Autor Wątek: [pomoc] Zahar - czyli mój przyjaciel syberian husky  (Przeczytany 2886 razy)

Wojtek9981

  • Gość
[pomoc] Zahar - czyli mój przyjaciel syberian husky
« dnia: Styczeń 13, 2013, 11:11:12 »
Rok temu zabrany interwencyjnie w stanie agonalnym byłemu właścicielowi , więziony w klatce , głodzony trafił do schroniska dla zwierząt .
Ze schroniska dzięki zaprzyjaźnionym pracującym tam wolontariuszom - do nowego kochającego go właściciela czyli do mnie :) ))))



Teraz do rzeczy lokalna stacja radiowa Radio Bielsko zorganizowała konkurs pod hasłem "Twój Zwierzak Zimą" gdzie oddaje się głosy na zdjęcie przedstawiające spędzanie zimowego czasu przez swojego pupila.

Mój Zahar ma tam swój udział , więc jeśli ktoś ma ochotę zagłosować zapraszam i Dziękuję za każdy oddany głos na mojego kompana :) )))))

Głosy możecie oddawać do
28 lutego 2013 do godziny 12.00.

Aby zagłosować na Zahara należy wysyłać sms na numer 71601 w treści wpisując psiaki.51
Koszt sms 1 zł + VAT
Każdy sms to jeden głos , ilość głosów wysłana z numeru dowolna .

Nagrodą przewidzianą przez organizatorów czyli XBOX 360 KINECT 4 GB mój Husky nie jest zachwycony :) ))))
Twierdzi iż na budę mu taka nagroda , w końcu ewentualne zwycięstwo będzie można przypisać jego urokowi dlatego właśnie jemu ona się należy :) ))))
Właściciel także gardzi XBOX , więc postanowi go sprzedać , a całą kwotę przeznaczyć na pyszną karmę i smakołyki :) )))

Chcesz pomóc Zaharowi przekąsić coś pysznego - ZAGŁOSUJ :) )))))
Powiem mu , że to dzięki Strażaką na pewno się ucieszy i gwarantuję że żadnego Strażaka nie pogryzie :) ))))