Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

9 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (6/8) > >>

robn:
Wywołany do tablicy jako producent pytań odpowiadam:

29 - stopnie zagrożenia - jest OK - Sprawa wyjaśniona

33 - Jak dla mnie to pytanie w całości należy anulować ponieważ są dwie odpowiedzi prawidłowe. Co do:

--- Cytat: straluk w Czerwiec 02, 2011, 12:29:45 ---Czyli musicie jeszcze zaznaczać przy pytaniach stan prawny na jaki rok bierzecie pod uwagę. Jak dla mnie ... Wasz błąd. Akurat ta sytuacja przypomina zabawę w ... co autor miał na myśli (w tym przypadku który regulamin)

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście zawsze będziemy brać aktualny stan prawny, najnowszy, obowiązujący.
Moja wina, przyjmuję baty. Szukałem na necie i parę razy wyskakiwało mi stara uchwała (nie znalazłem wzmianki o nowej).

Ustalenia z szefami zostaną niedługo podane co z tym zrobić (jak mówiłem dla mnie anulowanie pytania)

pyt. 39
Oczywiście odpowiedź C


Są też inne kontrowersje np pytanie nr 8:
część znaków jest przedstawiana jako - zakaz używania otwartego ognia a część jako zakaz używania otwartego ognia - palenie tytoniu zabronione, rozmawiałem z kilkoma osobami od BHP i skłaniali się ku rozwiązaniu - zakaz używania otwartego ognia - palenie tytoniu zabronione, twierdząc że palenie tytoniu to też jest "otwarty ogień"...

Jak wszystkie kontrowersje zostaną rozpatrzone to umieszczę jeszcze raz linki z poprawionymi odpowiedziami i testami.

Wielkie dzięki za czujność!!! I za wiedzę!!!
Dzięki Wam także czegoś nowego się uczymy!!!

Pozdrawiam serdecznie


straluk:
co do pytania nr 8
polecam: PN-92/N-01256-01 (neq ISO 6309:1987),
cyt. 
"Zakaz używania otwartego ognia – Palenie tytoniu zabronione    
Znak okrągły
Tło: białe, obwódka okrągła i pas negujący: czerwone
Do stosowania w miejscach, gdzie palenie tytoniu lub otwarty ogień mogą być przyczyną zagrożenia pożarem lub wybuchem."


nie chcę być niegrzeczny ale czy znane już są wyniki konkursu?

998strazak:
Kiedy podacie wyniki?

robn:
Właśnie sprawdziłem - powstała zwłoka wynikła prywatnymi sprawami.
Wyniki jeszcze wysyłam do szefostwa klubu i jakby nie było zastrzeżeń to jutro umieszczam na stronie.
Pytanie: czy chcecie by udostępnić jak poprzednio arkusz zbiorczy z odpowiedziami czy każdemu z osobna wysłać na pocztę arkusze?
pozdrawiam

straluk:
uważam, że można umieścić pełną listę na forum. przecież to chyba żaden wstyd ... ale to tylko moje zdanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej