Autor Wątek: Odrabianie sluzby wojskowej w PSP  (Przeczytany 10578 razy)

Offline Spell

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Odrabianie sluzby wojskowej w PSP
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2006, 17:54:15 »
z tym wojskiem głęboko w d... to chodziło mi, że od tego momentu (dostarczenia podania) WKU ma trzymać łapy od nas z daleka :mellow: Przepraszam za niedomówienie.
Z tego co wiem to negatywna odpowiedź nie kwalifikuje do odbywania zastępczej :wacko: Samo dobre napisanie podania nie wystarczy, należy się jeszcze umiejętnie obronić. Moja "obrona" trwała ok. 45 min plus 30 min. na oczekiwanie 'werdyktu sądu' ^_^
Wiem jedno, że jak już odbywasz zastępczą/odbyłeś zastępczą (?) to wojsko nie ma prawa do Twojej osoby...
Mogę się oczywiście mylić.
Właśnie odrabiam sobie w PSP no i muszę przyznać- najprawdopodobniej miałem cholerne szczęście :mellow:

Offline OSP kreda

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Odwaga jest dobra, lecz wytrwałość lepsza.
Odp: Odrabianie sluzby wojskowej w PSP
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 28, 2006, 22:01:41 »
jak to zrobiles ze sie dostales moze zdradzisz ta tajemnice?????tez chce sie starac ale widze ze mam nikle szanse.
Należy zawsze stosować wydatki do dochodów, bo jeżeli człowiek nie urządzi się tak, aby żył uczciwie ze swej pracy, to będzie zmuszony żyć nieuczciwie z pracy drugich.

Offline Spell

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Odrabianie sluzby wojskowej w PSP
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2006, 07:41:41 »
zwyczajnie. Pochodziłem po komendach, popytałem, pogadałem z komendantami, napisałem cv, list motywacyjny oraz się określiłem dlaczego PSP i tak jakoś wyszło :)
Jak już pisałem ,można załatwić z Wojewódzkim Urzędem Pracy, że szukamy miejsca odrabiania wojska na własną rękę. Daje nam to taki komfort, że kierujemy się najpierw tam, gdzie chcemy :)
Dostałem jeszcze kilka ofert, jednak sam WUP stwierdził, że PSP będzie bardziej 'odpowiednim' stanowiskiem dla takiego typa jak ja :)
Życzę "wszystkim szukającym" powodzenia. To może się udać. Zbajerujcie panie w Urzędzie Pracy, powiedzcie, ze sami poszukacie, bo one mają tyle pracy...
Potem już tylko kierunek- PSP i gadanie. Dopowiem, że kierujcie się od razu do działu kadr, bo tam decydują (wstępnie) czy w ogóle masz złożyć CV itp.
pozdrawiam