Autor Wątek: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska  (Przeczytany 12725 razy)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 31, 2013, 19:17:21 »
moral989898, a kogo Twój 01 obsadzi na stanowiska dowódcze skoro już Was nie może?
EGO = 1 / wiedza

moral989898

  • Gość
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 01, 2014, 09:24:19 »
a musi obsadzać, nie musi, tyle lat nie obsadził to i dalej np. aspirant na grupie 7 dowódcy zastępu będzie nie etatowym dowódcą zmiany, itd.

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2014, 12:05:56 »
Plecaków i dupowłazów jest zawsze i wszędzie pod dostatkiem:)
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2014, 12:52:10 »
Na zm.1 sekcyjny-stażysta, da się?! http://www.zywiec.kppsp.gov.pl/zdjecia/komenda.html
patrz wyzej Tata dowodca :)
Tata juz na emeryturze:) W ogóle ta jednostka to dosłownie rodzina. Ostatni nabór był chyba w 2008, a nowych wciąż przybywa :)

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 01, 2014, 13:43:37 »
Na zm.1 sekcyjny-stażysta, da się?! http://www.zywiec.kppsp.gov.pl/zdjecia/komenda.html
patrz wyzej Tata dowodca :)
Tata juz na emeryturze:) W ogóle ta jednostka to dosłownie rodzina. Ostatni nabór był chyba w 2008, a nowych wciąż przybywa :)


A najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeden ze stażystów z I zmiany nie przeszedłby rekrutacji zgodnie z zasadami, które obecnie obowiązują - wiem co potrafi, jeżeli chodzi o sprawność fizyczną.
Natomiast jeżeli chodzi o nabór do PSP, to "plecaki" byli, są i najprawdopodobniej będą, bo....... nie zanosi się na zmiany, zresztą każdy z nas dobrze o tym wie.
 :straz:

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 01, 2014, 21:20:01 »
Hehe nie tylko on by nie przeszedł :P w ogóle drażliwy temat, można by  pisać i pisać....ale co to da? :zamknij:

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2014, 11:32:56 »
Moral gratuluję odwagi jeżeli faktycznie dokonałeś takiego czynu!!!  Jestem też przekonany, że niemal wszyscy 01 czytają nasze forum. Moim zdaniem wina wstrzymania awansów i postępowania twojego 01 nie leży tylko po jego stronie. Uważam, że twoje słowa powinny byc skierowane znacznie wyżej. Dlaczego!! Bo właśnie przełożeni wyższego szczebla przyzwalają na takie rzeczy-  NIE WIERZE ABY NIE MIELI TAKIEJ WIEDZY O POSTĘPOWANIU SWOICH PODWŁADNYCH. Poprostu im też to pasi- mniej kasy na KP więcej zostaje w KW , mniej w KW więcej w KG. Bedę powtarzał to do usranego- PÓKI NIE ZMIENI SIĘ SPOSÓB WYBORU KOMENDANTÓW (czytaj politycznie) POCZAWSZY OD KG KOŃCZĄC NA KP BEDZIEMY MIELI TAK JAK MAMY CZYLIH...WO ALE BOJOWO.

moral989898

  • Gość
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2014, 11:58:30 »
a co miałem do stracenia, nie ubliżyłem mu, poznał moje zdanie, z którym większość chłopaków z podziału się zgadza, poza tym mnie wszyscy w kp znają, że wolę powiedzieć komuś co myślę niż za plecami go obsmarować, nie bójcie się swoich przełożonych oni nie są bogami. Pozdrawiam

Offline Thor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Niezwykle zwykły
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 03, 2014, 15:15:15 »
a co miałem do stracenia, nie ubliżyłem mu, poznał moje zdanie, z którym większość chłopaków z podziału się zgadza, poza tym mnie wszyscy w kp znają, że wolę powiedzieć komuś co myślę niż za plecami go obsmarować, nie bójcie się swoich przełożonych oni nie są bogami. Pozdrawiam

a nie macie związków u siebie żeby zabrały się za takie sprawy? ja zawsze powtarzam, że pieniądze nie są Panów Komendantów. co innego gdyby musieli nam płacić zabierając sobie, ale oni dzielą nie swoimi pieniędzmi.
Jeśli na niebo nie zasługuję, to w piekle przynajmniej nie będę bezrobotny

