Czy ktoś się orientuje, czy będą zmiany w przepisach kwalifikacyjnych dotyczących nowych stanowisk na stanowiskach kierowania, które mają być wprowadzane w przyszłym roku w związku z OC? Obecnie jest dość mały wachlarz takich stanowisk – czy planowane jest wprowadzenie nowych, np. pomocnika dyżurnego?