Autor Wątek: ZZ aspirantów i oficerów...?!  (Przeczytany 5561 razy)

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
ZZ aspirantów i oficerów...?!
« dnia: Marzec 08, 2006, 17:53:25 »
Już kilkakrotnie spotkałem się z nazwą nowego ZZ aspirantów i oficerów pożarnictwa, czy ktoś wie coś na ten temat? kto go tworzy, kto reprezentuje, czym się zajmuje, jakie ma plany...??

A najbardziej interesuje mnie dlaczego taki ZZ powstał.....? czego innym ZZ brakuje...?

A może ktoś z szanownych forumowiczów do niego należy?, było by miło gdyby zabrał głos w dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2006, 18:36:55 wysłana przez emer »

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2006, 19:24:41 »
emer, mi się wydaje, ze odgrzebałes stary temat (powinieneś użyć wyszukiwarki, bo napewno juz ten temat był poruszany) - z tego co ja wiem to tak był kiedyś nazywany Związek zawodowy Pracowników Pozarnictwa, ale niedawno ktos przebąkiwał, że ZZ Aspirantów i Oficerów istnieje w Polsce Zachodniej lub Południowej
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2006, 20:32:39 »
no więc dlatego pytam czy ktoś coś wie na ten temat, bo gdzieś jakiś czas temu przeczytałem i chyba całkiem nie dawno ktos o tym spominał na forum, dlatego mnie to zainteresowało,
no chyba że nic takiego nie ma to prosze o zdementowanie tej sprawy

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2006, 21:15:43 »
Nic nie dementować !!
Mnie też się o uszy obiło że powstaje taki twór "wybrańców" może jednak ktoś wie więcej i się podzieli informacjami.
Poczekajmy....

Offline bax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2006, 11:46:26 »
wiem, że w środowisku biurokratów PSP w Żarach (lubuskie) chłopaki należą do takiego związku od kilku już lat (dzwoń do kpt.Lisik)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2006, 11:47:57 wysłana przez bax »

Offline grom@

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2006, 18:18:45 »
Taż pamiętam ten temat, ale chyba nic z niego nie wynikło. Może ktoś jednak podzieli się jakimiś informacjami o tym związku.

Offline pifos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2006, 09:41:37 »
Witam
Związków zawodowych w PSP jest już zbyt wiele, nie tedy droga. Chyba by każdy walczył o sprawy isotne dla danej grupy. To bardzo zły pomysł takiego podziału, jak widać na forum podział na biuri i podział istnieje, tylko dlaczego?
Bardziej liczący się byłby jeden, silny związek zawodowy, co w obecnej sytuacji pomoglo by KG w szybkich i dobrych decyzjach związanych z dobrem służby.

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2006, 14:54:33 »
Generalnie chodzi o jedno: kolejne stanowiska przewodniczących, wiceprzewodniczących, sekretarzy, skarbnikow - osob teoretycznie nietykalnych majacych misje do spelnienia. Beda sie zajmowac knuciem, dogadywaniem sie z komendnatem za plecami strazakow, zalatwianiem przyjec do pracy kolegom sportowcom, obsadzaniem stanowiska komendanta itp, itd. Proste???
Mam to u siebie na podworku.
Mario

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2006, 17:00:35 »
No... i co z Tym związkiem? Istnieje formalnie, czy nie? Może to tylko znów jakieś jakieś s-f ^_^  Ktoś ma jakieś jakieś konkretne info. strona www, itp... Chyba, że to jakaś kolejna "masoneria" :angry: Ostatnio nawet zdajsie znów modne -_-
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline bax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2006, 18:45:29 »
posałem przecież, że jest taki związek. W lubuskiem. W KP PSP w Żarach na 100%.

Offline MCh

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2006, 23:17:49 »
Cytuj
posałem przecież, że jest taki związek. W lubuskiem. W KP PSP w Żarach na 100%

Potwierdzam, jakiś odłam był swojego czasu w KW PSP w Gorzowie.

Cytuj
No... i co z Tym związkiem? Istnieje formalnie, czy nie? Może to tylko znów jakieś jakieś s-f cheesy  Ktoś ma jakieś jakieś konkretne info. strona www, itp... Chyba, że to jakaś kolejna "masoneria"

Strony www to oni raczej nie mają. Warto też zauważyć, iż istnieje jeszcze spora grupa róznych ZZ na szczeblu lokalnym (przy róznych KP/KM) które są rejestrowane bezpośrednio w sądach. Oczywiście większość z nich została stworzona tylko na potrzeby swoich pracodawców czyli Komendantów :D


Cytuj
Bardziej liczący się byłby jeden, silny związek zawodowy, co w obecnej sytuacji pomoglo by KG w szybkich i dobrych decyzjach związanych z dobrem służby.

Zgoda, problem jednak w tym, iż interesy róznych grup w PSP sa zdecydowanie rozbieżne a i Komendantom lepiej sie rządzi jak mają "swoje ZZ" :D



Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 05, 2006, 23:31:59 »
to ile teraz w PSP jest związków ?  :huh:
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline MCh

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2006, 23:45:49 »
Cytuj
to ile teraz w PSP jest związków ?

Watpie aby ktoś w PSP prowadził aktualny rejestr ZZ, chociaż chyba kiedyś KG robiła jakiś spis ZZ z całego kraju lecz tu pewności nie mam.

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2006, 23:51:50 »
zaraz zaraz organizacji zakąłdowych może i jest dużo ale związków zarejestrowanych w sądzie chyba aż tyle nie jest? na 100 % są 3 krajowe organizacje przy KGPSP!!!
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline MAKINTOSZ

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: ZZ aspirantów i oficerów...?!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 06, 2006, 21:54:28 »
Drodzy koledzy w straży pożarnej mamy za dużo organizacji związkowych.
Niestety jeśli przyjdzie do obrony biednego strażaczka to nie ma komu go bronić...