Służba > Forum zawodowców

ZZ aspirantów i oficerów...?!

(1/3) > >>

emer:
Już kilkakrotnie spotkałem się z nazwą nowego ZZ aspirantów i oficerów pożarnictwa, czy ktoś wie coś na ten temat? kto go tworzy, kto reprezentuje, czym się zajmuje, jakie ma plany...??

A najbardziej interesuje mnie dlaczego taki ZZ powstał.....? czego innym ZZ brakuje...?

A może ktoś z szanownych forumowiczów do niego należy?, było by miło gdyby zabrał głos w dyskusji.

robard:
emer, mi się wydaje, ze odgrzebałes stary temat (powinieneś użyć wyszukiwarki, bo napewno juz ten temat był poruszany) - z tego co ja wiem to tak był kiedyś nazywany Związek zawodowy Pracowników Pozarnictwa, ale niedawno ktos przebąkiwał, że ZZ Aspirantów i Oficerów istnieje w Polsce Zachodniej lub Południowej

emer:
no więc dlatego pytam czy ktoś coś wie na ten temat, bo gdzieś jakiś czas temu przeczytałem i chyba całkiem nie dawno ktos o tym spominał na forum, dlatego mnie to zainteresowało,
no chyba że nic takiego nie ma to prosze o zdementowanie tej sprawy

Geddeon:
Nic nie dementować !!
Mnie też się o uszy obiło że powstaje taki twór "wybrańców" może jednak ktoś wie więcej i się podzieli informacjami.
Poczekajmy....

bax:
wiem, że w środowisku biurokratów PSP w Żarach (lubuskie) chłopaki należą do takiego związku od kilku już lat (dzwoń do kpt.Lisik)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej