Służba > Forum zawodowców

Płatne godziny nadliczbowe

(1/2) > >>

kamo001:
Mam pytanie:
czy słyszeliście o tym że od lipca mają płacić za 36 godzin nadliczbowych w miesiącu(mówi się o kwocie ok.250 zł).Reszta nadgodzin będzie do wybrania.
Co o tym sądzicie.
Pozdrawiam

robard:
A może jeszcze powiedz nam wszystkim skąd to się wzięlo, gdzie in od kogo to usłyszałes, czy z wiarygodnego źródła, czy tez od kolegi, kolegi co słyszał od kolegi?

bodek:
witam!
też coś o tym słyszłaem , mówi się o powrocie do naliczania nadgodzin z przed grudnia 2005,
a co za tym idzie za nadgodziny wypracowane będą musieli nam zapłacieć.
Biorąc pod uwagę ilośc propozycji i zmian w PSP wszystko się może zmienić i napewno się zmieni
Pozdrawiam !

DEX:

--- Cytat: bodek w Marzec 16, 2006, 18:22:05 ---Biorąc pod uwagę ilośc propozycji i zmian w PSP wszystko się może zmienić i napewno się zmieni
Pozdrawiam !


--- Koniec cytatu ---
A mi się wydaje, że wszystko się najpierw musi się zawalić. Już u nas tak jest, że nie można łagodnie przejść z jednej opcji do drugiej, tylko trzeba tak nagmatwać, że nawet autor się pogubi. Zresztą jak by umiał liczyć to by wiedział, że to co wymyślił nie jest w stanie przetrzymać w takiej formie na dłuższą metę.
A co do płacenia, to też tak słyszałem, tylko data bardziej odległa.
Natomiast skąd się wzieło to 36 to dlamnie wielka zagadka.

seba1:
Witam

O tym, że za nadgodziny mają płacić to chyba już wszyscy słyszeli.

Podobno najwięcej słyszeli Ci, którzy wydają polecenia by je wypracowywać.

Jednak jeszcze NIKT NIE SŁYSZAŁ skąd wziąść pieniądze by te nadgodziny wypłacić.

Panowie badźmy realistami W TYM ROKU budżet państawa nie przewidział takich pieniędzy

W śląskim każdy podziałowiec na koniec okresu rozliczeniowego ma mieć wypracowane 192 h nadgodzin ( 8 służb) poleceniem Kom. Woj.

 Czy sądzicie że PSP ma takie rezerwy finansowe by wypłacić każdemu strażakowi na śląsku dodatkową pensję w lipcu

Ja w to niewierzę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej