Służba > Forum zawodowców

Przepis kwalifikacyjny

<< < (3/717) > >>

lang:
i tutaj jest cały problem - z Twoim potencjałem intelektualnym powinieneś zakończyć służbę w PSP po roku służby przygotowawczej, a nie siłą rozpędu dostać mianowanie na stałe; a co dopiero powierzać dowodzenie zastępem...

JON SNOW:

--- Cytuj ---nie kolego nic nie dostałem właśnie miałem dostać a teraz mowią ze nie mogą dac
--- Koniec cytatu ---
kolego, langowi chodzi o to że skończyłeś staż i zaopiniowali Cie pozytywnie do dalszej służby a nie  o otrzymanie wyższego stanowiska. A skoro byłeś kandydatem to domyślam się że pare lat już odsłużyłeś...

dominikmak:
sprawa tak wyglada ze zostałem na to stanowisko sam z jednostki brakuje mi 4 miesiecy do pełnych 3 lat zeby dostac to stanowisko a PO zablokowało by mozliwośc nadania tego przyszłego mojego stanowiska absolwentom SGSP którzyprzychodza w czerwcu

Herflik:
Po tym co piszesz dominikmak wszystko już wiadomo. I tak dla jasności w służbie niestety nie jest tak, że coś Ci się należy, nawet jeśli jesteś jedynym kandydatem. Decyduje o tym ktoś inny niż my sami. Przez lata szkoły i służby stałej powinieneś już załapać, jak to wygląda w rzeczywistości.  Przepis mówi, że ma być 3 lata i już. W niektórych miejscach dają wcześniej, w innych nie. Oczywiście nie zakładam, że jest to komuś na rękę :P
I takie małe pytanie - polskiego nie miałeś w szkole? ;)

lang:
i już jestem roz...bany... jeżeli w przypadku gamonia  po przygotowawczej można jeszcze przełknąć powstrzymując odruch wymiotny, to już aspiranta nie strawię; no sorry - tak już mam; się ***** ogarnij i przenieś, bo łacha z Ciebie będą darli i całkiem słusznie; tyle z mojej strony; pocieszenia szukaj gdzie indziej...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej