Autor Wątek: Rozmowa o prace z komendantem  (Przeczytany 7016 razy)

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 29, 2011, 15:24:34 »
Niestety nie z Radomia..

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 29, 2011, 21:05:24 »
Kolego czy ty wierzysz w to co piszesz ???? Bo mówisz nam że chlopaczek dzwódziesto latek po liceum dostaje sie do PSP do służby przygotowawczej  i po raporciku do 01 dostaje zgode na aspirantkę i po roku jest na szkole. Tak bez niczego jestem w szoku musisz być wyjątkowy jak to czytam to chce mi się śmiać  ^_^
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 20:44:46 wysłana przez potok »

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2011, 22:27:39 »
Kolego potok czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem to co napisalem.. jesli chcesz to na chlopski rozum moge Ci wytlumaczyc jak dostalem sie na szkole aspirantow.. -_-

Offline FireMan94

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 30, 2011, 00:38:46 »
Jeżeli to co piszesz jest prawdą, to na mój chłopski rozum masz plecy jak SD 30.

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 30, 2011, 07:58:49 »
Śmieje sie do siebie jak to czytam.. ^_^

Offline robsen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 30, 2011, 08:47:12 »
Witam
Przykro mi się robi jak czytam ten wątek. Człowiek pyta czy wlicza mu się okres sluzby przygotowawczej do stazu - dostaje 5 odpowiedzi nie na temat.  dobrze ze w koncu ktos odpowiedzialZostaje posądzony o plecy jak SD37 ;P

Miał 2 możliwości albo po raporcie do KG przeniesiony został do sluzby kandydackiej na szkole aspiranckiej albo zwolnił się ze swojej jednostki i poszedł na SA dzienna niejako z cywila.

Zawiść zazdrość - ten brak chęci pomocy ludziom na tym forum dziwi mnie

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2011, 15:13:20 »
kolego zakrzes jak kom bedzie chciał cię przyjąć to będzie lał wodę ile wlezie, nawet wyprzedzi cię z pytaniami-będzie miał dla ciebie mieszkanie, dobre stanowisko, koledzy są do ręki itp. a jak nie będzie chciał cię przyjąć to mimo, że wiele z wymienionych rzeczy spokojnie by ci zapewnił to stwierdzi że źle siędzieje.

Offline strazak59b

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 12, 2011, 16:49:17 »
Jak widac aktywnosc forumowiczow po przedstawieniu warunkow (lub mozliwosci) przeniesienia sie na dzienna SA wzrosla, aczkolwiek nie na temat  :rofl: moze teraz kolega zakrzes przedstawi nam jak wygladala rozmowa z 01 (bo chyba juz pracujesz w ktorejs z komend mazowieckich) i powiesz czy obietnice z rozmow przeksztalcily sie w rzeczywistosc. A moze zostales mile zaskoczony i dostales cos ponad.. pozdrawiam!
Nigdy nie wiadomo, co jeszcze moze nas spotkac w tej firmie..

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Rozmowa o prace z komendantem
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2011, 20:20:18 »
Myślę, że kolega nie pracuje bo kończy w tym roku szkolnym, więc jeszcze trochę poczekamy zanim się dowiemy.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)