Autor Wątek: zaoczne studia na SGSP- pytanie  (Przeczytany 21413 razy)

Offline Musafa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 12, 2016, 21:09:42 »
Witam, nie zakładam nowego wątku ale odświeżę.
Czy zmieniła się sytuacja z ogólnym poziomem trudności od 4-6 lat na SGSP zaocznie?
Chcę podjąć naukę w tym roku i chciałbym ogólnie dowiedzieć się jak wygląda teraz poziom i na co zwrócić uwagę.
Pozdrawiam.

Offline testypsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2016, 22:29:02 »
Dołączam się do pytania i chciałbym zapytać czy jest tu osoba, która zaczęła zaocznie SGSP w roku ubiegłym?

Offline Spartan998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 13, 2016, 14:34:13 »
J
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2016, 11:43:07 wysłana przez Spartan998 »

Offline testypsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 14, 2016, 16:44:58 »
Czy ktoś potrafi wyjaśnić jak wyglądała rekrutacja w roku ubiegłym na poziomie KW w sprawie rozdzielników?

Offline Musafa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2016, 22:33:52 »
Przecież masz już warunki rekrutacji na rok 2016/2017.

Offline testypsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2016, 23:31:43 »
Pytam o rok ubiegly i rozdzielniki... Szkola nie ma informacji na ten temat i nie beda przez nia udzielane:)

Offline pawmis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 28, 2017, 13:32:01 »
Witam,

Wybieram się na cywilne zaoczne studia magisterskie. Tytuł inżyniera uzyskałem na Politechnice Warszawskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Mam pytanie do osób studiujących zaocznie czy dużo jest chemii? Wiadomo, że z fizyką i matematyką powinienem sobie poradzić, ale z chemii nigdy nie byłem orłem, między innymi przez nią nie dostałem się do SAPSP w Poznaniu ( zabrakło 2 punkty). Kolejne pytanie do absolwentów czy po takim połączeniu studiów jest szansa na sensowną prace? Pamięta ktoś jakie progi są na cywilne studia magisterskie (zaoczne)?

Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam

Offline lukasz1916

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 28, 2017, 19:19:49 »
Witam,

Wybieram się na cywilne zaoczne studia magisterskie. Tytuł inżyniera uzyskałem na Politechnice Warszawskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Mam pytanie do osób studiujących zaocznie czy dużo jest chemii? Wiadomo, że z fizyką i matematyką powinienem sobie poradzić, ale z chemii nigdy nie byłem orłem, między innymi przez nią nie dostałem się do SAPSP w Poznaniu ( zabrakło 2 punkty). Kolejne pytanie do absolwentów czy po takim połączeniu studiów jest szansa na sensowną prace? Pamięta ktoś jakie progi są na cywilne studia magisterskie (zaoczne)?

Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam

Czystej chemii o ile się nie mylę to nie ma wcale. Są przedmioty z chemią i fizyką połączone. Dasz radę spokojnie. Każdy kto chwilę przysiądzie daje radę. Pytanie 2 nie do mnie bo nie mam doświadczenia w tym temacie, a z dostaniem się raczej nie ma problemów.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
"Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!"
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."

Offline Spartan998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 29, 2017, 16:47:55 »
Prowadzące ćwiczenia z chemii p. Jarząb i BMW na emeryturze od wiosny. Matematyka , jak to matematyka - nie da się lać wodę , trzeba się nauczyć, zaliczyć , zdać. Nie jest łatwo , trzeba posiedzieć nad tym. Nie ma możliwości wybierać sobie język - jeśli ktoś w szkole średniej miał angielski - nie ma możliwości wybrać inny , ponieważ jest automatycznie przypisany do grup j. angielskiego. p. Spychalska - Grzywacz też jest w porządku. Ćwiczenia z mechaniki - robić zadania i można zaliczyć w 1 terminie. Hydra, termodynamika - trudne , jakoś trzeba to pchnąć. " W kupie siła". Środki gaśnicze , dosyć trudne - trzeba się nauczyć i tyle.
 Reasumując. Nie jest łatwo , bo jeśli nie chce się wydeptać ścieżki chodząc na poprawy , to trzeba się uczyć , uczyć , uczyć. Ale zachęcam , ponieważ mimo , że nie ma nic za darmo.... u mnie odpadło ok 5% osób jak na razie.

Offline lupus78

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 29, 2017, 17:01:17 »
Kolega pawmis pyta o studia magisterskie (II stopnia), a tam te przedmioty o których piszecie nie występują. Tu masz ramowy plan studiów i przedmioty jakie obowiązują https://www.sgsp.edu.pl/files/upload/mdabkowska/niestacjonarne.pdf

Offline Spartan998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: zaoczne studia na SGSP- pytanie
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 30, 2017, 14:01:07 »
Odpowiedź z inf. dotyczącymi przedmiotów i stopnia trudności na zaocznych studiach w SGSP  była kierowana do krzych , który założył ten post , nie do kolegi pawmis. Pozdrawiam.