Autor Wątek: Podwyżki - 2012 ?  (Przeczytany 433688 razy)

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #650 dnia: Luty 28, 2012, 14:04:48 »
krowa kopacz mówiła czym sie bedzie zajmował sejm na posiedzeniu i nie mowiła nic o informacji na temat podwyzek ,bo na tym posiedzeniu o informacje wnioskują POpaprancy i wybrali inny temat.I co ZZ znowu czekanie i odkładanie decyzji .Ku..rwa albo prawdziwy protest albo zwijac flagi i skulić ogony

I tu się muszę z tobą zgodzić ,takie działania Popaprańców to działania na  zwłokę ,mająca na celu robienia ludzi  h..a ..  Możecie mi jeszcze powiedzieć dlaczego Ludzie (także nie którzy z tego forum) głosuje jeszcze na tych zakłamanych Popaprańców ,przecież PINOKIO ZA KAŻDYM RAZEM kiedy przemawia w tv rysuje MI ekran swoim zakłamanym nosem...Mało afer przez zaledwie dwa miechy (nie trzeba chyba wymieniać )...Oszukał mundurowych i także emerytów w imię sprawiedliwości  społecznej :wall: ...Ja będę pamiętał przy wyborach ...Sam jestem jeszcze z ZZ (opłacam składki) i wstawię się na każde wezwanie aby wyrazić swój sprzeciw przeciwko temu zakłamanemu  rządowi , A wy ? no chyba nie wszyscy ,bo widziałem ! którzy krzyczą ,a na pikietę to nie mają czasu ...I tak jak na końcu piszesz ,chyba czas aby skulić ogony i siedzieć cicho .Pozdrawiam i zapraszam na IFP , aby tam zobaczyć jaka jest siła w jedności ,oni by sobie nie pozwoliły na taki podział środków ..

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

eee

  • Gość
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #651 dnia: Luty 28, 2012, 17:19:56 »


Jako, że ten Pan zaprasza to zawsze można mu podziękować osobiście, telefonicznie, meilowo za zgodne z sumieniem parlamentarzysty - strażaka głosowanie.

Odbieram to jako wyjątkową bezczelność. Dla celów politycznych wykorzystuje mundur, a głosuje przeciwko strażakom. Ciekaw jestem czy będzie miał odwagę pokazać się w jakiejś jednostce. Może i tak, bo takie wizyty są z góry ustawione i sukces zapisany w scenariuszu - chyba że załoga ma jaja i zbojkotuje.

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #652 dnia: Luty 28, 2012, 18:37:05 »
bolo75

Offline szybki177

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #653 dnia: Luty 28, 2012, 19:00:48 »
poprostu wymiekamy panowie TOjest ostatnia szansa :tuba: :tuba: :tuba: :tuba: :tuba:

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #654 dnia: Luty 28, 2012, 19:57:31 »
2.03.2012' - "Debata ostatniej szansy"

Cytuj
Członkowie Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych  ustalili, iż wezmą udział w "debacie ostatniej szansy", która odbędzie się 2 marca 2012' po zaprezentowaniu w Sejmie RP informacji rządu na temat konfliktu związanego z sytuacją służb mundurowych na tle nierównego traktowania w zakresie wzrostu uposażeń.

Informacja rządu na temat konfliktu związanego z sytuacją służb mundurowych na tle nierównego ich traktowania w zakresie podwyższania uposażeń w 2012 roku - 10-minutowe oświadczenia w imieniu klubów - przedstawia Minister Spraw Wewnętrznych*

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1733:2032012-qdebata-ostatniej-szansyq&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #655 dnia: Luty 28, 2012, 23:28:44 »
Nie wiem, że tyle lat koledzy już pracujecie, i nadal macie jakieś nadzieje, że ktoś dostrzeże postulaty jakiś strażaków. Rząd ma już wszystko ustalone i zaplanowane, tylko podpis złożyć. A my cały czas się łudzimy, że nas ktoś doceni, da nam podwyżkę, wyrówna nam pensję do Policji. Rok w rok jesteśmy kopani w zad i chyba czas najwyższy przywyknąć. Teraz brak podwyżek, za chwilę przejście pod samorządy, pod ZUS, uzupełnianie braków OSP i do 67 roku życia. I oto w tym wszystkim chodzi. Także pożyjemy zobaczymy.

http://demotywatory.pl/3710996/Emerytura-w-wieku-67-lat

Offline arek.ap

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #656 dnia: Luty 29, 2012, 07:55:50 »
Nie wiem, że tyle lat koledzy już pracujecie, i nadal macie jakieś nadzieje, że ktoś dostrzeże postulaty jakiś strażaków. Rząd ma już wszystko ustalone i zaplanowane, tylko podpis złożyć. A my cały czas się łudzimy, że nas ktoś doceni, da nam podwyżkę, wyrówna nam pensję do Policji. Rok w rok jesteśmy kopani w zad i chyba czas najwyższy przywyknąć. Teraz brak podwyżek, za chwilę przejście pod samorządy, pod ZUS, uzupełnianie braków OSP i do 67 roku życia. I oto w tym wszystkim chodzi. Także pożyjemy zobaczymy.

http://demotywatory.pl/3710996/Emerytura-w-wieku-67-lat
obawiam się że masz rację i tu rząd ma poparcie społeczeństwa bo wystarczy poczytać wypowiedzi pod artykułami na temat mundurowych ....

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #657 dnia: Luty 29, 2012, 10:01:38 »
Wydaje mi się iż w związku z jakimś cichym porozumieniem pomiędzy premierem a marszałkiem sejmu oddalany jest punkt mówiącym o informacji rządu na temat konfliktu związanego z sytuacją służb mundurowych na tle nierównego traktowania w zakresie wzrostu uposażeń. Oby się nie okazało że 2.03 znowu nie jest realnym terminem i tak do Euro 2012 a potem to już .... pozamiatane.Zresztą jak się czyta to wszędzie informacje jak to policja przygotowana jest do Euro.U nas nawet nie wiemy jak bedziemy służyć w trakcie mistrzostw.


Offline maniek777

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #658 dnia: Luty 29, 2012, 10:44:41 »
To się nazywa przeciąganie sprawy, a czasu do euro 2012 coraz mniej. I dziwię się związkom, że dają się wmanewrować w kolejne spotkania, w kolejne terminy.
Nic to nie da !!!!!!!. I trzeba sobie to jasno uświadamić !!!!!!!, bo gdyby chcieli to by dali, jak nie teraz to od nowego roku po 600 zł. A jak nie ma dobrej woli to tak to właśnie wygląda.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #659 dnia: Marzec 01, 2012, 10:35:47 »
Poszukajmy rozwiązań, dzięki którym policjant czy strażak, który pracuje w tzw. linii będzie więcej zarabiał. Namawiam komendantów do takiej zmiany systemu motywacyjnego, by promował tych, którzy wykonują ciężką pracę, w terenie czy w akcjach. Tak, żeby ten, co patroluje ulice, był lepiej wynagradzany, niż jego kolega przy biurku. Dając możliwość wyliczenia podstawy za ostatnie trzy lata uciekamy od jednej rzeczy: odejść doświadczonych funkcjonariuszy, którzy osiągają pewien poziom w ścieżce kariery i odchodzą na emeryturę, bo nie opłaca im się dalej służyć. Reforma jest po to, by zachęcić do dłuższej pracy funkcjonariuszy, w których państwo zainwestowało i wyszkoliło. Nie obawiam się o Euro. Każdy funkcjonariusz składał przysięgę i ma poczucie, że powinien wypełniać obowiązki. Do związków, które nieustająco chcą coś licytować, apeluję o rozwagę. Fragment wywiadu, jakiego udzielił minister Jacek Cichocki "Rzeczypospolitej".
http://www.fzz-sm.pl/

Offline pożarnik92

  • asp.sztab.w stanie spoczynku
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Bądz zawsze sobą.
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #660 dnia: Marzec 01, 2012, 20:05:23 »
Tu są pieniądze na nasze podwyżki od lipca i dla wszystkich zainteresowanychhttp://www.gazetakrakowska.pl/artykul/521143,skarb-panstwa-wyplaci-dominikanom-98-mln-zl,id,t.html ,PO musi mieć gotówkę dla czarnoksiężników i dla naszych kapelanów co raz do roku opłatki do Komendy Powiatowej przywiozą.
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę."
"Mało salutowałem i teraz wiem że  w odpowiednim czasie nie miałem głowy"

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #661 dnia: Marzec 02, 2012, 14:45:19 »
Rząd skapituluje przed żądaniami? Będą podwyżki
Jest wola polityczna rządu, by w budżecie na 2013 r. uwzględnić podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, BOR i Służby Więziennej - zapewnił w Sejmie szef MSW Jacek Cichocki.
ŹRÓDŁO : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzad-skapituluje-przed-zadaniami-beda-podwyzki,1,5045424,wiadomosc.html

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #662 dnia: Marzec 02, 2012, 15:45:15 »
Rząd skapituluje przed żądaniami? Będą podwyżki
Jest wola polityczna rządu, by w budżecie na 2013 r. uwzględnić podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, BOR i Służby Więziennej - zapewnił w Sejmie szef MSW Jacek Cichocki.
ŹRÓDŁO : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzad-skapituluje-przed-zadaniami-beda-podwyzki,1,5045424,wiadomosc.html
Niewiele ponad 30 mln PLN, to niecałe około 110 PLN na etat, uważacie, że to sprawiedliwe?? jak Policja i Wojsko ma dostać po 300 ???  a gdzie uzgodnienia o proporcjonalnych podwyżkach dla służb??? reasumując kupa śmiechu.... ciekawe co na to KONFEDERACJA :) i strażackie ZZ?? Pewnie odnottują to jako sukces.... :rofl: :rofl: :rofl:
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #663 dnia: Marzec 02, 2012, 17:47:06 »
Rząd skapituluje przed żądaniami? Będą podwyżki
Jest wola polityczna rządu, by w budżecie na 2013 r. uwzględnić podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, BOR i Służby Więziennej - zapewnił w Sejmie szef MSW Jacek Cichocki.
ŹRÓDŁO : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzad-skapituluje-przed-zadaniami-beda-podwyzki,1,5045424,wiadomosc.html
Niewiele ponad 30 mln PLN, to niecałe około 110 PLN na etat, uważacie, że to sprawiedliwe?? jak Policja i Wojsko ma dostać po 300 ???  a gdzie uzgodnienia o proporcjonalnych podwyżkach dla służb??? reasumując kupa śmiechu.... ciekawe co na to KONFEDERACJA :) i strażackie ZZ?? Pewnie odnottują to jako sukces.... :rofl: :rofl: :rofl:
Te 30 mln ma starczyć na podwyżki od 01.10 i tyle by starczyło na etat x 300 brutto

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #664 dnia: Marzec 02, 2012, 18:20:29 »
Rząd skapituluje przed żądaniami? Będą podwyżki
Jest wola polityczna rządu, by w budżecie na 2013 r. uwzględnić podwyżki dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, BOR i Służby Więziennej - zapewnił w Sejmie szef MSW Jacek Cichocki.
ŹRÓDŁO : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzad-skapituluje-przed-zadaniami-beda-podwyzki,1,5045424,wiadomosc.html
Niewiele ponad 30 mln PLN, to niecałe około 110 PLN na etat, uważacie, że to sprawiedliwe?? jak Policja i Wojsko ma dostać po 300 ???  a gdzie uzgodnienia o proporcjonalnych podwyżkach dla służb??? reasumując kupa śmiechu.... ciekawe co na to KONFEDERACJA :) i strażackie ZZ?? Pewnie odnottują to jako sukces.... :rofl: :rofl: :rofl:
Te 30 mln ma starczyć na podwyżki od 01.10 i tyle by starczyło na etat x 300 brutto
Sorry, poprawiam się, 30 mln na 30 tyś strażaków to wychodzi po 1000 pln miesięcznie, to chyba że policzysz na październik, listopad i grudzień po 333 PLN, o to chodzi??
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.


Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #667 dnia: Marzec 02, 2012, 20:57:56 »
"...Co premier chce osiągnąć? Zgodnie z poprawką służby mają osiągnąć podwyżkę od października, a dzisiaj minister mówi nawet o grudniu..."Losy służb mają zależeć od pogody?...". "...Strażacy - ochotnicy za rok 2010 za usuwanie powodzi otrzymali nagrody, ale wtedy były wybory. Teraz idzie Euro, a do tego strażacy nie są potrzebni...". "...Prace nad nową ustawą modernizacyjną są wstrzymane. od 4 lat strażacy nie otrzymali żadnych podwyżek, ich płace zmalały o niemałą inflację. To co dała ustawa modernizacyjna zostało zlikwidowane przez zaniechanie..."

To co najpiękniejsze z wypowiedzie posłów....

...."Jeśli chodzi o informację, czy i kiedy rezerwa na podwyżki będzie uruchomiona będę mógł potwierdzić po 30 września..."A teraz druga strona medalu czyli sam minister.

Głosowanie nad odrzuceniem informacji rządu na temat nierównego traktowania służb mundurowych przedstawionej przez ministra J. Cichockiego odbędzie się na następnym posiedzeniu Sejmu w dniach 14 - 16 marca 2012'.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 21:03:55 wysłana przez SIUSIEK »

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #668 dnia: Marzec 03, 2012, 21:30:35 »
Minister w Sejmie o podwyżkach służb mundurowych

Cytuj
Jacek Cichocki, minister spraw wewnętrznych przedstawił 2 marca br. w Sejmie informację na temat podwyżek dla funkcjonariuszy służb mundurowych. Od 1 lipca br. policjanci oraz żołnierze zawodowi otrzymają podwyżki miesięcznie o 300 zł. Natomiast od 1 października br., w uchwalonej przez Sejm ustawie budżetowej na 2012 rok, uwzględniono również postulaty funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i Służby Więziennej.
Od 1 lipca br. policjanci i żołnierze zawodowi otrzymają podwyżki po 300 zł miesięcznie.

Została również stworzona możliwość, że od 1 października br. podwyżki, po 300 zł miesięcznie, otrzymają także funkcjonariusze Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej.

W uchwalonej przez Sejm 27 stycznia 2012 roku ustawie budżetowej na rok 2012 przyjęto, że w przypadku niewykorzystania do 30 września 2012 roku środków w wysokości 76.160 tys. zł, z rezerwy celowej na przeciwdziałanie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych, zostaną one przeznaczone na podwyżki dla funkcjonariuszy pozostałych służb. Poszczególne formacje otrzymałyby na podwyżki odpowiednio:

Straż Graniczna – 16.438 tys. zł,
Państwowa Straż Pożarna – 30.226 tys. zł,
Biuro Ochrony Rządu – 2.256 tys. zł,
Służba Więzienna – 27.240 tys. zł.
Podziału utworzonej rezerwy celowej dokona minister finansów w porozumieniu m.in. z ministrem spraw wewnętrznych, nie później niż do 31 grudnia 2012 roku.

Ponadto rząd i Prezes Rady Ministrów podejmują starania, aby uwzględnić podwyżki dla Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu oraz Służby Więziennej w budżecie na rok 2013.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przypomina, że przeciętne uposażenie funkcjonariuszy policji wynosi – 2,65, co daje przeciętne miesięczne uposażenie (łącznie z 1/12 nagrody rocznej) w wysokości 4.037 zł, Straży Granicznej – 2,67 (przeciętne uposażenie wynosi 4.067 zł), Państwowej Straży Pożarnej – 2,59 (przeciętne uposażenie to 3.945 zł), Biura Ochrony Rządu – 2,76 (przeciętne uposażenie w wysokości 4.204 zł), a Służby Więziennej – 2,65 (przeciętne miesięczne uposażenie w wysokości 4.037 zł).


http://www.msw.gov.pl/portal/pl/2/9655/Minister_w_Sejmie_o_podwyzkach_sluzb_mundurowych.html

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1746:msw-o-wystpieniu-ministra-w-sejmie&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1750:debata-wystpienie-k-ybackiej-sld&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1749:debata-wystpienie-posa-edwarda-siarki-sp&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1748:debata-wystpienie-posa-b-bodio-rp&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1747:debata-wystpienie-posa-j-zieliskiego-pis&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30



Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #669 dnia: Marzec 04, 2012, 00:24:22 »
Nie macie koledzy wrażenia , że wygląda to tak:
-jeśli bezboleśnie przejdzie zmiana systemu emerytalnego
-jeśli na EURO będziecie grzeczni, i wszystko wyjdzie OK
To my Wam damy podwyżki, o ile Polski nie dotknie żadna klęska żywiołowa....
Trochę to zbyt niepewne i zawiera zbyt wiele warunków, ale skoro już jest taka przychylność, to ja bym się upierał teraz za zapewnieniem pewności podwyżek, kosztem zmian emerytalnych, które są nie do uniknienia i gwarancją nietykalności świadczeń dodatkowych, (13, sufitówka,mundurówka)....
W końcu lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, jak to mówią...
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline piowo2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #670 dnia: Marzec 04, 2012, 09:16:55 »
Premier zobaczył w nocy naszą pracę na miejscu katastrofy kolejowej... Ciekawe czy dalej uważa, że nie zasługujemy na podwyżki???
Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #671 dnia: Marzec 04, 2012, 09:43:49 »
panowie nie liczmy na to że jak zdarzy się tragedia oni myślą o naszych zarobkach(i tu ich rozumie) . ale za to jak naszego 01 nie widać w mediach to dziś za pleckami premiera biegał i szeptał do uszka.

nasza prace premier już zmierzył przeliczył i nie zasługujemy na więcej według niego i jego przybocznych taka jest prawda.

Offline 112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #672 dnia: Marzec 04, 2012, 16:55:01 »
Witam ! Brawo chłopaki z woj.Śląskiego  :brawo:.
   Ja jednak boje się , żeby słońce nie zastosowało znanego nam już klucza ( jaka jest jego logika nie wiem do tej pory ) przy rozdziale podwyżek i nie dało tylko strażakom ze Śląska  :szalony: . Pozdrawiam .

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #673 dnia: Marzec 04, 2012, 19:01:05 »
Witam ! Brawo chłopaki z woj.Śląskiego  :brawo:.
   Ja jednak boje się , żeby słońce nie zastosowało znanego nam już klucza ( jaka jest jego logika nie wiem do tej pory ) przy rozdziale podwyżek i nie dało tylko strażakom ze Śląska  :szalony: . Pozdrawiam .
Co Ty chłopie piszesz?Jaki rozdział.Owszem dać im po kilkaset złotych motywacyjnego i w służbowym bo taką akcję można " zaliczyć " raz w życiu.A tak poza resztą... WIELKI SZACUNEK DLA WSZYSTKICH RATOWNIKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI.

Offline maniek777

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #674 dnia: Marzec 04, 2012, 19:13:33 »
Cytuj
Premier zobaczył w nocy naszą pracę na miejscu katastrofy kolejowej... Ciekawe czy dalej uważa, że nie zasługujemy na podwyżki???
Nawet jak byś prezydenta na plecach z tego pociągu wyciągnął  to i tak mieli by strażaka w dupie, oraz "to był jego obowiązek". Co innego np. prezes firmy stadion euro 2012 w warszawie, on za pensje przychodzi do pracy, a za nagrody dopiero zaczyna pracować.