Pożarnictwo > Taktyka działań ratowniczych

Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków - książka

<< < (3/8) > >>

grzela:
Taki off-topic:


--- Cytuj ---EGZEMPLARZ NIE DO SPRZEDARZY
--- Koniec cytatu ---

Strona 3 błąd ort.

W wersji papierowej jest dobrze:


--- Cytuj ---WYDANO ZE ŚRODKÓW POZYSKANYCH OD SPONSORÓW - NIE DO SPRZEDAŻY
--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: daro w Czerwiec 27, 2012, 14:56:58 ---szkoda że nie mogę jej zakupic w formie papierowej. No chyba że komuś nadbyw egzemplarz???

--- Koniec cytatu ---

Niestety nakład tylko 600 egzemplarzy.

Sajmonowski:
od sponsorów mówisz? :)

Ale faktycznie jest błąd.

mimo adnotacji w książce, nakład wyniósł ostatecznie 1000 egz.

A co do druku w drukarni - prawa autorskie ma szkoła, ale jeśli ktoś drukuje dla siebie, to nie wiem jak potraktować bo generalnie można chyba, tylko czy w drukarni ... czy to coś zmienia .... nie mam pojęcia.

Pozdrawiam,
Sajmonowski

Witold:
Też nie wiem jak to jest do końca z tym drukowaniem, ale generalnie uważam, że można, a nawet należy sobie drukować na własny użytek. Na większą skalę to byśmy raczej sami chcieli wydrukować :D Nie wolno natomiast sprzedawać, bo tak szkoła zaznaczyła, więc chyba nawet po kosztach się nie powinno...

Co do pytania @daro dotyczącego zakupu, to nie można, bo wersja papierowa też nie była do sprzedaży... a resztę Ci napisałem na PW :)


--- Cytat: grzela w Czerwiec 27, 2012, 15:42:40 ---Taki off-topic:


--- Cytuj ---EGZEMPLARZ NIE DO SPRZEDARZY
--- Koniec cytatu ---

Strona 3 błąd ort.

--- Koniec cytatu ---

Pozostaje mi się spalić ze wstydu - mój błąd i lenistwo, a word domyślnie nie podkreśla błędów w wyrazach pisanych dużymi literami, co mnie oczywiście nie usprawiedliwia ;)
Wysłałem poprawiony plik.

Najważniejsze jednak jest to, że teraz mamy nadzieję na wywiązanie się jakiejś dyskusji, chociażby tylko polegającej na wytykaniu błędów... może to nas zmotywuje do kolejnego, poprawionego wydania!

kuba.:

--- Cytat: Witold w Czerwiec 27, 2012, 18:23:52 ---Nie wolno natomiast sprzedawać, bo tak szkoła zaznaczyła, więc chyba nawet po kosztach się nie powinno...

--- Koniec cytatu ---

hmm...nie stać mnie niestety na sponsoring druku ...nawet po kosztach :o

MIKO:
Ale niestety do Wielkopolskich JRG książka jeszcze niedotarta !!! Wyczytują literki z moich egzemplarzy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej