Autor Wątek: Podwyżki 2013....  (Przeczytany 59711 razy)


Offline mati723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2013, 19:11:54 »
nie dziwmy się że potem nie walczą o swoich ludzi z PB skoro boją się o swoje wypłatki...

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2013, 19:25:15 »
Zapewne powinni zarabiać tyle co sekcyjny w podziale bojowym  :wall:
Zastanówcie się co piszecie. Jeżeli są to zarobki najwyższych "władz" w strukturach to logicznym jest, że zarabiają więcej, niżeli pozostali  :kwit:

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 09, 2013, 20:49:18 »
Oj tam oj tam w sumie tak dużo nie zarabiają tylko 10razy więcej od przeciętnego strażaka . Zazdrośniki :fiuu:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 09, 2013, 21:55:59 »
Zastanówcie się co piszecie. Jeżeli są to zarobki najwyższych "władz" w strukturach to logicznym jest, że zarabiają więcej, niżeli pozostali  :kwit:
Tak ale że maja wyższe niż ich przełożony  to juz troche dziwne nie uważasz?? Sprawdz Pana ministra Rakoczego... 2 razy mniej
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 10, 2013, 14:07:39 »
Chłopy doczytałem tylko oświadczenie naszego najważniejszego, najwięcej zarabiającego w PSP (Oczywiście pobory miesięczne) i szlag mnie trafia!!!!. To ja ze swoimi mizernymi dochodami mam więcej oszczędności, mienia i samochód nie na kredyt. Czy ktoś to kontroluję???!!!! bo u mnie komendant prześwietlał jak ja prześwietlam odrobione lekcje Dzieci.
Paranoja w tej naszej słuzbie!!!!!!

ogienek

  • Gość
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:07:28 »
kiedys mówiono,że Polak zarabia dwa tysiące, wydaje trzy tysiące..a róznice przeznacza na wczasy..tak  pewnie jest i u Ciebie...hihi

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 11, 2013, 13:18:59 »
officer, jak komendant prześwietlał? Wydaje mi się że komendant nie ma wglądu do Twojego oświadczenia majątkowego...
PS. gratulujemy majątku  :P
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 22, 2013, 19:55:02 »
To są nagrody  :szalony:

Milion złotych na premie w rządzie.

Cytuj
Szef resortu Spraw Wewnętrznych przeznaczył na nagrody dla swoich podwładnych 94 tys. zł.


http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Kraj/milion-zlotych-na-premie-w-rzadzie,5473272,14170916,fotoreportaz-maly.html

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 26, 2013, 16:03:34 »
To są nagrody  :szalony:

Milion złotych na premie w rządzie.

Cytuj
Szef resortu Spraw Wewnętrznych przeznaczył na nagrody dla swoich podwładnych 94 tys. zł.


http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Kraj/milion-zlotych-na-premie-w-rzadzie,5473272,14170916,fotoreportaz-maly.html

grzela tu akurat nic sie nie zmieniło, zawsze tak było i będzie i to bez wzgledu na opcje polityczna. Pamietasz moze dawne słowa rzecznika rządu Urbana....rząd zawsze sie wyzywi....wiec nic sie nie zmieniło i nie zmieni bez znaczenia kto u koryta będzie siedział.
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 01, 2013, 12:17:46 »

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 01, 2013, 13:54:22 »

 grzela  ja juz przestałem juz wkurzać sie czytając tego typu bzdury. Pismaki wypisują bzdury nie mając pojęcia o realnych zarobka a potem ludzie jadą po nas jak po burych sukach i wmawiają jacy my to niby zarobieni jesteśmy. Ostatnio jeden z takich przygłupów wyskoczył z stwierdzeniem że mam co najmniej z 5 tys plus dodatkowa kasa za każdy wyjazd...on wie bo czytał w internecie ....ręce opadają i nie ma się sił setny raż obalac takich twierdzeń, dla cywili jesteśmy kombinatorami którzy tylko śpią , graja w piłeczke i nic innego nie robią. W zeszłym tygodniu nasz zmianowy kucharz wyskoczył jak zawsze po produkty na obiad i wtedy w sklepie usłyszał że takim to sie powodzi, zobacz jakie zakupy robi, wózek pełny i to jeszcze w dodatku w godzinach pracy sobie zakupy robi...kolega był w koszarówce.... nawet sie nie odezwał tylko zapakował zakupy na obiad dla 23 osob i odjechał.
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 02, 2013, 12:17:57 »

 grzela  ja juz przestałem juz wkurzać sie czytając tego typu bzdury. Pismaki wypisują bzdury nie mając pojęcia o realnych zarobka a potem ludzie jadą po nas jak po burych sukach i wmawiają jacy my to niby zarobieni jesteśmy. Ostatnio jeden z takich przygłupów wyskoczył z stwierdzeniem że mam co najmniej z 5 tys plus dodatkowa kasa za każdy wyjazd...on wie bo czytał w internecie ....ręce opadają i nie ma się sił setny raż obalac takich twierdzeń, dla cywili jesteśmy kombinatorami którzy tylko śpią , graja w piłeczke i nic innego nie robią. W zeszłym tygodniu nasz zmianowy kucharz wyskoczył jak zawsze po produkty na obiad i wtedy w sklepie usłyszał że takim to sie powodzi, zobacz jakie zakupy robi, wózek pełny i to jeszcze w dodatku w godzinach pracy sobie zakupy robi...kolega był w koszarówce.... nawet sie nie odezwał tylko zapakował zakupy na obiad dla 23 osob i odjechał.

Nie wiem czy aż tak niezłe zarobki .... przed chwilą widziałem odcinek wypłaty strażaka ..... 1600 zł.

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 02, 2013, 18:27:53 »

 grzela  ja juz przestałem juz wkurzać sie czytając tego typu bzdury. Pismaki wypisują bzdury nie mając pojęcia o realnych zarobka a potem ludzie jadą po nas jak po burych sukach i wmawiają jacy my to niby zarobieni jesteśmy. Ostatnio jeden z takich przygłupów wyskoczył z stwierdzeniem że mam co najmniej z 5 tys plus dodatkowa kasa za każdy wyjazd...on wie bo czytał w internecie ....ręce opadają i nie ma się sił setny raż obalac takich twierdzeń, dla cywili jesteśmy kombinatorami którzy tylko śpią , graja w piłeczke i nic innego nie robią. W zeszłym tygodniu nasz zmianowy kucharz wyskoczył jak zawsze po produkty na obiad i wtedy w sklepie usłyszał że takim to sie powodzi, zobacz jakie zakupy robi, wózek pełny i to jeszcze w dodatku w godzinach pracy sobie zakupy robi...kolega był w koszarówce.... nawet sie nie odezwał tylko zapakował zakupy na obiad dla 23 osob i odjechał.

Nie wiem czy aż tak niezłe zarobki .... przed chwilą widziałem odcinek wypłaty strażaka ..... 1600 zł.


siusiek wiem ile zarabiają stazyści a potem strażacy , jestem w końcu jednym z nich od 23 lat, niestety nie wiedza tego tzw normalni ludzie a skur.....ny dziennikarzyny wymyslaja własnie takie bzdury o 5 tys i ludzie w to wierzą, do tego 3 tys emerytury po 15 latach i jest świetny temat dla takiego kut...sa ktory jedyne co potrafi to klikać w klawiaturke i pisac durne artykuły. 
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline woj-tek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
    • http://
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 21, 2013, 20:44:48 »
  Panowie, nie używajcie zwrotu ..."w temacie" to błąd językowy. Ma być "na temat"

tomtomtom

  • Gość
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 27, 2013, 19:03:04 »
,,- kwestia podwyżek dla strażaków oraz pracowników cywilnych.
Przedstawiciele Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ ”Solidarność” zadali pytanie o
stanowisko Ministerstwa w sprawie podwyżek na rok 2014. Pan Minister przyznał, że
jest to bardzo duży problem, ponieważ z jednej strony widzi tą kwestię pod kątem
potrzeb funkcjonariuszy i pracowników oraz możliwości funkcjonowania służb.
Jednocześnie ostateczne decyzja zapadać będą po za ministerstwem".

