Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Likwidacja Pa

<< < (8/8)

Ajax:

--- Cytuj ---U mnie praca na PA polega dodatkowo poza oczywistymi obowiązkami na obserwacji kto też wieżdza do KM,przepytywaniu wjeżdzających, otwieraniu i zamykaniu szlabanu, ustawianiu przyjeżdzających do KM samochodów interesantów, zamykaniu bram garażowych po wyjazdach alarmowych. Obserwowaniu jakie i czyje auta parkują przed budynkiem Komendy (ciekawe co mnie to obchodzi). Nie ma kamer, nie ma WC. Jakby co to trzeba lecieć 50 m do kibla. (a kogo wtedy zostawić jak wszyscy przy akcji)
--- Koniec cytatu ---

Dokładnie tak Geddeon Kurw... więc po co itd....?

pielgrzym:
No jeśli się nie przesłyszałem to przed chwilą nasz krwawy ludwik powiedział, że problem jest w tym że w Polsce funkcjonuje ponad 100 CPR-ów a w takich Czechach 12, więc nadmiar zlikwidujemy..... Panowie jak nie macie CPR-a to już się nie martwcie, nie wasz problem.......... zastanawiam się tylko jaki model pan minister przyjmie, np.: 1 CPR obsługujący cały śląsk od Małejpolski do granicy z Niemcami... :blink: że gdzie pan ma ten wypadek??? aaaaaaaaaa pod Starościnem  :unsure:  (głos przytłumiony w słuchawce: "Te stary gdzie to kur...a jest :blink: )"
Jednak Polska to bałdzo dziwna kraj :ph34r:
nie macie desek?? bo już chyba czas budować samolot o którym Smoleń z Laskowikiem śpiewali  :P  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej