ONE DAŁY?????????Jak widzisz w naszej dyskusji o nadgodzinach pojawił się kolejny sceptyk a więc nie masz tych swoich 80% lecz marne 33%. Nie wiem skąd masz dane o 80%???Może te dane są ze strony rządowej to by było zrozumiałe. I nikt by nie musiał rozliczać się z jałmużny nadgodzin gdyby podwyżki które były zagwarantowane zostały dopilnowane przez tych którzy je podpisywali. Zgadnij o kogo mi chodzi?? Blokada podwyższenia grup, pełna zgoda kamo001.
Typowe to jest w Polsce krytykowanie kazdego i nie patrzenie na siebie... Stad pytanie co zrobiłeś dla dobra ogółu?
Na 73 stronach wątku są żale jak to niekorzystnie liczone są nadgodziny, że służą dowódcy nawet po 32h skoro to tak źle płatne to czemu człowiek na 13 grupie zarywa niedziele zamiast siedzieć z rodzina ?? Ja z natury rzeczy jestem pragmatykiem i wiem że dzięki tym jak to macie obaj w zwyczaju nazywac "ochłapom" mam o około 370 zł miesieczenie wiecej (174h nadgodzin za 2 połrocze 2014). Co te pikiety dały chociaż by ta podwyżkę 300zł ostatnią.
Zgadnij na jakim etapie są pozostałe służby z tym tzw. zrównaniem uposażeń-na takim samym bo uzasadnienie jest jedno kryzys. A co do blokowania podwyższenia grup to powiedz ile grup poszło do góry? czemu kazdy z was widzi tylko złe rzeczy!
Wiem, że nie wszyscy bo są ludzie którzy robią to dla idei ale 70% chce się dobrze ustawić, a dopiero potem jest cała reszta. Znam to od środka więc nie wciskaj tu kitu ludziom.
Tak tylko popatrz na sytuacje w niektórych komendach gdzie trwają postępowania dyscyplinarne i inne chce za działalność związkową przeciez oni sie tylko ustawiaj.
Sam sobie przeczysz, albo 80% według ciebie zadowolonych albo 73 strony niezadowolonych, co według ciebie jest  prawdą bo już sam zabłądziłeś. Typowe w Polsce to przewodniczący ZZ czekający na stołki i obiecujący wiele.......Te 370 PLN jak się cieszysz  - owszem ale taka kwota to miała być kilka lat temu do pensji,,,i jak zwykle tylko miała być. I przestań powtarzać te bzdety o kryzysie. Jeżeli jest kryzys to nie podwyższa się pensji nikomu, nie daje się milionowych nagród w ministerstwach, tak trudno przedstawić te proste argumenty na spotkaniach negocjacyjnych. NIE PO PROSTU TRZEBA CHCIEĆ!!! 300 PLN jak już wcześniej pisałem to nie zasługa naszych ZZ lecz podpięcie się pod Policję,

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 12, 2015, 19:18:36 »
Sam sobie przeczysz, albo 80% według ciebie zadowolonych albo 73 strony niezadowolonych, co według ciebie jest  prawdą bo już sam zabłądziłeś. Typowe w Polsce to przewodniczący ZZ czekający na stołki i obiecujący wiele.......Te 370 PLN jak się cieszysz  - owszem ale taka kwota to miała być kilka lat temu do pensji,,,i jak zwykle tylko miała być. I przestań powtarzać te bzdety o kryzysie. Jeżeli jest kryzys to nie podwyższa się pensji nikomu, nie daje się milionowych nagród w ministerstwach, tak trudno przedstawić te proste argumenty na spotkaniach negocjacyjnych. NIE PO PROSTU TRZEBA CHCIEĆ!!! 300 PLN jak już wcześniej pisałem to nie zasługa naszych ZZ lecz podpięcie się pod Policję,
Jakie podpiecie się pod Policyjne ZZ ? Skoro oni mieli te podwyżki zapewnione w expose premiera oni i wojsko... A pozostałe służby walczyły o nie i takie sa fakty!
73 strony to w większości żale na odbieranie tych jak to określasz "ochłapów" i tu nie ma sprzeczności ludzie chcą mieć nadgodziny jako dodatek do pensji. Uczestniczyłeś kiedys w spotkaniach negocjacyjnych? W ogóle rozmawiałeś kiedyś z Komendantem Wojewódzkim jesli tak to spróbuj mu następnym razem powiedzieć żeby obciął sobie 2000  i dał tobie  a jeśli nie rozmawiałeś to przemyśl sobie jaka będzie jego reakcja. Wiec swoje argumenty negocjacyjne włóż miedzy bajki.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 12, 2015, 19:44:50 »
Sam sobie przeczysz, albo 80% według ciebie zadowolonych albo 73 strony niezadowolonych, co według ciebie jest  prawdą bo już sam zabłądziłeś. Typowe w Polsce to przewodniczący ZZ czekający na stołki i obiecujący wiele.......Te 370 PLN jak się cieszysz  - owszem ale taka kwota to miała być kilka lat temu do pensji,,,i jak zwykle tylko miała być. I przestań powtarzać te bzdety o kryzysie. Jeżeli jest kryzys to nie podwyższa się pensji nikomu, nie daje się milionowych nagród w ministerstwach, tak trudno przedstawić te proste argumenty na spotkaniach negocjacyjnych. NIE PO PROSTU TRZEBA CHCIEĆ!!! 300 PLN jak już wcześniej pisałem to nie zasługa naszych ZZ lecz podpięcie się pod Policję,
W expose
Jakie podpiecie się pod Policyjne ZZ ? Skoro oni mieli te podwyżki zapewnione w expose premiera oni i wojsko... A pozostałe służby walczyły o nie i takie sa fakty!
73 strony to w większości żale na odbieranie tych jak to określasz "ochłapów" i tu nie ma sprzeczności ludzie chcą mieć nadgodziny jako dodatek do pensji. Uczestniczyłeś kiedys w spotkaniach negocjacyjnych? W ogóle rozmawiałeś kiedyś z Komendantem Wojewódzkim jesli tak to spróbuj mu następnym razem powiedzieć żeby obciął sobie 2000  i dał tobie  a jeśli nie rozmawiałeś to przemyśl sobie jaka będzie jego reakcja. Wiec swoje argumenty negocjacyjne włóż miedzy bajki.
Zapewnienia naszego byłego to też zielona wyspa. Więc pytam się ciebie gdzież ona ku.wa jest??? Nadal wierzysz w te bajki i czcze gadanie pod słupki poparcia?? Brałeś kiedyś udział w negocjacjach rządowych???? Tutaj jest pole do popisu a nie z komendantem. Jeżeli ja dostanę 300 PLN podwyżki to komendant co najmniej 1000. Tu nikomu nie trzeba zabierać z naszego podwórka. Ja raczej miałem na myśli i jasno to napisałem rząd i ministerstwa!!!A bajki to ty tworzysz poprzez powielanie tych obumierających na całe szczęście haseł rodem z lat minionych. Pewnie że ludzie chcą mieć nadgodziny ; BO NIE MAJĄ PODWYŻEK więc co mają za wybór : albo niedziela z rodziną albo pusty gar pod koniec miesiąca. O to ci chodzi człowieku , z tego jesteś dumny????? Nie musiałbym rezygnować z niedziel bez rodziny gdybym miał to co było podpisane kilka lat temu a czego ZZ nie dopilnowały, czego tu nie rozumiesz????
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2015, 21:11:30 wysłana przez boloyung1 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 13, 2015, 12:26:02 »
Poraża mnie twoja wiedza ostatni raz cos w 2008?
a nadgodziny w 2010?? może twoim zdaniem razem z policja??
tylko czemu policjanci nie maja ich dalej płatnych!
a podwyżka 300 zł ??skad?? policjanci i żołnierze mieli obiecana a pozostałe służby o nią walczyły!
Nic na to nie poradzę że nie widzisz realiów tylko czcze zapewnienia i jesteś oczarowany paplaniną związkową. O jakich pieniądzach Ty człowieku mówisz??? O ochłapach....policz ile to wychodzi za godzinę, wstydził byś się w ogóle wypowiadać o takich bzdetach. Jasne że zaraz odpowiesz że lepiej to niż nic..tyle że to nie jest powód do dumy dla ZZ - ochłapy to o co chodziło większości strażakom, niestety. Pokazałeś pierdołę w porównaniu z potrzebami, nie odwracaj kota ogonem pytałem konkretnie - było porozumienie o zrównaniu zarobków - gdzie to ku.wa jest??????
Siusiek ja wiem że Ty masz związkowe klapki na oczach ale prawdy nie zakrzyczysz, co mają inne służby: drogówka system 12/12, 24/48 więc jakie nadgodziny???Reszta zgodnie z harmonogramem/ 167/176/. Nie wiesz o czym piszesz to nie błaznuj / przepraszam za porównanie/. Co do strony służbowej PEŁNA ZGODA, tyle że oni mają inne priorytety i przede wszystkim zarobki.
Jak tak bardzo zazdrościsz policjantom z drogówki że mają taki system służby to się przenieś do biura..Chyba że już w nim pracujesz a twój 01 dał Ci tyle roboty że masz go serdecznie dość dlatego tak tu wypłakujesz na forum.Zabierz się do roboty to może doda Ci cosik do dodatku służbowego i już będziesz happy co do podwyżek.

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 13, 2015, 22:20:52 »
Poraża mnie twoja wiedza ostatni raz cos w 2008?
a nadgodziny w 2010?? może twoim zdaniem razem z policja??
tylko czemu policjanci nie maja ich dalej płatnych!
a podwyżka 300 zł ??skad?? policjanci i żołnierze mieli obiecana a pozostałe służby o nią walczyły!
Nic na to nie poradzę że nie widzisz realiów tylko czcze zapewnienia i jesteś oczarowany paplaniną związkową. O jakich pieniądzach Ty człowieku mówisz??? O ochłapach....policz ile to wychodzi za godzinę, wstydził byś się w ogóle wypowiadać o takich bzdetach. Jasne że zaraz odpowiesz że lepiej to niż nic..tyle że to nie jest powód do dumy dla ZZ - ochłapy to o co chodziło większości strażakom, niestety. Pokazałeś pierdołę w porównaniu z potrzebami, nie odwracaj kota ogonem pytałem konkretnie - było porozumienie o zrównaniu zarobków - gdzie to ku.wa jest??????
Siusiek ja wiem że Ty masz związkowe klapki na oczach ale prawdy nie zakrzyczysz, co mają inne służby: drogówka system 12/12, 24/48 więc jakie nadgodziny???Reszta zgodnie z harmonogramem/ 167/176/. Nie wiesz o czym piszesz to nie błaznuj / przepraszam za porównanie/. Co do strony służbowej PEŁNA ZGODA, tyle że oni mają inne priorytety i przede wszystkim zarobki.
Jak tak bardzo zazdrościsz policjantom z drogówki że mają taki system służby to się przenieś do biura..Chyba że już w nim pracujesz a twój 01 dał Ci tyle roboty że masz go serdecznie dość dlatego tak tu wypłakujesz na forum.Zabierz się do roboty to może doda Ci cosik do dodatku służbowego i już będziesz happy co do podwyżek.
Brak argumentów powoduje u ciebie frustrację, tak to jest jak człowiek nie potrafi sam logicznie myśleć. Nie potrafisz odpowiedzieć na konkretne pytanie, więc obrzucasz innych epitetami, może tobie człowieku brakuje zajęcia ?? Moja służba to moja służba i nic nikomu do tego. A na pewno nie takie zero związkowe będzie mi mówiło gdzie mam służyć, tak służyć a nie pracować tego nawet jeszcze sobie nie przyswoiłeś??

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 14, 2015, 07:22:07 »
Twoje cytowanie wypowiedzi robi się nudne bo i Twój tok myślenia jest ograniczony co do wypłakiwania wszelkich żali wobec otaczającego Cię świata.

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 14, 2015, 10:19:46 »
Widzę że jednak nie masz nic do powiedzenia sensownego w temacie, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie/jak możesz jeżeli nic nie zrobiły ZZ w tym temacie/. Także żyj sobie człowieku w tym zaciemnieniu związkowym, przytakuj dalej jak klakier swoim przewodniczącym i wierz że ZZ coś robią.........

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 14, 2015, 11:10:09 »
Widzę że jednak nie masz nic do powiedzenia sensownego w temacie, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie/jak możesz jeżeli nic nie zrobiły ZZ w tym temacie/. Także żyj sobie człowieku w tym zaciemnieniu związkowym, przytakuj dalej jak klakier swoim przewodniczącym i wierz że ZZ coś robią.........
w ciagu ostatnich 5 lat: nadgodziny(jako jedyna formacja mundurowa)  i podwyżka 300 zł
w tym roku przywrócona zostanie grupa 7 dla podoficerów, trwaja rozmowy na temat zaliczenia do czasu słuzby zmiany słuzby.
Wytyczne w sprawie dodatków służbowych, brak mozliwości służebnia przez 8h d-ców JRG i odbierania nadgodzin PB.
I takich przykładów jest mnóstwo ale ty odpowiesz : nadgodziny to ochałapy, 300 zł - to nie strażacy SG czy SW wywalczyłuy tylko Policja (która już to miała wcześniej).
Zacytuje bardzo madrego strażaka wiekszośc ludzi WIDZI ZADRĘ W OKU INNEGO ALE BELKI DREWNIANEJ WE WŁSANYM JUZ NIE! Zaślepiła cie nienawiść do ZZ i nie masz pojęcia co piszesz.
I stad proste pytanie "co ty zrobiłes dla ogółu strażaków?" BO MOIM ZDANIEM NIE DOŚĆ ZE NIC TO JESZCZE PRÓBUJESZ SKŁÓCAĆ ŚRODOWISKO STRAŻACKIE
Odpowiadam na twoje pytanie za kazdym razem i kwestie interpretacji pozostawiam wszystkim użytkownikom forum bo moim zdaniem ZZ wywalczyły duzo a twoim mało tylko twoja sprawa.
ALE ODPOWIEDZ NA MOJE KTÓRE DLA UŁATWIENIA JEST POGRUBIONE
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2015, 11:20:31 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 14, 2015, 11:27:18 »
Brawo kolego... Tamten jest chyba nawet zły na to że dziś walentynki... Prawdopodobnie kiedy przychodził do służby ubzdurał sobie stanowisko dowódcze i dupa. A wszelkie złości przedkłada na ZZ. Niech idzie do prywaciarza to będzie miał lepiej....

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 14, 2015, 13:43:39 »
Widzę że zawiązała się koalicja zagorzałych związkowców. Zanim zarzucicie komukolwiek nic nierobienie to zacznijcie od pochwalenia się własnymi osiągnięciami, choć to nie temat wątku oczywiście ale mam wrażenie że dużo by tego nie było. większość jak nazwałeś ,,osiągnięć" to nic innego jak przywrócenie czegoś na co się zgodzono kilka lub kilkanaście lat temu. Chyba nie muszę dodawać za czyim przyzwoleniem. Nadgodziny Policja ma od dawna - gdzie wtedy były ZZ? Nadal omijacie niewygodny temat: ZRÓWNANIE ZAROBKÓW!!Dla odświeżenia pamięci : porozumienie podpisano jeśli dobrze pamiętam w  1997 roku.Mamy 2015r i co i gó.no. Co zrobiły do tej pory ZZ, co wy jako ich zagorzali zwolennicy zrobiliście w tej sprawie?? Zanim zadacie prostackie pytania sami uderzcie się we własne piersi, dopiero pouczajcie innych. SIUSIEK masz dziecinne docinki więc lepiej przestań błaznować.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 14, 2015, 14:25:56 »
Widzę że zawiązała się koalicja zagorzałych związkowców. Zanim zarzucicie komukolwiek nic nierobienie to zacznijcie od pochwalenia się własnymi osiągnięciami, choć to nie temat wątku oczywiście ale mam wrażenie że dużo by tego nie było. większość jak nazwałeś ,,osiągnięć" to nic innego jak przywrócenie czegoś na co się zgodzono kilka lub kilkanaście lat temu. Chyba nie muszę dodawać za czyim przyzwoleniem. Nadgodziny Policja ma od dawna - gdzie wtedy były ZZ? Nadal omijacie niewygodny temat: ZRÓWNANIE ZAROBKÓW!!Dla odświeżenia pamięci : porozumienie podpisano jeśli dobrze pamiętam w  1997 roku.Mamy 2015r i co i gó.no. Co zrobiły do tej pory ZZ, co wy jako ich zagorzali zwolennicy zrobiliście w tej sprawie?? Zanim zadacie prostackie pytania sami uderzcie się we własne piersi, dopiero pouczajcie innych. SIUSIEK masz dziecinne docinki więc lepiej przestań błaznować.
Czy Ty coś wąchasz zanim siądziesz do pisania..przeczytaj swój post, bo sam sobie zaprzeczasz.Nadgodziny w Policji? Chyba nigdy nie rozmawiałeś z policjantem.Albo wiesz co...napotkanemu pogratuluj nadgodzin. Po drugie co Ty zrobiłeś w kwestii zrównania zarobków że tak zażarcie atakujesz związkowców.

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 14, 2015, 14:45:49 »
Dokładnie, policja ma oddawane nadgodziny, gdzieś napisałem że płacone???Stajesz się nudny i zdaje się że nie możesz i nie potrafisz na jasno sformułowane pytanie odpowiedzieć. Wiesz że przemilczane było zrównanie pensji, akcje protestacyjne spóźnione, budżet po ustaleniu i wtedy ZZ zaczęły podnosić raban i wiele innych drobniejszych ,,grzeszków" zaniechań. Ale tacy jak ty i tobie podobni zrobią wszystko tylko nie to do czego zostali powołani przez członków związków. Koniec na temat ZZ z mojej strony bo i tak nie potrafisz jeden z drugim odpowiedzieć na proste pytanie.

Offline sikacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 15, 2015, 09:36:18 »
mam to samo zdanie co kolega i szkoda że muszę się narazić ale związki zawodowe to banda nierobów która dba tylko o swój własny biznes nie patrząc na dobro zwykłego strażaka.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 15, 2015, 11:05:45 »
Nikomu nie musisz się narażać.Po ilości postów widać że wpadłeś tu na moment aby oświadczyć całemu światu swoje niezadowolenie i ubolewanie nad tym że zostałeś strażakiem.

Offline Zbrodniarz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2015, 11:11:03 »
No np. w kwestii Stanowisk Kierowania w Wielkopolsce związki nie zrobiły nic.

Offline sikacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 15, 2015, 12:31:34 »
Nikomu nie musisz się narażać.Po ilości postów widać że wpadłeś tu na moment aby oświadczyć całemu światu swoje niezadowolenie i ubolewanie nad tym że zostałeś strażakiem.
Zajeb..cie wyszedłeś z tego co napisałem. No cóż ale po co się tutaj wypowiadać na jakiekolwiek tematy  skoro wy działacze związkowi jesteście najlepsi tylko w mowie i piśmie, i kto ci powiedział o tym że ubolewam nad tym że jestem strażakiem, jedyne nad czym ubolewam to nad tym jakie mamy związki zawodowe. Amen.

Offline boloyung1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 15, 2015, 19:52:49 »
Panowie nie ma szans na dalszą konstruktywną dyskusję, panowie ,,zagorzali " związkowcy nigdy nie potrafili odpowiadać na niewygodne pytania, dokładnie jak nasi politycy. Między inny z takich powodów zawsze wszelkie akcje niby protestacyjne organizowane z pompą lecz zawsze było to  po fakcie kiedy wszystko już było ustalone i nie było szans na jakiekolwiek ustępstwa ze strony rządowej. A jak człowiek ,,ma czelność" przewodniczącemu zwrócić uwagę na jakiś szczegół to zazwyczaj słyszy:,,możesz iść do prywaciarza", ,,co sam zrobiłeś w tej sprawie" lub inne bzdety. Wbijcie sobie raz na zawsze że nikt tu nie ubolewa nad tym że jest strażakiem lecz dla prostego przykładu, który jest dla was sztandarowym sukcesem:
Wynagrodzenie za nadgodziny = wynagrodzenie normalne + dodatek

Dodatek do wynagrodzenia wynosi:
- 100 % wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w : nocy, w niedziela i święta, nie będące dla pracownika dniami pracy, w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi za pracę w niedzielę lub święto.
- 50 % wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych w każdym innym dniu niż w punkcie poprzednim
Tak powinny wyglądać nadgodziny , gdzie zatem ten wasz spektakularny sukces???Chyba tylko tyle że w ogóle coś płacą..........

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 15, 2015, 20:01:46 »
Dokładnie, policja ma oddawane nadgodziny, gdzieś napisałem że płacone???Stajesz się nudny i zdaje się że nie możesz i nie potrafisz na jasno sformułowane pytanie odpowiedzieć. Wiesz że przemilczane było zrównanie pensji, akcje protestacyjne spóźnione, budżet po ustaleniu i wtedy ZZ zaczęły podnosić raban i wiele innych drobniejszych ,,grzeszków" zaniechań. Ale tacy jak ty i tobie podobni zrobią wszystko tylko nie to do czego zostali powołani przez członków związków. Koniec na temat ZZ z mojej strony bo i tak nie potrafisz jeden z drugim odpowiedzieć na proste pytanie.
Nie rozumiem w dalszym ciągu Twojego lamentu..

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 15, 2015, 20:39:28 »
AD boloyung1
Fajnie podajesz % to wydabądż z archiwum moje godzin z przed tej zmiany!! i niech ktos to zapłaci nawet 20% stawki skoro sie przedawniły i tak by sie dalej mogły przedawniac! bo zadna słuzba nie ma takich stanów minimalnych. ! A twoje procenty pochadza :P z kodeksu ........... przykkkpie :rofl:
Ale ty wiesz lepiej i podajesz przykład Policjantów dzisaj rozmiawoiłąem z Naczelnikiem WPI i on nie ma sztywnych stanów min. sa nadgodziny to oddaje!
dobrze nie potrafie odpwiadac na pytania.... bo moje odpowidzi ciebie nie stasfakcjonuja.
A WIEC ODPOWIEDZ NA MOJE CO ZROBIŁEŚ DLA OGÓŁU STRAZAKÓW NIE DLA SIEBIE???
Jedno proste pytanie.... jedna prosta odpowiedz ZERO
My chociaz te "OCHŁAPY i te 300" i  wytyczne pisma.... my chociaz walczym w realu a nie za klawiaturze.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2015, 22:14:27 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 15, 2015, 22:08:03 »
Widzę, że tych dwóch związkowców jest tak oderwanych od rzeczywistości jak nasi miłościwie nam panujący w KG i rządzie, szkoda słów panowie do betonu

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 15, 2015, 22:11:05 »
Widzę, że tych dwóch związkowców jest tak oderwanych od rzeczywistości jak nasi miłościwie nam panujący w KG i rządzie, szkoda słów panowie do betonu
Beton to chyba Ty jesteś...

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 15, 2015, 22:18:09 »
Widzę, że tych dwóch związkowców jest tak oderwanych od rzeczywistości jak nasi miłościwie nam panujący w KG i rządzie, szkoda słów panowie do betonu
Ale co ludzie twojej kategorii zrobili dla Strazaków z PB....
Tak jestem betonem i sie z tym nie kryje jestem wszarzem którzy nie jeden raz walczył z góra i zdarzało sie wymienic poglady za pomoca słów na k... na h... bo ja jestem strazakiem i jestem za strazakami.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline sikacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Podwyżki 2016
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 16, 2015, 07:16:29 »
Panowie i po co ta dyskusja :gwiazdki: może ci dwaj weterani (nie wiem czy już nie emeryci ) napiszą co faktycznie zrobili na + dla strażackiej braci.