Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Badania i psychotesty.

(1/19) > >>

Damian208:
Witam. Moje pytanie jest takie. Czy jeśli nie zaliczę czegoś z psychotestów lub badania mi nie przejdą to mogę przystąpić do powtórnych badań i psychotestów ??? Czy jest jakieś ograniczenie w tym ??? Wielkie dzięki za odpowiedź . Pozdro.

pisak10:
Zazwyczaj badanie u psychologa są przeprowadzane przed innymi badaniami więc jak wynik badania będzie negatywny to Cię dyskwalifikuje do dalszych badań. Kolejną możliwość podejście do padania u psychologa z tego co się orientuję będziesz miał po upływie roku od negatywnego badania.  A co najgorsze przy kolejnych badaniach będzie ciążyło nad Tobą wynik pierwszego negatywnego badania bo Twoje wyniki poprzedniego badania będą mieli w karcie pacjenta w poradni.  Samo badanie składa się z psychotestów i rozmowy z psychologiem. Dopiero po rozmowie z psychologiem zapada decyzja czy psycholog ma przeciwwskazania do służby czy nie.

Damian208:

--- Cytat: pisak10 w Wrzesień 27, 2012, 20:18:19 ---Zazwyczaj badanie u psychologa są przeprowadzane przed innymi badaniami więc jak wynik badania będzie negatywny to Cię dyskwalifikuje do dalszych badań. Kolejną możliwość podejście do padania u psychologa z tego co się orientuję będziesz miał po upływie roku od negatywnego badania.  A co najgorsze przy kolejnych badaniach będzie ciążyło nad Tobą wynik pierwszego negatywnego badania bo Twoje wyniki poprzedniego badania będą mieli w karcie pacjenta w poradni.  Samo badanie składa się z psychotestów i rozmowy z psychologiem. Dopiero po rozmowie z psychologiem zapada decyzja czy psycholog ma przeciwwskazania do służby czy nie.

--- Koniec cytatu ---

OK dzięki serdeczne kolego . Jeszcze jedno moje pytanko czy te psycho-testy i badania są ciężkie do przejścia ???

Jacek2310:
Ja mam pytanie odnośnie badań do OSP.
Otóż jak wyglądają badania, bo nie wiem od kiedy trzeba mieć je zrobione u lekarza medycyny pracy.
Interesuje mnie to co się zmieniło w badaniach i co jest badane?
Jakieś ćwiczenia czy ciśnienie itp ?

niwdew:
Badania do osp to kilku lekarzy: psycholog, laryngolog, okulista, badania krwi i na końcu lekarz który na podstawie badań od poszczególnych specjalistów podbija ci zdolność. Robisz je na podstawie skierowania z gminy które da naczelnik.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej