Autor Wątek: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad  (Przeczytany 115831 razy)

Offline woszo1981

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 16, 2016, 17:43:42 »
Jesteś bardzo uprzejmy pewnie pracujesz w biurze i masz mnóstwo kolegów na podziale hahaha dziwny z Ciebie człowiek

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 16, 2016, 17:53:36 »
Jesteś bardzo uprzejmy pewnie pracujesz w biurze i masz mnóstwo kolegów na podziale hahaha dziwny z Ciebie człowiek
Zgadłeś, pracuje już kilka lat w biurze :)
Czyli Ty pracujesz na PB i uważasz, że studia BHP są niezbędne do pracy strażaka w podziale?
Myślę kilkuset kolegów na PB mam...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:05:52 »
Parafrazując do tej Waszej wymiany ciosów (Eqinox i woszo1981) jednak daje się zauważyć brak chemii między PB a pracownikami z tzw. biura. Panowie spokojnie. Jeszcze będzie przepięknie..  :fiuu:

Offline woszo1981

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:23:01 »
Pracuje na SKKP ;) nie miałem zamiaru się tutaj kłucic ;)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:25:06 »
Parafrazując do tej Waszej wymiany ciosów (Eqinox i woszo1981) jednak daje się zauważyć brak chemii między PB a pracownikami z tzw. biura. Panowie spokojnie. Jeszcze będzie przepięknie..  :fiuu:
O wiele dłużej pracowałem na PB niż w biurze :P
Tak więc reprezentuje dwie opcje... Ale wkurza mnie sytuacja w której politologia czy dziennikarstwo a nawet BHP ludzie nazywają studiami przydatnymi w PSP! Przydatne kierunki to chemia, ratownictwo medyczne itp. a nie łapanie pcheł czy gotowanie na gazie!
Pracuje na SKKP ;) nie miałem zamiaru się tutaj kłucic ;)
To się kłócą strażacy z jednej działki :D
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline woszo1981

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:29:52 »
Jestem tez BHPowcem  więc uważam, że w moim przypadku przydatne.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:32:10 »
Jestem tez BHPowcem  więc uważam, że w moim przypadku przydatne.
Jesteś dyżurnym a więc kierunek przydatny to informatyka. BHPowiec w waszej komendzie to stanowisko oficerskie, czy w ogóle występuje taki etat? Bo na stanowisku dyżurnego BHP nie powinno być nazywane kierunkiem przydatnym.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline woszo1981

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:34:00 »
Nie to dodatkowa gratisowa działka, którą mam zaszczyt robić ;/

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:36:55 »
Nie to dodatkowa gratisowa działka, którą mam zaszczyt robić ;/
Widzisz więc dochodzimy do sedna we wniosku o awans na pierwszy stopień oficerski będzie wpisane stanowisko dyżurny operacyjny. A wiec czy na stanowisku dyżurnego kierunkiem przydatnym jest BHP? 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline woszo1981

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:38:41 »
Tym tokiem rozumowania nie ale skoro mgr politologii dostaje to uważam, że mój kierunek się bardziej nadaje.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:42:16 »
Tym tokiem rozumowania nie ale skoro mgr politologii dostaje to uważam, że mój kierunek się bardziej nadaje.
Troszeczkę inaczej do póki nie ma listy kierunków przydatnych to po każdym z nich można zostać oficerem.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 16, 2016, 18:56:41 »
Gwiazdki to nie wszystko Bracia. Też kiedyś uważałem że to takie "I want to have" a te dyskusję to takie mieszanie wiadra brudnej wody... i Tak się ją wyleje. Straż to "firma" jak wiele innych w tym dziwnym kraju. Przepisy mega niejednoznaczne, prawie wszędzie obecne układy i zależności. Trzeba nauczyć się z tym żyć i cieszyć się każdym dniem. Co do wprowadzania Eqinox'a w stan zdenerwowania to jako stary wyga forumowy jest już przyzwyczajony do pytań które wywołują złość i nerwy. To jest forum i były - są - i będą pytania. Easy

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:01:42 »
Co do wprowadzania Eqinox'a w stan zdenerwowania to jako stary wyga forumowy jest już przyzwyczajony do pytań które wywołują złość i nerwy. To jest forum i były - są - i będą pytania. Easy
To pobawmy się pytania skoro każde należy akceptować z uśmiechem to powiedz mi kolego @Wilsonie:
1. Od kiedy jesteś gejem?
Tylko pamiętaj Easy
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:12:34 »
EEEEEEEqinox.. wyczuwam podstęp, Chcesz się umówić na kolację ?  :rofl:  :stop:,  na poważanie nie można mylić forum które z założenia ma formułę "pytanie - odpowiedz". Tu już ludzi nie nauczysz zdrowego i inteligentnego myślenia. To temat tak długi że nie czas i miejsce by go wałkować.. Ludzie są skołowani tymi popartaczonymi przepisami i szukają gdzieś odpowiedzi.. więc trafiają na forum.. A tu kuku. Nie pracuję w tej firmie od wczoraj.   

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:17:39 »
na poważanie nie można mylić forum które z założenia ma formułę "pytanie - odpowiedz". Tu już ludzi nie nauczysz zdrowego i inteligentnego myślenia. To temat tak długi że nie czas i miejsce by go wałkować.. Ludzie są skołowani tymi popartaczonymi przepisami i szukają gdzieś odpowiedzi.. więc trafiają na forum.. A tu kuku. Nie pracuję w tej firmie od wczoraj.
Widzisz mam odmienne zdanie gdyż uważam, że nie należy udzielać ludziom odpowiedzi na pytania typu:
"ile gwiazdek mam sobie przyszyć na pagon bo zostałem podporucznikiem" a temat o pierwszym stopniu oficerskim dotyczy w olbrzymiej większości aspirantów z wyższym wykształceniem więc należy od ludzi posiadających dyplom uczelni wyższej wymagać chociaż trochę wiedzy z zakresu "czegokolwiek" a nie podawać na tacy odpowiedzi na nawet absurdalne pytania.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 16, 2016, 19:28:41 »
To w 103% prawda, ale co Zrobisz ? Są niecierpliwi chcą tu teraz zaraz ** a jak trzeba odstać w kolejce to lament. W PSP nie ma urządzenia które bada rzeczywisty stopień posiadania wiedzy i inteligencji. Ja zawsze mówię że życie i akcje to weryfikują. Tak już jest, straż dla mnie to pasja, a pieniądze na godne życie zarabiam w inny sposób.
Ps. Eqinox jeszcze 9 postów i Strzelisz 1500. Congratulations 

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 16, 2016, 20:12:20 »
Jestem tez BHPowcem  więc uważam, że w moim przypadku przydatne.
Jesteś dyżurnym a więc kierunek przydatny to informatyka. BHPowiec w waszej komendzie to stanowisko oficerskie, czy w ogóle występuje taki etat? Bo na stanowisku dyżurnego BHP nie powinno być nazywane kierunkiem przydatnym.
Ciekawe rzeczy kol. prawi... powiadasz, że informatyka to kierunek przydatny na SKKP? Niesamowite doprawdy:) w moim kurwidołku, nie wszyscy na SK mają wyższe, gościu odpowiedzialny za systemy i sieć nie posiada formalnych kwalifikacji, a zarządca tego folwarku uważa, że informatyka i do tego behapowca, nie można posadzić czasowo na SK, pomimo tego, że gościu ma czasowo ograniczoną zdolność do służby (wyłączenie udziału w działaniach)... jakiś debil z tego gościa albo z zarządcy tej stajni - nic innego mi do głowy nie przychodzi:)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Dawid30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 19, 2016, 14:17:26 »
Witam. Czy strażak z wyższym wykształceniem który zajmuję stanowisko oficerskie Dyżurny Operacyjny Powiatu może być awansowany na pierwszy stopień oficerski w roku 2016 bez przeszkolenia SPF lub SPO? Z mojej analizy wynika że nie. Proszę o udzielenie informacji. Pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 19, 2016, 15:20:33 »
Witam. Czy strażak z wyższym wykształceniem który zajmuję stanowisko oficerskie Dyżurny Operacyjny Powiatu może być awansowany na pierwszy stopień oficerski w roku 2016 bez przeszkolenia SPF lub SPO? Z mojej analizy wynika że nie. Proszę o udzielenie informacji. Pozdrawiam
Umiesz czytać? Połowa tego wątku jest o tym!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Dawid30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 19, 2016, 15:46:11 »
Eginox wyluzuj ... chcę tylko potwierdzić czy dobrze rozumiem przepisy. Jeśli nie udzielasz odpowiedzi na moje pytanie to nie odpisuj.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 19, 2016, 17:10:31 »
Eginox wyluzuj ... chcę tylko potwierdzić czy dobrze rozumiem przepisy. Jeśli nie udzielasz odpowiedzi na moje pytanie to nie odpisuj.
Umiesz czytac? Odpowiedz znajduje się w tym wątku a to tylko 95 postów z czego w tym roku mniej niż połowa. Zadaj sobie trochę trudu.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mikoszka998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 28, 2016, 14:41:25 »
Eginox wyluzuj ... chcę tylko potwierdzić czy dobrze rozumiem przepisy. Jeśli nie udzielasz odpowiedzi na moje pytanie to nie odpisuj.
Umiesz czytac? Odpowiedz znajduje się w tym wątku a to tylko 95 postów z czego w tym roku mniej niż połowa. Zadaj sobie trochę trudu.

Eqinox co Ty taki nerwowy jesteś. Nie udzielaj się jeśli nie potrafisz nerwów opanować.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 28, 2016, 17:57:16 »
To ja za niego powiem:
Dostaniecie stopień, wszyscy.....

Nikt się nie będzie udzielał merytorycznie w tym wątku, pozostanie skomlenie i żal.....

ps. ponad 2100 postów na tym forum
EGO = 1 / wiedza

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 28, 2016, 18:19:41 »
Merytorycznie to mile widziane, ale jak już coś było a ktoś pyta to niema się co denerwować tylko przemilczeć a nóż ktoś zaczai że trzeba przerobić cały wątek, lub głębiej poszukać. Pozdrawiam Wszystkich
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2016, 19:32:07 wysłana przez bombaj998 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.391
Odp: Pierwszy stopień oficerski maj i listopad
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 28, 2016, 19:04:33 »
Merytorycznie to mile widziane, ale jak już coś było a ktoś pyta to niema się co denerwować tylko przemilczeć a nuż ktoś zaczai że trzeba przerobić cały wątek, lub głębiej poszukać. Pozdrawiam Wszystkich
I na każde pytanie jaśnie państwa należy odpowiadać bo komuś nie chce się przeczytać 100 postów? Których połowa jest jednozdaniowa. Nie zaczai jak mu się nie napisze sprawdź w na przykładzie tego wątku. Lenistwo w PSP osiąga szczyty a wśród kandydatów na oficerów to Mont Everest.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.