Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2013 roku ?  (Przeczytany 528683 razy)

Offline leonhart_7

  • Oferuje odp do testów 94-16
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:20:05 »
Jeśli mnie nic przez rok nie zje  :wacko: to startuje do SA PSP Kraków  :straz: Mam nadzieje że dyplom Ratownika i prawko C zrobią robotę i na teście z chem-fiz nie trzeba się będzie spinać ;)

Jesteś w wielkim błędzie. Bez wiedzy możesz tylko pomarzyć o szkole. Zobacz wyniki z tego roku ilu ludzi z ratownikiem czy z prawkiem C + dodatkowe punkty za ocenę z języka odpadło. Wielu z nich skończyło na minusie. Także nie wystarcza punkty preferencyjne. Trzeba niestety mieć wiedzę. Czasu dużo wiec trzeba brać sie do pracy

zgadzam sie z Toba

Offline kosikredki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:01:27 »
Jeśli mnie nic przez rok nie zje  :wacko: to startuje do SA PSP Kraków  :straz: Mam nadzieje że dyplom Ratownika i prawko C zrobią robotę i na teście z chem-fiz nie trzeba się będzie spinać ;)

Jesteś w wielkim błędzie. Bez wiedzy możesz tylko pomarzyć o szkole. Zobacz wyniki z tego roku ilu ludzi z ratownikiem czy z prawkiem C + dodatkowe punkty za ocenę z języka odpadło. Wielu z nich skończyło na minusie. Także nie wystarcza punkty preferencyjne. Trzeba niestety mieć wiedzę. Czasu dużo wiec trzeba brać sie do pracy

zgadzam sie z Toba

Chłopaki nie zrozumieliście, nie mam zamiaru odpuścić nauki. Tylko na teście zaznaczam odpowiedzi ktorych jestem pewien i nie mam takiej nerwowki o kazdy punkt, nie czarujmy sie 25 pkt na starcie to duzo.

Ale rowniez mozna to szybko stracic strzelajac na oslep :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2012, 23:07:48 wysłana przez kosikredki »

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:10:41 »
Wiesz... znam takich którzy mówili ze drugi dzień egzaminów to tylko formalność bo tyle pkt mają...

Offline Michał:)

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • SAPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 19, 2012, 10:47:45 »
Słuchajcie, test z 1994 roku, mam z kilku źródeł i w każdym jest 17 pytań, czy mam złe wersje czy tylko tyle pytań było w 94?

Offline Przepustka93

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 19, 2012, 17:02:02 »
Michał.... :P tylko tyle pytań było w 1994 :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 17:05:49 wysłana przez Przepustka93 »

Offline marie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 19, 2012, 17:38:57 »
Plan A SGSP
PLan B WAT
Plan C CSPSP

powodzenia wszystkim ;)

Offline Michał:)

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • SAPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 19, 2012, 23:14:42 »
Okej, dzięki i powodzonka wszystkim, ja co prawda dopiero w 2014, ale z wrześniem przygotowania nabierają tempa :P

kkkkkkkkkkk

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 19, 2012, 23:17:12 »
Ktos z okolic Bydgoszczy startuje do SAPSP Poznan ?

Offline marie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 20, 2012, 11:26:27 »
może nie okolice BDG ale Piła ... mowi ci to cos ?

Offline Vector

  • Strażak z OSP
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • "Tylko świat przewędrowany jest coś wart!"
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 20, 2012, 14:49:48 »
Witam!
Dopiero się zalogowałem na forum, bo wcześniej tylko go śledziłem. Od wielu lat marzę o SASP Poznań  :straz: przez głupi deszcz biegania stanowczo za mało  :angry: Ale nie w tym rzecz: może ktoś z okolic się wybiera. Jestem z Ostrzyc- gmina Somonino/ powiat Kartuski. Może ktoś z okolic? Z Kościerskiego np. ?
"lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły,
otrzymują skrzydła jak orły:
biegną bez zmęczenia,
bez znużenia idą."

Offline Firefajter998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 141
  • JRG
    • OSP RADUŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 20, 2012, 15:05:21 »
Witam!
Dopiero się zalogowałem na forum, bo wcześniej tylko go śledziłem. Od wielu lat marzę o SASP Poznań  :straz: przez głupi deszcz biegania stanowczo za mało  :angry: Ale nie w tym rzecz: może ktoś z okolic się wybiera. Jestem z Ostrzyc- gmina Somonino/ powiat Kartuski. Może ktoś z okolic? Z Kościerskiego np. ?


Życzę Ci powodzenia w przygotowaniach już teraz kolego ;). Ja jestem właśnie z kościerskiego, ale mi zostało już "tylko" przejść badania ;). Jak co to pisz na PW bo wiem, że kilka osób chce startować w przyszłym roku ;)

Offline Radaz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 21, 2012, 01:20:50 »
Za rok lece prawdopodobnie z Bydgoszczy do SA PSP w Poznaniu o ile nie postanowie dokończyć licencjatu. W tym roku z tego co wyliczyłem 153 na liście, zdecydowanie za późno wziąłem sie do nauki. Teraz celuje w systematyczne przerabianie testów i poszczególnych działów, a forme powininem utrzymać/poprawić bo ide na wychowanie fizyczne.

Offline marie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 21, 2012, 12:08:49 »
O testy się nie martwię bo mam indeks, zostaje sprawnosciówka na minimum. Powodzenia wszystkim.. Jakby ktos potrzebowal pomocy z fiza to sluze pomoca, z podstaw chemii tez :) poszukuję jakiegos treningu czy rozkladu cwiczen, aby wzmocnic rece i wyrobic drążek ;)

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 21, 2012, 12:30:41 »
O testy się nie martwię bo mam indeks, zostaje sprawnosciówka na minimum. Powodzenia wszystkim.. Jakby ktos potrzebowal pomocy z fiza to sluze pomoca, z podstaw chemii tez :) poszukuję jakiegos treningu czy rozkladu cwiczen, aby wzmocnic rece i wyrobic drążek ;)


Polecam stronke http://www.podciaganie.pl/ wszystko jest dobrze opisane co i jak robić ;)

Offline Robson71

  • CS PSP 2012-2014
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:22:41 »
O testy się nie martwię bo mam indeks, zostaje sprawnosciówka na minimum. Powodzenia wszystkim.. Jakby ktos potrzebowal pomocy z fiza to sluze pomoca, z podstaw chemii tez :) poszukuję jakiegos treningu czy rozkladu cwiczen, aby wzmocnic rece i wyrobic drążek ;)


Polecam stronke http://www.podciaganie.pl/ wszystko jest dobrze opisane co i jak robić ;)
tylko pytanie czy plan jest efektywny,bo ja go osobiście robiłem i z rezultatów zadowolony nie byłem,dużo lepszy jest trening armstronga,ale do niego trzeba być przygotowanym psychicznie na duży wysiłek fizyczny :)
Strażak to ma być Strażak, a nie jakaś popierdółka!

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:50:41 »
Zależy jak się do tego przyłożysz :) . i czy Ci zależy aby mieć z ćwiczeń efekty.
A chyba wiadomo że ćwicząc bez wspomagaczy to efekt jest późniejszy i trzeba się poświęcić aby coś mieć.
Dlatego też może mówisz że nic Ci ten plan nie dał bo mało pracowałeś :D .

Offline Robson71

  • CS PSP 2012-2014
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:17:07 »
Zależy jak się do tego przyłożysz :) . i czy Ci zależy aby mieć z ćwiczeń efekty.
A chyba wiadomo że ćwicząc bez wspomagaczy to efekt jest późniejszy i trzeba się poświęcić aby coś mieć.
Dlatego też może mówisz że nic Ci ten plan nie dał bo mało pracowałeś :D .

kolego, pracowałem tyle że byłem na 3 miejscu w CS PSP, więc nie mów mi co znaczy przykładać się. Poczytaj opinie ludzi wykonujących ten plan, moim zdaniem jest on bezsensownie ułożony i przede wszystkim monotonny (nudny). W armstrongu musisz ciężko zapieprzać,bo są treningi 2 razy w ciągu dnia,a dokładając do tego bieganie i naukę (fizyka + chemia) to okazuje się,że masz zajęty cały dzień,ale jest to jedyny plan którego mogę osobiście polecić.
Co do wspomagaczy to chyba mało o nich wiesz mówiąc takie słowa, odsyłam Cię na sfd.pl tam co chwilę pojawiają się tacy jak Ty :)
Życzę wytrwałości Panowie i Panie  :straz:
Strażak to ma być Strażak, a nie jakaś popierdółka!

Offline kapral07

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:22:22 »
Również robiłem ten plan przez 3 miesiące i efekt był 1 więcej powtórzenie przy próbie pobicia rekordu...Ten trening pozwala świetnie zwiększyć liczbę powtórzeń ale W KILKU SERIACH a nie maksymalną ilość powtórzeń jaką możemy zrobić idąc na maksa w jednej serii(a o to nam chodzi bo taki jest egzamin). Treningu nie da sie polecać przez internet bo na każdego może reagować co innego - pozostaje próbować każdego treningu. Ja osobiście trenuję drążek 2 razy w tygodniu:
Poniedziałek:
3 serie bez bujania do załamania podchwyt
Piątek:
3 serie z bujaniem jak tylko mi wygodnie do załamania podchwyt
Mój aktualny rekord to 19 powt

Offline nabial91

  • cel cspsp
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:33:26 »
Ja bede 1 raz startował do SA PSP Poznan, mam jeszcze 2 podejscia. Jestem z okolic Bydgoszczy

ile tak srednio sie powtarza pytan z chemi i fizy ???

Nie piszemy post po poście - używamy funkcji MODYFIKUJ chcąc dopisać nowe zdanie do istniejącego postu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2012, 22:02:34 wysłana przez robn »
WkS Zawisza Bydgoszcz

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 21, 2012, 22:23:16 »
Co do podciągania to proponuje podciągać się 3 razy w tyg. z wykorzystaniem różnych chwytów. W okresie stagnacji proponuje dołożyć ciężar zaczepiony np. na pasie strażackim (ciężary z sztangi/hantli, worek z piachem itp.), z upływem czasu dokładać ciężar....działa to na 100%

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 22, 2012, 09:04:05 »
Ja bym nie radził stosować obciążenia.

Offline nabial91

  • cel cspsp
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 22, 2012, 16:40:01 »
Panowie nie ma co przesadzac z obciązeniem tylko sie zniechecicie. Jest prawie rok na przygotowanie wiec na moje starczy. Podaj link odnosnie podciagania http://www.podciaganie.pl/.
P.S
a Tak wg ktos juz zaczął nauke tak na maxa ??? pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2012, 16:43:53 wysłana przez nabial91 »
WkS Zawisza Bydgoszcz

Offline Szubek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 22, 2012, 17:40:21 »
Ja w tym roku próbowałem do Krakowa, ale nie udało się, nie liczyłem na dużo bo matura, egzamin zawodowy itd i czasu na przygotowanie było mało. Teraz wiem czym to pachnie i myślę, że na przyszły rok będzie dużo lepiej.

Co do podciągania to według mnie ta strona i jej plan nie jest zbyt skuteczna. Robiłem przez dwa miesiące i efekty były mizerne jak na taki czas. Zastosowałem inną metodę - powiesiłem sobie drążek w drzwiach i co przechodziłem obok to chwila rozgrzewki i kilka podciągnięć (nie na maxa),  i np wracałem za 2 minuty robiłem drugą serię a potem o innej porze dnia jak przechodziłem przy drążku. Efekty? Jedno albo dwa podciągnięcia więcej na tydzień  ^_^

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 22, 2012, 19:32:23 »
Dobry trening miałeś -_- Ja na egzaminie podciagłem się 33 razy trenująć tak. Wogule to trening zaczerpniety z książki "Nagi wojownik". Działa na 1000%. Zaczynałem od 12 pow i 4 miesiące w tym przerwa na przegrode nosową i wynik poprawiłem prawie 3 razy. Na egzaminie podciągałem się technicznie. Jak będe miał czas to rozpisze co i jak robiłem. Ale jedno jest pewne jak chesz być dobry w podciąganiu musisz się podciągać. Nie siłownia, bicepsy i plery tylko drążek. Stosując ten trening podciągałem sie z obciążeniem i gdy zrobiłem trening w którym chciałem się podciągnąć na max to ważac ok 93kg podciągłem sie z 55kg ciężarkiem-podchwytem. Ale bieganie mnie boli :szalony: Ma ktoś jakieś plany? Najlepiej na cały rok bo już teraz zaczynam przygotowania :straz:
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline kazban4

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
  • dum pugnas victor es.
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 22, 2012, 20:22:51 »
Ja jestem z Bydgoszczy jakby co :) Tak jak wcześniej wspomniałem będę tworzył plan treningowy fbw+biegówka w 3 cyklach 3miesięcznych + oczywiście wskazówki dietetyczne.  Skończę go na początku sierpnia. Mogę udostępnić, ale chciałbym otrzymać efekty z tygodnia na tydzień do mojej pracy.

Jeszcze sugestia do Bydgoszczan, jak nie macie z kim trenować biegów to zapraszam na prv :)