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:13:06 »
Thor a czy Ty czytałeś na tym forum o naszych ZZ. Niby są ale czy NAPRAWDĘ SĄ??? W woj. mazowieckim nie znam KP aby nie było tam ZZ i co z tego??? Ano całe G. ZZ w Komendach Powiatowych działają tak jak ZZ na szczeblu centralnym. A jak działają to z forum można wywnioskować. Tak więc Thor nie licz na ZZ a wyłącznie na siebie- z tego założenia domniemam skorzystał moral. Moral mam nadzieję że inny 01 bedzie odprawiał Cię na emkę oraz, że nie starasz się o dodatkowe zarobkowanie, bo u mnie 01 paru kolegów tak załatwił. Sam od 3 lat nie tykam 01 bo dał mi do zrozumienia, że jak nie bedę tańczył tak jak on chce to pożegnam się z dodatkowym zarobkowaniem, a dodatkowa pensja miesięcznie to drogą nie chodzi.

tomoatomo

  • Gość
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:39:56 »
Na zm.1 sekcyjny-stażysta, da się?! http://www.zywiec.kppsp.gov.pl/zdjecia/komenda.html
patrz wyzej Tata dowodca :)
Jak spojrzysz dokładniej to zobaczysz że na każdej zmianie jest osoba o tym samym nazwisku, ot rodzinne tradycje pożarnicze  ^_^
ja sobie zadałem trochę trudu i znalazłem:
-5 Wiewiór;
-3 sztuki Klisiów i Gracy
-po 2 sztuki dla : Bąk, wróbel, górny, Iwanek, Domżał, Waluś .

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:05:18 »
Brakuje tylko drzewa genealogicznego :szalony:

moral989898

  • Gość
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:28:53 »
officer masz sto procent rację, te zz to lipa byłem, mówiłem i lipa. A co do emki to na pewno go nie bedzie, może już po zbliżających się wyborach nas opuści :wacko:

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:11:11 »
Cytuj
a nie macie związków u siebie żeby zabrały się za takie sprawy? ja zawsze powtarzam, że pieniądze nie są Panów Komendantów. co innego gdyby musieli nam płacić zabierając sobie, ale oni dzielą nie swoimi pieniędzmi.
Ze ZZ jest tak : jest ich zazwyczaj kilka w każdej KM, nigdy nie mogą dojść do porozumienia bo przecież po to zostały powołane w takiej ilości..... i  co dalej .....ano nie dogadują się i decyzje po ustawowym czasie podejmuje komediant. I po sprawie. To oczywiście uproszczenie ale to także rzeczywistość, niestety.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

mateusz1298

  • Gość
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:11:14 »
witam, w mojej km jest tak samo, właśnie 01 w zeszłym 2013 roku nie obsadził wolnych stanowisk mimo że spełniamy wszystkie kryteria, czy teraz w 2014 roku mogą być one nadal nie obsadzone, teraz nie ma żadnego z chłopaków który spełniałby wymagania, które weszły w życie od pierwszego stycznia, poza tym takie rzeczy to ze strony 01 naprawdę świństwo, tak jak kolega pisał wcześniej nikt mu z jego wypłaty nic nie zabiera.

Offline jankowalski723

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Jak długo 01 może trzymać wolne stanowiska
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 04, 2014, 10:33:44 »
 :straz:Świństwo do kwadratu. Jak oficer obmyka się miesiąc ze stanowiskiem lub awansem to robi się afera że nie dostał!!!  A jak zapominają dać starszego strażaka po stażu bo taką sytuację miałem to wtedy nic się nie stało. Dla kolegów powinniście zadziałażć wcześniej przez związki zawodowe... A jak by to nie pomagało wysłać zapytanie do komendy wojewódzkiej.  Teraz będziecie się już niestety bujać i każdy oficer czy aspirant który zostanie do was zesłany od razu będzie miał otwarte przed sobą stanowiska. :zamknij: