Autor Wątek: Czy mamy jeździć do kolizji?  (Przeczytany 7536 razy)

Offline rozdzielaczowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Czy mamy jeździć do kolizji?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 28, 2013, 21:51:04 »
Przecież pisze że to przenośnia .Idz już lepiej spać. :rofl:
i nie obrażaj się żartuje ale nie goń każdego kto ma inny punkt widzenia tylko spokojnie tłumacz twoje racje.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Czy mamy jeździć do kolizji?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 30, 2013, 01:49:56 »
@misza: tak czytam co tutaj wypisujesz... I tylko mogę dojść tylko do jednego jedynego wniosku - boli cię, że zadysponowano chłopaków spoza KSRG, a nie twoją jednostkę i zaś jeden wyjazd odpadł.
Mieli bliżej do miejsca zdarzenia, posiadają sprzęt hydrauliczny (co z tego, że mają go krócej niż jeden rok?), ludzi teżwwystarczająco skoro ruszyli dwoma wozami. No tak, ale już prawie zapomniałem, że strażacy z jednostek włączonych do KSRG to uberratownicy, gdzie cała reszta jednostek spoza systemu to nic tylko marnowanie środków, a i najlepiej jakby rozwiązać te stowarzyszenia jak najszybciej, co by wyjazdów nie podbierały.
Potem piszesz coś w stylu: Jak wyjedzie OSP to honor PSP  -50%, że PSP płaci za paliwo, ochotnicy zdobywają doświadczenie itd. Tak jak pisałem wcześniej - zabolało, że wysłano nie was, tylko jednostkę spoza systemu. A jak tylko tak się dzieje, to: honor już nie -50, a -90%, ochotnicy zbierają doświadczenie, które przecież należy się tym z KSRG no i przede wszystkim jeden wyjazd mniej.

Fakt, omyliłem się w autorach odpowiedzi...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 23:33:46 wysłana przez Levy »
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline rozdzielaczowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Czy mamy jeździć do kolizji?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 30, 2013, 23:22:15 »
LEWY czytaj uważnie, pomyliłeś chyba wpisy bo ja nic takiego nie pisze że boli mnie że OSP z nie KSRG wyjechała a inna nie bo to mało ważne chodzi o to żeby pomoc dotarła szybko -zalecam sen
cofnij się to tyłu i poczytaj jeszcze raz

Offline Misza13

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Czy mamy jeździć do kolizji?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 02, 2013, 10:03:29 »
Kolego Levy
Już nie boli mnie, że zadysponowano inną jednostkę z poza systemu. Piszę "już" bo na początku bolało, a bolało dlatego że mając do wymiany dwa samochody Ciężki i RT gmina kupiła lekkiego za 150tys. do jednostki, która miała w swoich szeregach tylko 12członków czyli tyle ile miejsca w ich dwóch autach, a położenie ich miejsca stacjonowania jest dokładnie pośrodku tj. po 4km. od dwóch dużych ( S4) miejskich straży. Wszyscy drapali się po głowach gdzie tu logika w wydawaniu publicznych pieniędzy. Tłumaczyliśmy, pytaliśmy ale to jak "kopanie się z koniem" wystarczy że kom. Gminny obiecał + duża liczba wyborców do wyb. samorządowych i ciach JEST. Bardziej zastanawia po kiego dwie różne PSP jak pisałem powyżej no ale "TAKIE PROCEDURY" i zero dyskusji. No ale jak już się zdążyłem dowiedzieć to tylko w WLKP. jest możliwe. Pozdr. Misza :rolleyes: