Autor Wątek: Poco Jest Nasze Forum  (Przeczytany 10654 razy)

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Poco Jest Nasze Forum
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 20, 2005, 21:01:26 »
A ja popieram trzech przedmówców i siebie, jako czwartego przedmówcę  :D  :D  :D  
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Poco Jest Nasze Forum
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 20, 2005, 21:06:28 »
Także się pod tym podpisuje  :D  
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Strażak Timi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Poco Jest Nasze Forum
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 21, 2005, 00:01:02 »
Wodnik :
 Masz racje że jestem tu od niedawna bo wcześniej tylko przyglądałem się tej dyskusji, ale tu nie oto chodzi kto ile razy pisał i kiedy, tylko czemu sobie robicie takie złośliwe uwagi?
 Można przecież wiele spraw załatwić na spoko !
 Pozdrawiam......

Offline dyzio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Poco Jest Nasze Forum
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 04, 2006, 22:33:12 »
Witam Wszystkich.Napoczątku chce powiedzieć że jestem tu nowy i prosze o wyrozumialość. :P .To forum Moim skromnym zdaniem jest potrzebne dla ludzi ktorzy pragną podzielić sie konkretnymi uwagami i tematami.Wodnik ma racje pisząc o tych "skarpetach" itp.Możemy sie dużo od siebie nauczyć zaruwno ochotnicy jak i zawodowcy.Nikt nie jest doskonały i uczy się całe życie.Więc posty z zakresu taktyki , porad prawnych , regulaminu i bezpieczeństwa napewno się przydadzą. koledzy nie nażekajmy cieszmy się tym co mamy bo napewno nikomu dzisiaj nie jest RÓŻOWO.Na koniec słówko do kolegi CIENIA.Mam znajomego w PSP który jest na podziale bojowym a niewie co to jest nasada tłoczna czy ssawna.tak że są strażacy i Strażacy.Wspomnij na to kiedy ochotnicy będą Ci pomagać w przewalaniu słomy w stodole którą wcześniej ugasiliście .Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.

 P.S. Przepraszam jezeli ktoś poczuł się urażony!!! :)