Służba > Forum zawodowców

Mieszkanie W Tbs-ach

(1/2) > >>

daw_77:
Być może ktoś z Was mieszka w TBS-ach.
 Czy w takim przypadku przysługuje dodatek za brak lokalu (w końcu to nie jest i nie będzie własne mieszkanie) lub zapomoga na pozyskanie lokalu mieszkalnego?
Ja zamieszkałem w TBS-ie i ani jednego ani drugiego, tak orzekł nasz prawnik. Za wszelkie wskazówki lub chociaż wyrazy współczucia z góry dziękuję.

MCh:

--- Cytuj ---Ja zamieszkałem w TBS-ie i ani jednego ani drugiego, tak orzekł nasz prawnik
--- Koniec cytatu ---

Nasz prawnik ? To znaczy kogo prawnik ?

Chyba piszesz o prawniku którego opłaca Twój Komendant. Czy tak ?

Jeśli tak to opinie tego prawnika możesz taraktowac tak jakby jej nie było. Przecież nie od dziś wiadomo, że taki facet nie będzie szukał paragrafu który pozwolił by Tobie na przyznanie któregoś z tych świadczeń. On będzie szukał takiego paragrafu który pozwoli Twojemu Komendantowi aby Tobie takiego świadczenia nie zapłacił. Uwierz mi , wiem co piszę. U mjie były takie cyrki, że na tzrech funkcjonariuszy którzy z tego samego KTBS-u otrzymali lokale mieszkalne dwoje dostało pomoc mieszkaniową na zkup lokalu w formie gotówki a trzeci nie dostał. Oczywiście wszyscy troje przed otzrymaniem lokalu mieszkalnego nie spełniało norm mieszkaniowych, nie miało lokali innych.

Jak by Tobie to powiedzieć. Powiem wprost, są równi i równiejsi a tych wszystkich prawników którzy obsługuja poszczególne Komendy Powiatowe/Miejskie powinno się w trybie natychmiastowym pogonić. Oni kombinują tylko dla dobra tego co im płaci tzn z reguły grają z właściwym Komendantem w jednej drużynie co daje taki efekt, iż każdy szary strazak jest  z góry skazany na przegraną. I to wszystko w majestacie prawa :D

Ajax:
Mnie jednak wciąż nurtuje inne w temacie pytanie? Zob. post:
My Webpage
Pozdr.
Ps.Sorki, ale coś nie mogę normalnie jak zwykle jakoś dziś nie wiem czemu, wkleić linka - więc proszę ewent. zainteresowanych tematem skopiować :angry:

lang:
Poczytajcie sobie:

TBS a rolowanie policjantów!!!

pomoc finansowa przy zakupie mieszkania  

Dotyczy wprawdzie policjantów, ale oni mają zbliżone uregulowania. Wszystko rozbija się o nieszczęsne sformułowanie "tytuł prawny".... Ktoś was po prostu zrobił w jajo, ale myślę, że to się wyjaśni za kilka lat, jak polecą wyroki sądów administracyjnych po wcześniejszym wyroku TK. Tylko ktoś musi odważyć się na zaskarżenie decyzji swojego komendanta.....

Ajax:
Dokładnie tak lang ! Osobiście mi również swego czasu ;) K-dt obiecywał, że jak tylko przepisy się zmienią i na to pozwolą.... było to oj dawno... temu!
Pozdr.
Ps. Swoja drogą mieszkania zakladowe za 3% lub mniej i komunalne za niemal friko? Zobaczcie teraz ogloszenia :angry: Zainteresowani wiedzą! Taki się podnióśł krzyk oniegdaj , gdy  S-cze miały pójść za 1% - kto był cwany i miał cynk na czas i tak kupił, po śmiesznej cenie swego czasu. Jednak to dziwny i egzotyczny kraj - jeszcze długo!
Pozdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej