Służba > Forum zawodowców

Nowa Działalność W Cs Psp

<< < (2/3) > >>

alex:

--- Cytuj ---O jakie manipulacje można by cię posądzić???
Piszesz o oficjalnym komentarzu. Ty się chyba własnego cienia boisz chłopie.....


Myślę i chyba każdy o tym wie, że każdą informację można tak obrobić, że jej znaczenie zmieni się  zupełnie. A tak przy okazji to chyba kolega się boi skoro się nie zalogował ????????????
--- Koniec cytatu ---

alex:
Nawiasem mówiąc każdy Pan Komendant tworzy sobie jakieś "małe państwo" w którym rządzi. A, że Pan Junior Jankowski nie jest byle kim w CS tylko Naczelnikiem Wydziału to i zabawa musiała być znakomita jak na tak wysoką osobistość przystało. W końcu został szefem szkoleniówki mając tylko stopień kapitana, zasłużył sobie, w końcu skończył SA Poznań i SGSP i musi mieć cholernie duże doświadczenie jako wyśmienity pedagog. Ale czego nie robi się dla rodziny (myślę o Seniorze). Skoro mażna zostać zastępcą Komendanta CS będąc kapitanem to objęcie funkcji Naczelnika chyba nie powinno dziwić nikogo. B)  B)  B)  B)  :rolleyes:  

gorex:
Jestes zazdrosny i tyle  :P
ale powaznie zeby zostac Naczelnikiem wydzialu trzeba miec mgr i iles tam lat stazu. mozesz byc nawet mł. kpt. nie stanowi. wszelkie wymogi nie dotycza stopnia, sa tylko co do wyksztalcenia i wyslygi lat

alex:
Zadrosy czy nie mniejsz z tym, pozanałem trochę tego pana i mam o nim niezbyt wysokie mniemanie.

alex:
Po za tym myślę, że wypadałoby aby nominacje na kluczowe stanowiska w szkołach pożarniczych tym bardziej w "młodej" CS dostawali ludzie związani z  kształceniem kadry. SA w Poznaniu i Krakowie napewno posiada kadrę pośród której znalazł by się nie jeden fachowiec do spraw nauczania. Ale co tu się rozwodzić licza się szerokie plecy i jeszcze długo tak będzie w PSP.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej