Autor Wątek: Ratownik Medyczny w szeregach PSP  (Przeczytany 3030 razy)

Offline Chomik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Ratownik Medyczny w szeregach PSP
« dnia: Wrzesień 09, 2014, 19:33:36 »
Witam mam małe pytanie nie dawno obroniłem dyplom Kwalifikowanego Ratownika Medycznego po 2 letnim studium policealnym , i tu rodzi sie moje pytanie , czy dochodzi coś do obowiązków podczas służby i nie tylko , chciałem powiedzieć że dopiero idę w szeregi PSP.

Offline Dan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Ratownik Medyczny w szeregach PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2014, 19:39:36 »
a można wiedzieć, która szkołę skończyłeś?

Offline Chomik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Ratownik Medyczny w szeregach PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2014, 19:52:10 »
Tak jak napisałem wyżej 2 letnie studium policealne ( szkoła policealna) , nie jest to wykształcenie wyższe , to nie jest żaden licencjat , po prostu prawo do wykonywania zawodu "Ratownik Medyczny".

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Ratownik Medyczny w szeregach PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2014, 20:41:11 »
W zasadzie nic Ci nie dojdzie do obowiązków służbowych (nie dostaniesz przez ukończenie szkoły wyższego dodatku + chyba  że bedzie to przydatne w służbie i Twój przełożony to doceni). Możesz się przez ukończenie tej szkoły starać o np o funkcję na zmianie (np instruktora medycznego a w przyszłości koordynatora - ale to się wiąże z dodatkową pracą i możesz się nie spodziewać dodatkowych profitów).
Więcej info oraz dodatkowe wyjaśnienia w tym zakresie poza tym w dziale Ratownictwo Medyczne....
pozdr
EGO = 1 / wiedza

ono85

  • Gość
Odp: Ratownik Medyczny w szeregach PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2014, 14:43:20 »
chłopakdopiero się stara o przyjęcie a już się martwi ile to przybędzie mu obowiązków