Poruszono kwestie podwyzek

http://www.skpnszz.org/downloads/2013r/maj%202013/Komunikat%204.pdf

Offline ARGA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Zycie weryfikuje nasze widzenie świata
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 03, 2013, 17:40:37 »
Będzie jak zawsze - 1000 zł dla bandy nierobów w sejmie , po 2 tys dla panów ministrów i szefów departamentów a reszta ......a reszta jak zawsze zamrożenie podwyzek dla funkcjonariuszy MSW na czas nieokreslony. Czyli mówiąc wprost- spierd....ć brudasy dla was podwyżek nie będzie...
Masz prawo mieć swoje zdanie ..ale ja mam prawo mieć je w ................ ale zawsze możemy podyskutować.

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 05, 2013, 22:54:06 »
Będzie jak zawsze - 1000 zł dla bandy nierobów w sejmie , po 2 tys dla panów ministrów i szefów departamentów a reszta ......a reszta jak zawsze zamrożenie podwyzek dla funkcjonariuszy MSW na czas nieokreslony. Czyli mówiąc wprost- spierd....ć brudasy dla was podwyżek nie będzie...
czyli po staremu...

Offline InfoOdBoga

  • SAPSP Krk
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2013, 16:39:39 »
temat ,,Podwyżki 2013" to chyba powinien być zaliczony do działu "humor i rozrywka" Bez urazy ale w Polsce na to co trzeba nigdy nie dadzą pieniędzy a sami "rządowcy" pławią się w luksusach.

Offline 19roger88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Never give up, it's such a wonderful life!!!!
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 11, 2013, 18:10:55 »
a i trzeba brać pod uwagę taką możliwość, że nam zabiorą tą wspaniałą podwyżkę 300zł z końca 2012r. obserwując co się dzieje w temacie klęsk żywiołowych (powodzie), bo przecież nie mamy jej zapisanej w budżecie na stałe tylko nadal z środków na kataklizmy.... 

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 11, 2013, 18:25:12 »
 :kwit: najpierw doczytaj, potem siej ferment.
Cytuj
a i trzeba brać pod uwagę taką możliwość, że nam zabiorą tą wspaniałą podwyżkę 300zł z końca 2012r. obserwując co się dzieje w temacie klęsk żywiołowych (powodzie), bo przecież nie mamy jej zapisanej w budżecie na stałe tylko nadal z środków na kataklizmy....
:kwit: najpierw doczytaj, potem siej ferment.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 19, 2013, 10:32:32 »
Podwyżki dla policjantów zamiast paliwa do radiowozów.

Cytuj
Od 1 lipca policjanci otrzymają wyższe dodatki służbowe. Na ten cel pójdzie 30 mln zł z wakatów.

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3138:podwyki-dla-policjantow-zamiast-paliwa-do-radiowozow&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30


Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 02, 2013, 15:10:02 »
No i po podwyżkach w 2014 roku :D zdrożeja wódka i papierosy a poza tym... :


Ponadto utrzymane na poziomie z 2013 r. zostaną płace w budżetówce oraz fundusz świadczeń socjalnych (w zakładowym funduszu – kwotą podstawową będzie 2 917,14 zł).

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 09, 2013, 09:40:06 »
Nie mamy  co liczyć na podwyżki. Na ostatnim posiedzeniu rządu przyjęto pakiety projektów  ustaw okołobudżetowych , gdzie zamrożono po raz kolejny wzrost płac w państwowej sferze budżetowej na kolejne 3 lata.
Nie liczmy więc , że coś nam skapną z pańskiego stołu.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Podwyżki 2013....
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 09, 2013, 12:41:13 »