Służba > Forum zawodowców

WZORCOWA Komenda Miejska PSP

(1/8) > >>

Angelina:
Zastanawiam jaki powinien być model Komendy? Co mozna a co trzeba w niej zmienić, ulepszyć ?  Jakie są wasze obserwacje i doświadczenia?  ^_^
Co w ogóle jest złego w ich obecnym kształcie.

emer:

--- Cytat: Angelina w Kwiecień 01, 2006, 15:32:37 ---
Co w ogóle jest złego w ich obecnym kształcie.

--- Koniec cytatu ---

układy i układziki....

Angelina:
Rozumiem że są układy, koneksje np. zatrudnianie żon i członków rodzin, układy z kadrowcem który jest przewodniczącym komisji dyscyplinarnej protegowanym partyjnym lub ZZ... Myśl jest taka, czy można to w jakiś sposób zmienić? Oczywiście nie wchodzi w grę gruba kreska Mazowieckiego, bo to się nie sprawdziło. Jak naprawić, rozliczyć. Komu udało się np. rozwalić układ i jak? Komu udało się  przerwać koneksje typu  żona kadrowego albo córka/syn komendanta? I jak to dyplomatycznie zrobić? 

DREAM:
A ja tylko chciałem spytać, czy ogólnie mówiąc gdzieś w kraju są przypadki, że załoga jest niezadowolona ze sposobu rozliczania funkcjonowania Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych ?
 
Tajemnicą Poliszynela jest fakt, że kasy brakuje. Złośliwi mówią, że albo je przepito w Człuchowie, albo na rozwój hodowli zwierząt karmowych  – świerszczy (Acheta domestica) ? 
 
Czy oprócz naszego przypadku jest problem z rozliczeniem wydatkowania pieniędzy np. na grupę GPR, chemiczną, czy wodno-nurkową? Czy sprzeciw załogi /  ZZ może być wyrażony w postaci akcji protestacyjnej?
 
Liczę na konkrety. Kto spotkał się z taką sytuacją w PSP, jakie były przesłanki aby uznać to za np. niegospodarność, z czyjej pomocy można skorzystać w takiej sytuacji, jaką drogą najlepiej pójść. Mądrzy ludzie podzielcie się swoimi doświadczeniami i podpowiedzcie coś, bo nie mogę już patrzeć na krzywdę  podatników !!!

Angelina:
własnie dobry przykład i co dalej ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej