Autor Wątek: Dzień Strażaka w Burger King  (Przeczytany 6165 razy)

Offline tralala

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Dzień Strażaka w Burger King
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2012, 10:08:46 »
Witajcie !

Temat się rozwija, heheh może trzeba założyć inny temat o chodzeniu w umundurowaniu służbowym po godzinach służby :)

Co do akcji w Burger King:

Byłem po służbie, bardzo dobre, miła obsługa, bez problemowa (w cywilu, legitymacja). Tylko troszkę szkoda, że nie wszyscy potrafią się zachować i chociażby podziękować.

Pozdrawiam

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Dzień Strażaka w Burger King
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2012, 13:54:15 »
Zgadzam się z poprzednim postem - niestety nie wszyscy umieją uszanować taki miły gest. Ja poczułem się na prawdę uhonorowany, kiedy dostałem najbardziej wypasioną kanapkę ze wszystkimi dodatkami, a pracownica BK pożyczyła mi wszystkiego najlepszego z okazji dnia strażaka i "żebym się nie spalił". Ale słyszałem też jak to niektórzy kombinowali jakby to parę razy podejść albo wciskać znajomym koszulki strażackie żeby też się najedli...
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Dzień Strażaka w Burger King
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2012, 15:38:22 »
no pewnie, każdy czułby się uhonorowany za 13 zł.... :szalony:
a tak na poważnie, to myślisz że robią to dla strażaków...... no proszę Cie, to  zwykła kampania wizerunkowa marki i nic więcej, i te darmowe zestawy były zwykłą łapówką za darmową reklamę firmy.

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Odp: Dzień Strażaka w Burger King
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2012, 16:24:47 »
Gumowe jedzenie, kompletnie bez jakiegokolwiek smaku i wyrazu, żarcie do bestialskiego zapchania żołądka. Magazyny opróżnione z nadmiaru zapasów, strażacy podjarani "uhonorowaniem za 13zł", marka zyskała reklamę...

No ale, darowanemu koniowi...
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Nectoros

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Dzień Strażaka w Burger King
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2012, 23:33:45 »
Mi akurat jedzenie z BK smakuje, i uważam, że to bardzo fajna inicjatywa z ich strony. A co do cwaniakowania, nie wydaje mi się, żeby dawali zestaw za samą koszulkę, którą może kupić sobie/pożyczyć każdy cywil, raczej bez legitymacji/umundurowania by nie dali.

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Dzień Strażaka w Burger King
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 27, 2012, 10:02:37 »
no pewnie, każdy czułby się uhonorowany za 13 zł.... :szalony:
a tak na poważnie, to myślisz że robią to dla strażaków...... no proszę Cie, to  zwykła kampania wizerunkowa marki i nic więcej, i te darmowe zestawy były zwykłą łapówką za darmową reklamę firmy.

będąc w OSP nie mam z tego ani grosza, a te 13 zł hmm w kwestii ścisłości dostałem najdroższą kanapkę, duże frytki i dużą cole, jakieś 30 zł. Więc jak już to chodzi o 30 zł :D Chodzi o miły gest, a nie K$#@A za ile. A jeśli to zwykła kampania reklamowa, to czemu jest "tak słabo rozpropagowana" tzn - gdyby nie to forum nawet bym się o tym nie dowiedział, bo w fastfoodach jadam niezwykle rzadko. A BK nawet reklamy na stoisku nie miał o dniu strażaka. Będę ich bronił, nawet jakbym w tej kanapce miał kotlet z psa, pomielony razem z łańcuchem i budą, bo robią coś za darmo i są przy tym niezwykle mili, a idea OSP to też robota za darmo.
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)