Autor Wątek: Coś innego czy dostaliście już nagrody?  (Przeczytany 11342 razy)

JRG7

  • Gość
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:39:58 »
150 PLN równo od głowy na JRG.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:50:56 »
A u nas w ramach nagród świątecznych staliśmy po pół świni, a jak komuś było mało to dostał jeszcze po ryju  :rofl:
Na koncie 0,00 zł więcej :gwiazdki:

Offline fireman78

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:50:13 »
pod wawą kp 370

Offline MisiaczekM

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 25, 2012, 13:28:37 »
były wypłacone to fakt, ale patrząc na kwotę to jak dla mnie to nie jest nagroda
Zgodnie z ustawą o PSP  w straży nie ma już nagród pieniężnych. Ten pkt. został wykreślony:

Art. 73. 1. Strażakowi, który wzorowo wykonuje obowiązki, mogą być przyznane wyróżnienia:
1) pochwała;
2) (uchylony);
3) krótkoterminowy, płatny dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze do 10 dni rocznie;


Został dopisany za to drugi pkt. o zapomogach:

Art. 95a. 1. ;)

2. Strażakowi mogą być przyznawane zapomogi w formie pieniężnej lub rzeczowej w przypadku indywidualnych zdarzeń losowych, klęski żywiołowej, choroby, śmierci członka rodziny oraz innych zdarzeń powodujących pogorszenie sytuacji materialnej strażaka i członków jego rodziny.

Pozdrawiam,
 () ()
 ( o )   MisiaczekM
()_() 
 () ()

Offline kogut78

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 25, 2012, 18:32:48 »

Art. 95a. 1. ;)

2. Strażakowi mogą być przyznawane zapomogi w formie pieniężnej lub rzeczowej w przypadku indywidualnych zdarzeń losowych, klęski żywiołowej, choroby, śmierci członka rodziny oraz innych zdarzeń powodujących pogorszenie sytuacji materialnej strażaka i członków jego rodziny.



A to ciekawostka.Jak mnie zalało podczas powodzi to nikt sie z przełożonych nawet tym nie zainteresował,mimo, że wiedzieli o zajściu.Jakaś pomoc ze strony komendy...nie wiem co to jest.Widocznie nie dla psa kiełbasa. :-\

straz98

  • Gość
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 25, 2012, 18:50:08 »
kogut78 a przynajmniej napisałeś wniosek o zapomogę?

Offline kogut78

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Coś innego czy dostaliście już nagrody?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:22:11 »
Napisałem za namową kumpli ze zmiany,choć sam nie miałem zamiaru tego robić,żeby nie robić z siebie dziada.A w odpowiedzi usłyszałem"wiesz, są bardziej potrzebujący" No i ten kpiący wyraz twarzy 01-Bezcenny.