Autor Wątek: Kurs podstawowy poza powiatem.  (Przeczytany 18615 razy)

Offline pol102

  • Software Developer
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
  • Cichy spec od czarnej roboty.
Odp: Kurs podstawowy poza powiatem.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2014, 14:24:40 »
Czasami wyznacznikiem nie jest rocznik?
Skończyły się czasy przymykania oczu na wymogi formalne. KW PSP wzięły się za porządki i dla przykładu okoliczne (dla mnie) KP PSP zostały na przestrzeni ostatniego pół roku skontrolowane już 3 razy.

Brakuje punktów przy naborze?
Zapewne tak. Niech się kolega poszukiwacz nie przejmuje. Szkolenie podstawowe to strasznie mało. Proponuję wziąć się za to na spokojnie - step-by-step.
To nie jest zła wola, że nikt kolegi nie chce wciągnąć na kurs - to są priorytety. Będąc naczelnikiem wolałbym wysyłać swoich ludzi na szkolenia aniżeli kogoś zewnątrz, bo miejsc jest mało a potrzeby wielkie.
Jeśli robisz coś za darmo i czujesz, że daje Ci to radość, to wiedz iż muisz robić to na 200% swoich umiejętności.

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Kurs podstawowy poza powiatem.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2014, 21:22:06 »
Ja juz dzwonilem po komendach i wszedzie cisza w tej sprawie.Jak juz wczesniej wspomnialem wszyscy mowia,ze to nie czas na takie szkolenia,ze teraz bedzie zaczynal sie czas zawodow strazackich.Wiosna i jesien to sa okresy gdzie jest najwiecej organizowanych kursow.Szkoda bo ja niestety wczesniej nie dalem rady ze wzgledu na inne obowiazki a poza tym nie wiedzialem ze bedzie tak ciezko w tym okresie,ale jakby sie komus cos obilo o ucho to prosze o jakies info.

Offline Miodziomm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kurs podstawowy poza powiatem.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 06, 2014, 22:10:15 »
Szczerze mówiąc wątpię aby ktoś chciał bawic się w takie układziki ;) jestem zdany sam na siebie