Autor Wątek: Jaki Profil W Lo  (Przeczytany 11273 razy)

Heniek

  • Gość
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 10, 2005, 07:50:28 »
Siema chlopaki.Czy ktos wie co ile w aspirantce sa przepustki??Wiem ze po unitarce pierwsze 6tyg masz zero kontaktu ze swiatem :) a pozniej??

Offline krzyhens

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 10, 2005, 21:33:59 »
Cytuj
To masz szczęście :D Ja mam za to świetnego nauczyciela łaciny i angielskiego(kobieta), nie wspominając o nauczycielu w-f i historii, który niestety odszedł na rok na chorobowe i coś czuje, że cieńko będzie w drugiej klasie :P
Ja też mam świetnego wfiste :P, dla niego ważne są dwa słowa: GAZU ( w biegach) i SIŁA. Normalnie męczarnie, ale to kiedys zaprocentuje :)

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 10, 2005, 22:53:10 »
Ten mój sypie takimi 'betonami', że płaczemy ze śmiechu na lekcjach :D Nigdy nie zapomne pierwszej gry w siatkówkę w liceum i komentarza wuefisty :"Panowie, takiego kabaretu jak teraz widziałem to nawet na 'dwójce' nie puszczają".  :lol:  
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 20, 2005, 14:23:55 »
oj widze że bede miał chyba najgorzej z was wszystkich .macie przynajamniej troche rozszerzone niektóre przedmioty tam fiza lub chemia a ja mam normalnie a po za tym jeszcze technikum handlowe. masakra  
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Heniek

  • Gość
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 20, 2005, 21:17:09 »
Tmk to co Cie sklonilo do aspirantki po technikum handlowym??chyba nie wiazales przyszlosc ze straza? :)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 21, 2005, 11:13:26 »
Szkoła, nauczyciele ... Raz jest z wiatrem, raz pod wiatr. Panowie, jeżeli chcecie coś w życiu osiągnąć, musicie zainwestować, a w jaki sposób? Uczyć sie samemu, prosić o pomoc kogoś, kto doskonale jest przygotowany z tego tematu. Wiele dobrych nauczycieli ogłasza się w "korypetycjach". Możliwości jest wiele, wystarczy tylko dobrze zagospodarować czas i wziąść się do pracy, nauki !
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 21, 2005, 21:15:34 »
Heh tylko nie zaabsorbujcie sie tak strasznie ta nauka. Trzeba jeszcze zaliczyc testy sprawnosciowe :D:D, wiec nie zalujcie takze czasu na silownie i biegi w plenerze.  
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2005, 23:10:35 »
Cytuj
Tmk to co Cie sklonilo do aspirantki po technikum handlowym??chyba nie wiazales przyszlosc ze straza? :)
No wiesz pytasz co mnie skłania do aspirantki ? Nie wiązałem sobie tego jak szłem do szkoły średniej że jak chce podjąc naukę w aspirantce to żeby wybrać jakies LO o profilu fizyczno-chemicznym lub biol-chem. Teraz to wiadome - żałuje że poszłem do T.H. i rozkminka chociaż nauczycieli mam takich co naprawdę dobrze potrafią nauczyc z fizyki i chemii. Cóż i tak będę robił wszytko by się załapac do szkoły. Trzeba najpierw troche popracowac nim sie zastartuje do SA. he pozdro :):)
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline Jimmy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2005, 23:31:32 »
Poszedłem

Ja staram się dostać w tym roku do LO na mat-fiza. Chemie jakos sam podciągnę :D

Offline Piterpak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 25, 2005, 18:39:39 »
ja też się staram na mat-fiza i to do katolika ;)  100% zdawalność matury
mam nadzieję, że po jej ukończeniu fize i matme będę miałw małym paluszku, chociaż tak naprawdę nie przepadam za tymi przedmiotami - wszystko dla Straży Pożarnej

Offline Mateusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 28, 2005, 00:37:01 »
Panowie to w takim razie na jakie przedmioty nalezy połozyc najwieksy nacisk zeby miec jakie kolwiek szanse na szkołe pozarniczą?    

Ja jestem na profilu mat/inf/ang/ (kl.I LO) jest sens starac sie o szkole pozarnicza bo juz sam nie wiem??

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 28, 2005, 15:52:58 »
No wiec Mateuszu drogi jezeli chodzisz do mat - infa startuj do SGSP w Warszawie. Bedziesz w takim ukladzie zdawal matme, jezyk obcy w twoim przypadku anglikanski oraz fizyke, ktora troszke bardziej musisz sie teraz zajac.

