Autor Wątek: Uwaga TVN o pracy strażaka  (Przeczytany 13864 razy)

Offline sebekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
  • gdzie jest dym i ogień tam muszą być strażacy
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 17, 2012, 12:13:27 »
 :mellow: mi się też podobał zwłaszcza jak sie ubierali podczas jazdy alarmowej a jestem świeżo po inspekcji. I tak nawiasem nie potępiam ich tylko mam nadzieję że ktoś z KG to obejrzy i się zastanowi nad listą błędów krytycznych  :straz:

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 17, 2012, 15:12:35 »
ja bym chłopakom doradził naciągnąć spodnie na buty :) Można w ten sposób zejść poniżej 10 sek


Offline nowy998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 230
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 17, 2012, 19:05:44 »
Panowie a ja powiem tak o pieniądzach się nie rozmawia więc pytanie na ten temat mogli zbyć jakąś wymijającą odpowiedzią. A tak na marginesie choćby nie wiem kto ile zarabiał i tak każdemu brakuje tyle, że jedneu do chleba a drugiemu do jachtu. ahoj!!!

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 17, 2012, 19:21:01 »
:mellow: mi się też podobał zwłaszcza jak sie ubierali podczas jazdy alarmowej a jestem świeżo po inspekcji. I tak nawiasem nie potępiam ich tylko mam nadzieję że ktoś z KG to obejrzy i się zastanowi nad listą błędów krytycznych  :straz:
a może mają jakieś nowe wytyczne ^_^  , albo robili to w ramach protestu :rofl:
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline 112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 17, 2012, 19:43:04 »
Witam ! Cztając niektóre posty , już wiem dlaczego rządzący mają nas gdzieś i dobrze wiedzą , że nasza trzydziestokilku tysięczna społeczność nigdy nie będzie jedną , znaczącą siłą . I nie ma co sie obrażać , że mają nas gdzieś . Ja będąc na ich miejscu też bym to wykorzystał .

Offline pszczola

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 18, 2012, 08:06:52 »
Generalnie reportaż fajnie przygotowany chłopaki ciekawie przedstawili specyfikę Naszej służby...ale Tobi, czy naprawdę dostajesz 2200zł na rękę?? Już po wyemitowaniu reportażu rozdzwoniły się telefony żeby wesprzeć finansowo kolegę z krakowskiej SA;) 
ps. dobrze, niedobrze pewne jest, że nie dostaje 2200 zł tzn. grupa (pewnie 7 lub 8) + dodatek za stopień + dodatek służbowy + wysługa nijak licząc tyle mi nie wyjdzie  :gwiazdki:

.... pewne, bo nie jest pociotkiem Komendanta.

Ok

  • Gość
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 18, 2012, 12:05:10 »
Naprawde reportaż super i wielki szacunek dla Wojtka i Tobiasza. Zarobki podali jak najbardziej prawdziwe bo podali podstawe a o dodatkach nie mówili więc ok. Chłopaki z doświadczeniem nie mogli dać stażystów.

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 18, 2012, 14:26:43 »
Naprawde reportaż super i wielki szacunek dla Wojtka i Tobiasza. Zarobki podali jak najbardziej prawdziwe bo podali podstawe a o dodatkach nie mówili więc ok. Chłopaki z doświadczeniem nie mogli dać stażystów.
   jak najbardziej szacunek im się należy ,a to że my tu wymyślamy i marudzimy jak nam źle , nic nie pomoże . Pozdrawiam -_-
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 18:41:43 wysłana przez wujo 2010 »
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

brawo

  • Gość
Odp: Uwaga TVN o pracy strażaka
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 19, 2012, 22:57:23 »
czytając niektóre posty mam wrażenie ,że niektórym strażakom dobrze się pracuje przy obecnych zarobkach,więc jeśli dostaniemy podwyżki{jeśli}niech się ich zrzekną.pozdrawiam strażak 8 lat służby i wiecznie dorabia.