Autor Wątek: Przepis kwalifikacyjny  (Przeczytany 1073992 razy)

Offline GordonShumway

• Strażak Sam
  • *
Odp: Przepis kwalifikacyjny
« Odpowiedź #2900 dnia: Październik 23, 2020, 14:25:44 »

W rozporządzeniu zlikwidowano starszego operatora sprzętu specjalnego (stanowisko aspiranckie) i powołano starszego operatora sprzętu (stanowisko podoficerskie) z max stopniem st. ogn. a co jeśli byli aspiranci na tych stanowiskach - spadli do korpusu podoficerskiego i nie ma możliwości ich awansowania w stopniu. I co dalej?
Zlikwidowano? raczej zostało przywrócone podoficerom jak to miało miejsce wcześniej. Aspirant za kierownicą? operujący HDS-em, podnośnikiem czy drabiną? Śmiech mnie ogarnia jak widzę takie kwiatki. Aspirant powinien zostać przeniesiony na stanowisko ratownika-specjalisty lub d-cy zastępu i zająć się tym czego go w SA nauczyli.

Offline FUTERKOWE

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #2901 dnia: Październik 23, 2020, 18:13:18 »
Kolego Gordonie....świetnie że śmiech Cię ogarnia, ale nie to jest sednem sprawy! proszę o pomoc/wsparcie w rozwiązaniu problemu a nie wypociny w stylu "Zlikwidowano? raczej przywrócono....." nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilknij proszę, bo otwieram post z nadzieją na coś sensownego a jak czytam takie "nabijacze" licznika postów to mi się skarpety na nogach rolują.

Offline Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #2902 dnia: Październik 23, 2020, 18:19:56 »
Stopień powinieneś dostać... Było w tym wątku. 

Offline Harmful

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #2903 dnia: Październik 23, 2020, 18:24:45 »
U mnie przenieśli na dowódcę zastępu

Offline FUTERKOWE

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #2904 dnia: Październik 23, 2020, 18:26:49 »
Stopień powinieneś dostać... Było w tym wątku.
czy jest jakaś podstawa prawna do tego ze stopień powinien być? w przepisie kwalifikacyjnym nie ma słowa w tym temacie

Offline Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #2905 dnia: Październik 23, 2020, 19:49:01 »
czy jest jakaś podstawa prawna do tego ze stopień powinien być? w przepisie kwalifikacyjnym nie ma słowa w tym temacie
Skoro nie chce ci się czytać wątku to sorry ale odpowiedź padała a rozporządzenie ma dwie strony tekstu reszta to tabele.

Offline Benq2

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #2906 dnia: Październik 23, 2020, 20:20:48 »
Taki offtop:
Skoro nie chce ci się czytać wątku to sorry ale odpowiedź padała a rozporządzenie ma dwie strony tekstu reszta to tabele.
Serio komukolwiek chciałoby się czytać 146 stron wątku w poszukiwaniu odpowiedzi, gdzie może 10% wypowiedzi jest merytoryczna?  :rofl:
"Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych." - Napoleon Bonaparte

Offline MetFis

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #2907 dnia: Październik 24, 2020, 00:32:19 »
Taki offtop:
Serio komukolwiek chciałoby się czytać 146 stron wątku w poszukiwaniu odpowiedzi, gdzie może 10% wypowiedzi jest merytoryczna?  :rofl:

Eqinox, Benq2 śmiesznie wyszło bo paradoksalnie obaj macie racje  :rofl:

Offline GordonShumway

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #2908 dnia: Październik 24, 2020, 09:57:47 »
Kolego Gordonie....świetnie że śmiech Cię ogarnia, ale nie to jest sednem sprawy! proszę o pomoc/wsparcie w rozwiązaniu problemu a nie wypociny w stylu "Zlikwidowano? raczej przywrócono....." nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilknij proszę, bo otwieram post z nadzieją na coś sensownego a jak czytam takie "nabijacze" licznika postów to mi się skarpety na nogach rolują.
Kolego futerkowy. Jak czegoś nie wiem lub interpretuję inaczej niż komendant czy kadrowa, to nie szukam na forum odpowiedzi tylko udaję się do radcy prawnego, płacę 150zł za opinię. W przypadku gdy opinia jest na moją korzyść to przedstawiam ją w piśmie do 01 na dziennik i tyle w temacie. Zrobiłem tak dwa razy w swojej "karierze" i sprawy były po takim piśmie załatwione od ręki z tekstem 01 "ja sądzę inaczej ale już niech ci będzie". Wiem wiem, ze zrolowanymi skarpetami ciężko się chodzi i głupio wygląda więc i radca prawny by ciebie poważnie nie potraktował.