A jezeli nie chcesz od razu skakac na stopien mlodszego kapiatana :D to zainteresuj sie chemia i fizyka i startuj do ktorejs z aspirantek, po ktorej dostaniesz stopien mlodszego aspirancika :)

Zycze powodzenia tobie oraz sobie rowniez :D  Pozdrawiam goraco.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2005, 15:54:24 wysłana przez Herflik »
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline Mateusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 28, 2005, 22:18:05 »
dziki herflik  ale mam do Panów jeeszcze jedną prozbe jesli by była taka mozliwosc bardzo bym prosił po podanie mi zadan lub pytan jakie sa na sprawdzianie teoretycznym do szkoły wyszej i aspirantki(prosze o wysłanie mi na meila) z góry dzwękuje.

Pozdrawiam:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2005, 22:18:51 wysłana przez Mateusz »

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 24, 2005, 13:56:32 »
Siema Mateusz!! masz tutaj stronke www.fireman.prv.pl  po lewej stronie będziesz miał menu i wybierz :pamiętnik firemana tam znajdziesz przykładowe zadania. Są to zadania z fizyki i chemii do SAPSP Poznań z ubiegłych lat . Jest to dobra stronka ! jest troche niezbędnej wiedzy pozdro i Wesołych Świąt
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 26, 2005, 23:35:50 »
www.fireman.prv.pl - również polecam, dużo rzeczy się dowiedziałem z tej strony (między innymi o tym forum). ps. Tmk skąd jesteś i do której SA idziesz bo ja też dopiero zaczołem szkołe średnią - może sie spotkamy za 2,5 roku egzaminach.
 
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 27, 2005, 15:18:24 »
Siemka Komandos ! Ja jestem z Tarnobrzegu (woj.podkarpackie) a co do szkoły to jedni mnie namawiają do CSPSP Częstochowa a inni jeszcze SAPSP Kraków nom ale dopiero za 2,5 roku po maturce a Ty Komandos skąd jestes? I gdzie do szkółki jak coś?
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 27, 2005, 15:59:14 »
Cytuj
Siemka Komandos ! Ja jestem z Tarnobrzegu (woj.podkarpackie) a co do szkoły to jedni mnie namawiają do CSPSP Częstochowa a inni jeszcze SAPSP Kraków nom ale dopiero za 2,5 roku po maturce a Ty Komandos skąd jestes? I gdzie do szkółki jak coś?
Ja jestem z Lublina (woj. lubelskie). Teraz chodze do 1LO na profil biolchem a za 2,5roku też pewnie SA Kraków albo Częstochowa (z przewagą na Kraków). Już od pół roku trenuje tylko chwilowo kontuzje mam (póki co na drążku wyciskam 29 podciągnięć a na 1000 mam 3:30 :D ). Dobrze że nas matura z matmy ominie bo chyba bym nie zdał.  
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:09:19 »
No jak ze sprawnościówka to masz niezłe wyniki ja tez sie niemartwie o swoje ale chce miec lepsze wiec tez sie wziąłem za trening . 3 razy w tygodniu sobie dobrze ręce pruje he ale ok:)a biegać też po za tym lubię. 2,5 rokuto czasz żebyzdobyc niezbedną wiedze z fizyki i chemii . No i dobrze że nas jeszce nie obejmie matura z matemtyki. Całe szczęscie!! Będzie dobrze Pozdro !! Mas może gg??
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:19:06 »
Teraz jak zaczołem trenować to mam takie wyniki a za 2,5 roku powinno być dużo lepiej. Moje gg: 7818919 Pozdrawiam
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:26:09 »
Masz Komandos kogoś z rodzinki w PSP? Czy sam tak poprostu chcesz i będziesz dążył do tego by zostac strażakiem? Dobra jak coś to na gg pogadamy znalazłem Cię już .wiesz żeby niezaśmiecac forum Pozdrówka     ps. moje gg to 5977880  ja ci juz pisałem na gg byłes dostepny ale niewiem czy doszło ci cos,chyba nie , Może ty mi napisz coś podro Ja cie znalazłem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2005, 16:45:56 wysłana przez TmK_00 »
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Jaki Profil W Lo
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 27, 2005, 19:12:58 »
W rodzinie mam dwóch zawodowców i ze trzech ochotników ale na plecy nie licze.
Bez kitu, pogadamy na gg żeby nie śmiecic. Pozdro
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........