Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

11 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (2/21) > >>

Butel:
Miło mi poinformować,że odnotowaliśmy już kilkadziesiąt nadesłanych arkuszy odpowiedzi.  :rofl:

robn:
Zmiana terminu.
Konkurs trwa do 5 kwietnia do godz 8.30!!!!!
Zapraszamy!!!

robn:
Konkurs zostaje zamknięty a wątek otwarty do dyskusji.
Zapraszam

malpa151:
   Póki nie ma wyników, to chciał bym zwrócić uwagę (nie żebym się żalił), że troszeczkę gubiła ducha konkursu ta edycja ze względu, że jeżeli ktoś był w posiadaniu testów i odpowiedzi  do SA, to zamiast rozwiązywać zadania mógł przepisać odpowiedzi ( inna kwestia, że z tego co pamiętam w tamtych kluczach były błędy).
   A sam pomysł z innym zakresem pytań ciekawa odmiana :)
   Oczywiście należy mimo wszystko docenić Twórców tego testu, bo z autopsji wiem (jako twórca testów na OTWP), że trzeba chwilkę nad tym przysiąść (no chyba, że mi tak ślamazarnie szło :szalony: )

robn:
Hej,
Ogólnie zamysł tej edycji polegał na sporządzeniu pytań dla forumowiczów startujących do szkół pożarniczych. Dlatego 90% pytań było poświęconych testom. Same pytania były brane z testów, (no bo niby skąd można je wziąć :D), istniało prawdopodobieństwo, że koledzy skorzystają z gotowych rozwiązań. Cóż, trudno. Ważne, by dzięki takim konkursom mogli się sprawdzić z przekroju pytań.

Na rozwiązania testów trzeba będzie chwilę poczekać, bo napłyneło naprawdę dużo odpowiedzi. Muszę to pozbierać, poukładać, posprawdzać, przekazać komisji (do weryfikacji), poczekać ze dwa tygodnie na skargi i wnioski (na pewno jedna już będzie bo kolega zgłaszał mi to na PW już po odpaleniu konkursu).
Myślę że ogłoszenie wyników nastąpi po około 2 tygodniach.

Jeśli chodzi o konkursy związane z pożarnictwem dla "wszystkich" to myślę, że nie ma problemu, trzeba po prostu się upominać i zgłaszać zainteresowanie.
Może byśmy zrobili konkurs z nowych wytycznych KG  :szalony: :szalony: :szalony: KG przy sponsoruje nagrody i może coś się wymyśli w tym temacie....  :szalony: :szalony: :szalony: :wall: :wall: :wall:
Pozdr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej