Autor Wątek: Równać Szanse 2012 - Regionalny Konkurs Grantowy  (Przeczytany 1043 razy)

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Równać Szanse 2012 - Regionalny Konkurs Grantowy
« dnia: Sierpień 17, 2012, 13:12:36 »
Witam,
Szczegóły konkursu dostępne są na www.rownacszanse.pl, nabór wniosków do 10 października. Możliwe dofinansowanie do 7000 zł. Pieniądze można pozyskać na działania związane z młodzieżą w wieku 13 - 19 lat.
Nie kupimy sprzętu pożarniczego, ale można zrobić jakieś ciekawe projekty z MDP i nie tylko.

Po krótkiej i suchej informacji mam pytanie do kolegów czy ktoś już realizował jakiś projekt ogólnie poprzez konkursy grantowe Równać Szanse?
Na jakie działania dostaliście dofinansowania? (krótki opis mile widziany)
Na co ewentualnie zwrócić szczególną uwagę?

My się przymierzamy do pisania, a i może kogoś jeszcze uda się zachęcić.

Nasza grupka wymyśliła jak sądzimy ciekawy projekt, a wstępnie planujemy w projekcie zrealizować kilka warsztatów z psychologiem, następnie pierwsza pomoc oraz warsztaty, ćwiczenia i teoria z wiedzy ppoż. Z uwagi na to iż trwa nabór nie chciałbym opisywać szczegółowo projektu. Po 10 października chętnie zamieszczę opis tymczasem jak wcześniej napisałem może ktoś chce się podzielić tym co już zrobili w ramach programów Równać Szanse.
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Równać Szanse 2012 - Regionalny Konkurs Grantowy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2012, 13:22:50 »
Film przedstawiający projekt w ramach "Działaj lokalnie" (podobne programy)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wDRJ2iFVCqk&feature=player_embedded[/youtube]

Offline ospbiesal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Równać Szanse 2012 - Regionalny Konkurs Grantowy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2012, 15:07:08 »
Dzieki za info o tym programie. Dzis wieczorem robimy burze  mózgów i działamy :) Mam już kilka pomysłów, chce zadziałać z naszym domem kultury i stowarzyszeniem z naszej wsi. Szansa jest więc trzeba spróbować ją wykorzystać a mojemu MDP potrzeba dosłownie wszystkiego od szkoleń po sprzęt.