Autor Wątek: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!  (Przeczytany 11631 razy)

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2012, 10:26:36 »
A jakbys nie poszedl to by powiedzieli,, nie widziales to nie wiesz.
wyjąłeś mi to z ust....
a tak na marginesie, skoro to takie wielkie święto PSP - okrągłe 20-lecie, to rzecznik prasowy KG już od jutra powinien być na emeryturze...a dlaczego - bo w głównym wydaniu Faktów (najbardziej oglądanych wiadomościach w polsce) o 19.00 - cisza, a w propagandowych Wiadomościach o 19.30 - również...wniosek: nie zadbano o wizerunek, bo nie było o co zadbać za to Pawlak w niedługich wyborach zyskał jak nic ... PSP tylko straciła, ten melanż nie skończy się dobrze....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 10:37:28 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 26, 2012, 15:04:05 »
Pawlak na razie chyba traci wizerunek, w trakcie swojego przemówienia został wygwizdany :fiuu:
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 26, 2012, 22:23:30 »
no medialnie to jakoś nie wyszło albo nie miało wyjść ...

cisza, nikt nic nie mówi, żadna TV reżimowa nic nie pokazała....

PS. jak to wygwizdali Waldemara ??  kto się odważył ??
Najlepiej to siac zmet i robic z igły widły jak cie sie nie podobało to po co tam polazłes ?????  i nie potrzebnie siejesz zamęt zaczynajac w OSP jak maja taki sprzet to niech maja i chwała im za to a ze PSP kierowła ruchem to bardzo dobrze bo zapewne byli w pracy a jak sie jest w pracy to sie pracuje a nie bąki zbija !!!!
No masz rację.... po co siać zamęt ....  Takie przewoźne ścianki wspinaczkowe to niezbędny sprzęt zwłaszcza w OSP....  bez tego całe struktury by runęły.... :) Chwała im za to !!! I chwała tym co za to zapłacili.
 Naprawdę widzę że coraz ciekawiej się zaczyna dziać w PSP..... skoro tak wielkie poparcie mają takie imprezy wśród strażaków.
 Niestety, za to wszystko płaca podatnicy.... i to oni zweryfikują czy to jest Ok w czasie szalejącego w kraju tzw."kryzysu". I nie pomoże nawet głębokie wchodzenie w d...y włodarzom naszej formacji i chwalenie tego typu imprez....
 Bo wzajemna adoracja jest najważniejsza... szczególnie przy poświęceniach, uroczystościach i rocznicach.....

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 27, 2012, 10:19:40 »
W mojej ocenie niektóre wpisy są żenujące i tyle nie zrobiono by nic pewnie by była dyskusja co powinni zrobić i jak itp. że tylko wykorzystują za nadgodziny nie płacą i nie doceniają. A jakby przyszło płacić po 50 zł za bilet bo by stadion nie był wynajęty za 1 zł to dopiero by była burza z gradem wielkości piłek lekarskich i tornadem.

Jak zrobili to też nie pasuje, bo bilety takie, a nie inne w jednej PSP problem z dostaniem biletów w drugiej nadmiar. Przecież to zależy od tych co dzielili.

Ja zorganizowałem wyjazd ochotników (i nie tylko ochotników) z naszej gminy byliśmy grupą 71 osób biletów mieliśmy kilkanaście sztuk więcej i daliśmy jakimś strażakom z innego województwa, których spotkaliśmy pod stadionem.

Teraz do rzeczy, bo byłem i widziałem od początku do końca.
Na miejscu byliśmy ok 12.30 weszliśmy bez problemu. Wszystko świetnie piękny stadion aż nie chce się wierzyć że było duszno z grekami i nie można było lepiej grać. Stadion imponujący. Jedzenie cóż za zapiekankę dla siebie i żony oraz 0,5 l Coca Cole zapłaciłem 30 zł ( :tuba: porypało ich!!!). Bardziej się opłacało kiełbaski przy stadionu. Chłopaki z mojej OSP wybrali opcje jemy na mieście gość na bramce dostał w łapę 20 zł i poszli zjeść oraz kupić browary na mieście  (w ogólnym rozliczeniu było to bardzoo korzystne)

TFA, ratownictwo wysokościowe rewelacja i szacunek dla tych gości!!!
Timbersports (jak źle napisałem to przepraszam) ciekawostka :)
Skokochrony długa kolejka za wolno to szło.
Trenażer - żona się bała ale było fajnie tak skwitowała.
Ściany wspinaczkowe - pozdrawiam OSP PCIM świetnie się prezentowały strażaczki  ^_^. Pomysł na działalność gospodarczą jak najbardziej fajny, ale też dla użytku wewnętrznego. Drodzy (niektórzy zawodowcy) do Nas (OSP) ludzie nie walą oknami i drzwiami jak do Was (PSP) my musimy znaleźć coś co zainteresuje dzieciaki, żeby chciały być strażakami ochotnikami.
TFA dla dzieci - one czuły się docenione...
Koncerty były spoko.
Wystawy sprzętu zatrzymam się przy "małym helikopterze" pozdrowienia dla tej OSP - nawet nie miałem pojęcia, że jakieś OSP coś takiego posiada. Sprzęt z PSP no standardowo, ale ciekawie. Chodziło też chyba o to aby rodziny strażaków, dzieci i osoby z poza branży poznały choć troszkę jak to wszystko wygląda i to się udało.

Wygwizdano Pawlaka - nie słyszałem tego przemówienia i gwizdów, a szkoda wzmocniłbym gwizdy  :rofl:

Brakło mi pokazów systemu Cobra i kamer termowizyjnych, czy innych rzeczy które jeszcze tak popularne nie są (COBRA).

PSP nie zaprezentowało się źle, a dobrze pokazało, że są cholernie profesjonalni i są twardzielami.
OSP - może dla niektórych było nie tak, bo nie był pijany strażak śpiący przy PO5 obok Żuka. My też się zmieniamy i PSP zawsze będzie dla nas przykładem do którego trzeba dążyć (sprzęt i wyszkolenie).

Choć nie dowiedziałem się nic nowego to dobrze się bawiłem i pewnie o to chodziło.

P.s.
Fakt brakło info w TV z tego festynu, ale jak przez cały dzień mieli by się podniecać w TVN24 i analizować to może i lepiej że było cicho.
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2012, 11:20:33 »
Kolego młody prezes, masz świadomość, że to był festyn z okazji 20lecia PSP?
 A Twój opis tylko spotęgował niesmak mundurowych- z powody niecne wykorzystanie państwowej instytucji dla potrzeb zabawy OSP? Masz świadomość, że tam gdzie Wy się bawicie na ściankach i zabawach gminnych, my jesteśmy mobbingowani i cała reszta oficjerów jedzie na naszych garbach?

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:00:39 »
Kolego młody prezes, masz świadomość, że to był festyn z okazji 20lecia PSP?
 A Twój opis tylko spotęgował niesmak mundurowych- z powody niecne wykorzystanie państwowej instytucji dla potrzeb zabawy OSP? Masz świadomość, że tam gdzie Wy się bawicie na ściankach i zabawach gminnych, my jesteśmy mobbingowani i cała reszta oficjerów jedzie na naszych garbach?

A ty kolego umiesz czytać? To nie był tylko festyn PSP - zorganizowano go z okazji jubileuszu 20 – lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej oraz XIII Zjazdu Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:18:06 »
Ciekawostka
Impreza masowa zorganizowana na Stadionie Narodowym w dniu 25.08.br odbyła się NIELEGALNIE  :tuba: .  Do warszawskiego ratusza nikt nie występował, a tym samym nie otrzymał wymaganego zezwolenia na zorganizowanie takiej imprezy. Podobno strażacy, którzy kierowali ruchem w okolicy stadionu twierdzili, że nie potrzebują żadnych zezwoleń, bo działają jak podczas akcji ratowniczej  :wall:

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:26:35 »
Kolego młody prezes, masz świadomość, że to był festyn z okazji 20lecia PSP?
 A Twój opis tylko spotęgował niesmak mundurowych- z powody niecne wykorzystanie państwowej instytucji dla potrzeb zabawy OSP? Masz świadomość, że tam gdzie Wy się bawicie na ściankach i zabawach gminnych, my jesteśmy mobbingowani i cała reszta oficjerów jedzie na naszych garbach?

A ty kolego umiesz czytać? To nie był tylko festyn PSP - zorganizowano go z okazji jubileuszu 20 – lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej oraz XIII Zjazdu Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

No w tym właśnie problem. Że okazuje się, że to XIII Zjazd Krajowy był głównym punktem imprezy - a 20 lecie podłączono, żeby było za darmo i było komu pilnować.
Jako zawodowiec - czuję się wydymany przez Związek OSP, ponieważ wykorzystano nas po raz kolejny.

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:02:29 »
Jako strażak ochotnik też często czuję się wydymany przez zawodowców przy akcji ,że Wy stoicie i podpieracie samochody a my musimy dymać....

ja pitole, brak słów,


Ogólnie fajne wrażenia, fajna inicjatywa, pokazy bardzo ciekawe, tylko z cenami to trochę przesadzili ;)
Xyz

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:05:20 »
Krytyki się spodziewałem ale nie pod tym kątem mojego wpisu.

Ale jak OSP zabezpiecza imprezy masowe to ok.
W obsłudze tego festynu widziałem zarówno OSP i PSP więc nie wiem czemu taki hałas że ktoś został przez kogoś "wydymany". W tym zakresie to sądzę, że mogą się wypowiedzieć osoby z obsługi.

Kolego młody prezes, masz świadomość, że to był festyn z okazji 20lecia PSP?
 A Twój opis tylko spotęgował niesmak mundurowych- z powody niecne wykorzystanie państwowej instytucji dla potrzeb zabawy OSP? Masz świadomość, że tam gdzie Wy się bawicie na ściankach i zabawach gminnych, my jesteśmy mobbingowani i cała reszta oficjerów jedzie na naszych garbach?

a czy kolega zauważył wpis
TFA, ratownictwo wysokościowe rewelacja i szacunek dla tych gości!!!
....
PSP nie zaprezentowało się źle, a dobrze pokazało, że są cholernie profesjonalni i są twardzielami.

Panowie na festynie był przekaz, że działamy wspólnie PSP i OSP, a tu proszę czara goryczy i nie zadowolenia ze służby to wam coś jeszcze powiem, że oddał bym wiele żeby móc pracować jako Strażak Zawodowy.

Jak widać festyn nie sprostał oczekiwaniom wielu, ale wszystkim się nie dogodzi.


No w tym właśnie problem. Że okazuje się, że to XIII Zjazd Krajowy był głównym punktem imprezy - a 20 lecie podłączono,

Jakoś tego nie zauważyłem...

Nie kwestionuje tego, że Pawlakowi była ta impreza na rękę, ale gadanie ze była to tylko impreza OSP jest bzdurą w mojej ocenie.

Najlepiej się gryźmy i obrażajmy niektórym może to pasować, ale pamiętajcie że OSP bez PSP nie da rady i PSP bez OSP też sobie nie poradzi.
 
P.s. Może dolałem oliwy do ognia i mogę się mylić, ale takie mam zdanie na ten temat.
A jeszcze tylko jedno po naszych garbach nikt nie jeździ i nas nikt nie wykorzystuje tak?? strazakusX kolego więcej obiektywizmu.
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:05:50 »
Kolego - O w OSP oznacza - Ochotnicza, P - oznacza Państwowa. Czyli z Państwowych podatków powołana do ściśle określonych zadań. Nie ma czegoś takiego jak jeżdżenie po garbie OSP. Bo nikt do niczego Was nie zmusza. A w PSP macie rozkazy i polecenia z którymi się nie dyskutuje. W OSP robicie co chcecie. W PSP na wszystko musi być zgoda i absolutnie nie może to kolidować ze służbą. Panowie z OSP rozumiem Wasz zachwyt nad festynem - ale trzeba go było sobie zorganizować samemu a PSP zaprosić ewentualnie do realizacji ustawowego zadania popularyzacji ppoż w postacie pokazu sprzętu dla ludności.
Mówicie -zabezpieczenie imprez masowych przez OSP. Nie mówcie tylko, że nie z wielką ochotą paradujecie jako lokalni herosi przy okazji zaliczając każde wydarzenie kulturalne w okolicy. To jest duża różnica pomiędzy skoszarowanym gościem który w każdej chwili ma być gotowy - i ktoś mu zarządza wyjazd na uświetnienie wystąpienia Pawlaka.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:23:44 »
Skoro P oznacza Państwowa to za nasze P jak podatki utrzymujesz G jak gotowość, a że gotowość nudną rzeczą jest to czyścisz,myjesz swój P jak Prywatny samochód, piszesz swoją P jak prywatną pracę magisterską czy ogladasz P jak "pierd...ne" traktory na allegro....
A gdy trzeba D jak d.pe ruszyć to jest Oooo....

Jeżeli nigdy nie waliłeś prywaty na służbie to zwracam honor i jesteś moim idolem....
z nominacją do tytułu Strażaka Roku

Dodam jeszcze, że nie ma czegoś takiego jak Państwowe podatki, teraz to ja się uśmiałem... Tylko są to nasze pieniądze, czyli między innymi rzeszy klikustet tysięcy strażaków ochotników, którzy oprócz tego że Wam pomagają, pracują na Wasze pensje ( które sa wypłacane z podatków) Tak w kwestii przypomnienia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 14:35:11 wysłana przez max[] »

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:39:01 »
Obiektywnie troszeczkę i bez zbędnych emocji.
Festyn strażacki na Stadionie Narodowym zorganizowany przez Fundację "EDURA".
PSP powinno się cieszyć, że mieli możliwość uczestnictwa w tej imprezie NIEODPŁATNIE!

@strazakusX wydymany to się możesz dopiero poczuć, jak Cię OSP nie zaprosi na organizowany przez siebie festyn, żebyś mógł świecić tą swoją wspaniałą legitymacja funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, oraz wszem i wobec udowadniać, jakim to PSP nie jest  "najlepszejszy na swieciuniu". Zwolnij trochę z tą wyższością, bo już się wzniosłeś na poziom linii wysokiego napięcia, a tam niebezpieczna przestrzeń.


Mam nadzieję, że większość się dobrze bawiła: OSP, PSP,ZSP, LSP i WSP - STRAŻACY!

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:02:09 »
Będę polemizował dalej...

Kolego strazakusX jesteś P jak Poirytowany.
Właśnie nam O jak Ochotnikom jeździ się po garbie często wytycznymi i wymaganiami góry nie tylko naszej, ale i waszej czyli ze strony P jak Państwowej.
Zauważyłem, że nie znasz realiów w jakich działają O jak Ochotnicze Straże Pożarne.
W OSP nie robimy wszystkiego tego co chcemy. Zauważ tą jednostkę z ścianą wspinaczkową jeżdżą zarabiają na niej pieniądze i mimo iż nie powinienem wypowiadać się za nich co z tymi pieniędzmi robią ale sądzę, że z tych pieniędzy się utrzymują i kupują nie rzadko sprzęt pożarniczy.
P jak Państwowa wywodzi się z O jak Ochotnicza, a idąc dalej wywodzimy się z Straży Ogniowych, które to zapoczątkowały ten największy w Polsce ruch społeczny jakim jest OSP, a na bazie ewolucji i udoskonalenia oraz profesjonalizmu zostały powołane straże gdzie ludzie mieli utrzymywać gotowość bojową ciągle w czasie służby i się szkolić tak, aby byli najlepsi w tym co robią.
Pijesz do OSP, bo nie wiesz dokładnie jak funkcjonują, że my nie oświeceni jak Ty w dziedzinie pożarnictwa oraz organizacji PSP niejednokrotnie zostawiamy rodzinę, zwalniamy się z pracy żeby podobnie jak Ty ratować ludzi. Po długim nocnym pożarze i po 24 godzinach w pracy idziesz do domku możesz odpocząć, a my niejednokrotnie dostajemy opieprz w pracy że się spóźniliśmy.
Bardzo szanuję pracę PSP, ale jak poziom twojej frustracji jeżdżeniem po garbie jest bardzo duży pogadaj z psychologiem, albo zmień robotę. Po nas ochotnikach jeździ się po garbie nie mówiłem o podległości podczas akcji itp. ale w naszej pracy zawodowej wykonywanej co dzień i jakoś z tym muszę żyć.
Panowie z OSP rozumiem Wasz zachwyt nad festynem - ale trzeba go było sobie zorganizować samemu a PSP zaprosić ewentualnie do realizacji ustawowego zadania popularyzacji ppoż w postacie pokazu sprzętu dla ludności.
To jest duża różnica pomiędzy skoszarowanym gościem który w każdej chwili ma być gotowy - i ktoś mu zarządza wyjazd na uświetnienie wystąpienia Pawlaka.

A co PSP robiło na tym festynie jak nie popularyzowało zagadnień ppoż. kiełbaski smażyli? zmieniali worki ze śmieciami?, nalewało piwo? ja widziałem strażaka z PSP, który prowadzał dzieciaki strażaków Ochotników i strażaków Państwowych (skoro tak ci zależy na rozgraniczaniu) po drabinie na skokohron i zastanawiałem się co pierwsze go zaboli plecy od schylania się do dzieci czy nogi od chodzenia.

Przepraszam ale odnośnie uświetnienia wystąpienia Pawlaka no nie słuchałem, a bym pogwizdał hehe, słuchałem za to Pana Komendanta Głównego PSP (nie gwizdałem) i mi się podobała zapowiedź, że będą się starali to powtórzyć.

Jak kolega dr.Kudłaty zauważył.
Dziękuję fundacji EDURA, KG PSP i ZOSP RP za ten niezwykły dzień
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 27, 2012, 15:40:36 »
P jak Panowie, chyba się nie zrozumieliśmy.
Jak najbardziej szanuję OSP i uważam, że zdecydowana większość z jej członków - ma większy zapał do pożarnictwa niż ja.
Nie odnoszę się do tego, że festyn był zły. Ja jako funkcjonariusz mundurowy - oczekuję od KG, że zapewni mi jak najlepsze i najbezpieczniejsze warunki pracy, a nie będzie się prężyła ze swoimi szlaczkami i belkami na pagonach na politycznych wiecach PSL.
Po prostu jestem zdania - że jako PSP nie jesteśmy od funkcji dekoracyjnej a profesjonalnego załatwiania spraw - to nasza praca i mam gdzieś takie komercyjne festyny, które nie są praktycznie wogóle dla PSP dopóty, dopóki nie ma czego świętować - a bardzo poważnie deorganizują pracę KG.
Dodatkowo ten rok pokazał, że PSP jest najniżej poważaną w strukturach MSW z formacji mundurowych w tym kraju, przez jej własne szefostwo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 15:44:24 wysłana przez strazakusX »

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 27, 2012, 21:12:03 »
Byłem. Zwiedziłem. Nie żałuję, bo była to okazja do zwiedzenia stadionu oraz Warszawy. Kuple pojechali autokarem, była to okazja do spotkania, imprezy integracyjnej, czy wspólnego spędzenia czasu. Sam pojechałem prywatnie, zaplanowałem sobie zwiedzanie stolicy (pół dnia) oraz zwiedzanie stadionu - kilka ostatnich godzin festynu. Sam festyn nie urzekł mnie specjalnie (czego się spodziewałem i na co byłem nastawiony, bo parę lat pracując trochę rzeczy się zobaczyło), było wiele punktów w programie, nie było przestojów pomiędzy punktami. Nagłośnienie było fatalne, jak tam będą koncerty, to współczuję, lepsza atmosfera jest na otwartym stadionie - o mniej betonowej zabudowie. Atrakcji dla zwiedzających mogłoby być trochę więcej - np na placach wokół stadionu, na parkingu dla VIP-ów, który (jak ja byłem) świecił pustkami. Nawet jakby sponsorów ze sprzętem tam wpuścili, to byłoby ciekawiej. Siedzieć od początku do końca - to byłoby za dużo, wielu moich znajomych po 3 godzinach się nudziło i wyjeżdżało z tamtąd. Mogliby być ludzi ciut bardziej kulturalni dla siebie, bo wielu się przepychało po przejściach, widziałem i sam doświadczyłem sytuacji, że wpychają się między rodziców a dzieci by przejść, choć sekundę później czy dwa metry dalej jest pusto i można przejść spokojnie. Ale cóż, kulturę wynosi się z domu..., mniej pijących i plątających się z piwem też by się przydało.
Budka dała fajny koncert, klasa zespołu nie spada!!! Grali nawet chwilę po 20, publiczność głośno pomagała, klaskała, śpiewała.
W zasadzie każdy tam był po cywilu, więc nie było widać kto z PSP, to z OSP, szacun dla gości w zapewnieniu rozrywki dla małych i młodzieży (nie dość że się wystali za darmo, to jeszcze kupę czasu i własnej uwagi poświęcili na organizację i obsługę atrakcji), bez tego byłoby NUDNO. Trzydziestolecie proszę by zorganizować we Wrocławiu - nie zwiedzałem a byłaby okazja  :wacko: :wacko:
EGO = 1 / wiedza

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Komendant Główny PSP zaprasza na strażacki festyn !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 30, 2012, 08:42:08 »
Trzydziestolecie proszę by zorganizować we Wrocławiu - nie zwiedzałem a byłaby okazja  :wacko: :wacko:

Albo w Poznaniu, albo w Gdańsku, albo w Krakowie;) Też chętnie przejadę się napić piwka i skorzystać z atrakcji ;)