Autor Wątek: 1% podatku - akcja ZOSP  (Przeczytany 8117 razy)

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: 1% podatku - akcja ZOSP
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 01, 2014, 09:11:31 »
Ale kto powiedział, że "musisz" u nich?
To twoje pieniądze. Ty decydujesz gdzie kupić.
Oni dostają swoją dolę - wspomniane 15% - ale reszta jest moja. Kupuje w sklepie w którym cena jest najkorzystniejsza, opisuję odpowiednio fakturę i przesyłam do ZOSP - zawsze mi rozliczają bo nie mają prawa nie rozliczyć.
A to nie trzeba u nich ?:O Oni mogą Ci te pieniądze przekazać?:O

Offline Piotr_W

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
  • sierżant
Odp: 1% podatku - akcja ZOSP
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 01, 2014, 10:20:21 »
Ale kto powiedział, że "musisz" u nich?
To twoje pieniądze. Ty decydujesz gdzie kupić.
Oni dostają swoją dolę - wspomniane 15% - ale reszta jest moja. Kupuje w sklepie w którym cena jest najkorzystniejsza, opisuję odpowiednio fakturę i przesyłam do ZOSP - zawsze mi rozliczają bo nie mają prawa nie rozliczyć.
A to nie trzeba u nich ?:O Oni mogą Ci te pieniądze przekazać?:O
Pieniędzy nie przekazują. To ty jako OSP przekazujesz do ZW ZOSP fakturę z jakiegokolwiek sklepu i opisujesz ją na odwrocie (tekstu nie pamiętam ale jutro poszukam) . Wtedy ZW ZOSP przelewa pieniądze sklepowi w którym dokonałeś zakupów.

Oczywiście, jak napisał GP_Rbk_Chka: ZOSP nie będzie z tego zadowolony ale tak na prawdę w niczym to później nie przeszkadza. Nie obawiaj się - dotacje i medale też dostaniesz :)

Offline GP_Rbk_Chka

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 271
Odp: 1% podatku - akcja ZOSP
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2014, 12:49:23 »
Oczywiście, jak napisał GP_Rbk_Chka: ZOSP nie będzie z tego zadowolony ale tak na prawdę w niczym to później nie przeszkadza. Nie obawiaj się - dotacje i medale też dostaniesz :)
A znam takich co nie dostali dotacji bo nie kupowali w związkowym :)
Plus ratio quam vis

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: 1% podatku - akcja ZOSP
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2014, 13:13:33 »
Oczywiście, jak napisał GP_Rbk_Chka: ZOSP nie będzie z tego zadowolony ale tak na prawdę w niczym to później nie przeszkadza. Nie obawiaj się - dotacje i medale też dostaniesz :)

Nie był bym taki pewien... Jeżeli chodzi o dotacje to przez jakiś czas można praktycznie zapomnieć, a Związek pamięć ma trwałą jeżeli chodzi o tego typu kwestie.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: 1% podatku - akcja ZOSP
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 01, 2014, 13:56:38 »
Pieniędzy nie przekazują. To ty jako OSP przekazujesz do ZW ZOSP fakturę z jakiegokolwiek sklepu i opisujesz ją na odwrocie (tekstu nie pamiętam ale jutro poszukam) . Wtedy ZW ZOSP przelewa pieniądze sklepowi w którym dokonałeś zakupów.

Oczywiście, jak napisał GP_Rbk_Chka: ZOSP nie będzie z tego zadowolony ale tak na prawdę w niczym to później nie przeszkadza. Nie obawiaj się - dotacje i medale też dostaniesz :)

A ok dzięki za wyjaśnienie:)