Autor Wątek: Koszulka Letnia Psp  (Przeczytany 3784 razy)

Offline winter festival

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Koszulka Letnia Psp
« dnia: Luty 01, 2006, 10:54:47 »
Witam wszystkich.

Wiem, że na tej stronie jest już kilka ogłoszeń dotyczących  letnich podkoszulków PSP, ale znalazłem w internecie coś co może niektórych zainteresować. Forma HAKO zajmuje się haftem komputerowym i w jej ofercie znajduje się standardowa koszulka letnia PSP, którą może nabyć każda osoba cywilna za 22 złote osobiście w siedzibie firmy (Warszawa lub Katowice) lub za zaliczeniem pocztowym, co jednak kosztuje dodatkowe 13 złotych (tak wiem... dużo, ale jak zamawiasz kilka koszulek na raz to koszt przesyłki dalej wynosi 13 złotych i jakoś się to rozkłada). Dokładny adres firmy jest ja jej stronie http://www.hako.com.pl/ , proponuje jednak zadzwonić albo napisać do przedstawiciela handlowego. Gostek się nazywa Włodek Rak. Jego nr (0-22) 814-69-03 a e-mail to hako4@hako.com.pl. Koszulka jest wykonana naprawdę świetnie. Jestem z niej bardzo zadowolony. Na plecach napis STRAZ z żółtej nici odblaskowej! i na lewej piersi znaczek PSP.  To jest porządny haft a nie żadna naprasowywanka. Jakby ktoś chciał to mogę wysłać zdjęcia, ale jak napiszecie do tego gościa to on też je wam wyśle. Czas przesyłki to tylko jeden lub dwa dni. Ja zamówiłem i już na następny dzień była do odbiory na poczcie. Polecam.

Podkreślam tylko, że to nie jest moja oferta i ja nic na niej nie zarabiam. Znalazłem to poprostu w internecie i chciałem sie podzielić zdobyczą bo wiem, że kilka osób było tym zainteresowanych i na pewno s tego skorzysta. Napisałem co wiem, jesli jakies dodatkowe pytania to nie do mnie tylko to tego gościa, o którym mowa wczesniej. Ja moge jeszcze tylko wysłać zdjęcia tej koszulki, które mam właśnie od niego (przód i tył). moj e-mail yvian@tlen.pl
pozdrawiam
 
without philosophy, action has no meaning