Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

11 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (3/21) > >>

robn:
Może jeszcze garść statystyk:
pobrano arkusz pytań w ilości: 548 pobrań - plik *.pdf
                                                 107 pobrań - plik *.doc

pobrano arkusz odpowiedzi w ilości: 91 pobrań - plik *.pdf
                                                          172 pobrań - plik *.doc

Przysłano 64 szt. odpowiedzi (szok,  :gwiazdki: :gwiazdki: :gwiazdki: tyle co z 2-3 ostatnich edycji razem). Nie powiem, szef się postarał i nagrody są wypasione. Sponsorom jeszcze raz dziękujemy.

daro:
ja napiszę kótko. Jak będę chciał się sprawdzić z chemii i fizyki to zapisze się na olimpiadę z tych przedmiotów, a nie na turniej wiedzy pożarniczej jak to sugeruje nazwa. Po przeczytaniu pytań zaznaczyłem arkusz pytań i odpowiedzi po czym użyłem funkcji USUŃ z jednoczesnym przytrzymaniem klawisza shift. Nie taki konkurs sobie wyobrażałem na forum strażackim.
Ilość nadesłanych odpowiedzi świadczy o tym że dużo osób pokapowało się skąd wziąść odpowiedzi (gotowe rozwiązania), a nie o faktycznym zainteresowaniu konkursem. Nagrody oczywiście fajne - oby trafiły do osób posiadających faktyczną wiedzę w tej materii a nie wykazujących się sprytem i szybkością w przepisywaniu gotowych odpowiedzi z pomocy naukowych.

Dlatego w szczególności gratuluję tym co zadali sobie trud i sami rozwiązali test - niezależnie od zajętego miejsca

dawidosp92:
A czy po opublikowaniu wyników prawidłowe odpowiedzi ujrzą świtało dzienne ?

Petro:
W sumie już powinny ujrzeć światło.....już po zawodach :P

Butel:

--- Cytuj ---Nie taki konkurs sobie wyobrażałem na forum strażackim.
--- Koniec cytatu ---

Jasne ja też nie!
Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań abyś to Ty przeprowadził i zorganizował 12 edycje konkursu! Zobaczysz jaki to przysłowiowy "miód" :)
Zapisz się na olimpiadę ale wcześniej daj znać innym gdzie jest przeprowadzana, może się skuszą ;)

Pozdrawiam

P.S. Myślę jednak, że reszta jest zadowolona.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej