Autor Wątek: Demonstracja  (Przeczytany 2496 razy)

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Demonstracja
« dnia: Wrzesień 24, 2003, 22:36:11 »
jak skonczyla sie ostatnbia demostracja ???
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Demonstracja
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:29:03 »
http://skpnszz.webpark.pl/kaprot.html - o pikiecie
http://skpnszz.webpark.pl/premier1.html - o liście do premiera
To była pikieta a nie demonstracja.
Ok. 1000 Policjantów, 600 Strażaków, z  200 Granicznej , delegacja górników i Janusz Korwin-Mikke z Unii Polityki Realnej*

Pozdrawiam.

* wg.mediów i gazet.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2003, 13:14:17 wysłana przez Geddeon »

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Demonstracja
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2003, 10:54:25 »
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2003, 10:56:26 wysłana przez Geddeon »

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Demonstracja
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2003, 20:53:25 »
Wypowiedź sprzed kilku dni Jaśnie Panującego Krzysia  Janika - jeszcze ministra, dla jednej z południowych-regionalnych stacji telewizyjnych.:
......*za dużo mają tych PRL-owskich przywilejów.....
oraz:
......*żeby podnieść ekwiwalent za mundury strazakom, musiałem wyrwać z gardła te pieniądze innym służbom....

* - niestety nie słyszałem to na własne uszy ale mnóstwo ludzi mi o tym opowiedziało.....
Moze ktoś to jeszcze potwierdzić ??

Co do pierwszej wypowiedzi to jestem wstrząśnięty... kto jak kto ale pan Krzysio Janik chyba czasy PRL-owskich  przywilejów dobrze zna..... i niejednokrotnie z nich korzystał. ( i to jak....)
 
Co do drugiej części jestem rozbawiony..
Komu to pan JP K.Janik zabrał te pieniądze??????????
może leśnikom..... :(
...i jeszcze z gardła??? to może służbie zdrowia....mam na myśli laryngologów....  
 Pan Janik za cholerę nie może przyjąć do wiadomości że służby mundurowe w resorcie (związki zawodowe) dogadaja sie... tego nasz JP nie przewidział....wierzył że to nie dojdzie do skutku, przecież jedni mają więcej drudzy mniej.....i myślał że się zagryziemy... :angry: a on będzie miał spokój...
Miały być podwyżki gdy się dogadamy między służbami i gdy PKB wyniesie za ten rok ponad 3%...
A tu masz.....wszystkie służby maja jednakowe stanowisko..... i PKB jest na poziomie już 4%!!!!
Niech to szlag trafi......  :(  Słowo się rzekło......
Teraz panu ministrowi pozostało knucie intryg...... [_[
a od czego zacząć??? najlepiej od skłucenia służb....
dałem sorty strażakom , więc inni nie dostaną więcej......... Wiemy że za komuny takie szkolenia przeprowadzało się w Moskwie.....jak dać sobie radę w takich sytuacjach....ale to było dawno temu.
 Skoro "te przywileje" tak pana ministra rażą, i najlepiej by je zabrał to moze niech w ramach ratowania budżetu pan minister nie wozi dupy rządową Lancią za pieniądze podatnika. No tak...ale, panu ministrowi ten przywilej dał naród w głosowaniu...
 Panu ministrowi nie przyszło do głowy że może  Ci co mają te "PRL-owskie" przywileje naprawdę służą społeczeństwu w każdej sytuacji i treść swojego slubowania wypełniają rzetelnie, a nie jak pan minister tylko przed wyborami.......