Autor Wątek: Straż a dziewczyny  (Przeczytany 30545 razy)

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 27, 2010, 22:29:14 »
Cytuj
wstyd i nieśmiałość trzeba zostawić 'za/pod drzwiami' tak?
Stanik też możesz zostawić za drzwiami ale przepisy są przepisami  :kwit:

U mnie pani Kpt. po SGSP odbiera telefony na PSK  :fiuu:

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 27, 2010, 22:55:36 »
Ehh, pracować w JRG z samymi pięknymi kobietami - ehhh,
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Gosiek

  • Gość
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 28, 2010, 11:53:19 »
To jak będzie tak jak mówią koledzy powyżej to będziemy zajmować się papierkami. Ale musicie zrozumieć nas, kobiety. Chociaż podobno to strasznie ciężkie. Marzymy o tym. Chcemy to robić. A to że jesteśmy kobietami... Nawet kobiety mogą być strażakami. Więc panowie... Będzie, co ma być.

Offline kob99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 28, 2010, 16:25:20 »
Ja jestem w służbie od ponad 10 lat, jak zaczynałam było nas trzy teraz jestem jedna i pewnie gdybym odeszła to na moje miejsce zostałby przyjęty mężczyzna, i nawet gdybym bardzo chciała przejść na zmianę, nie mówie już o jrg ale na psk to tez nie jest to możliwe i to mimo, że nie ma chętnych do służby na psk. Moja "kariera" polega na zmianie stanowisk biurowych, i tak szczerze powiedziawszy pewne rzeczy trzeba samej sobie wywalczyć.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 28, 2010, 18:57:57 »
Szczerze? (nie licząc powyższej wypowiedzi) Drogie Panie, pierdol*cie momentami takie smuty, że brak słów, żeby to nawet komentować.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 23:06:21 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 28, 2010, 20:10:50 »
Szczerze? Pierdol*cie takie smuty, że brak słów, żeby to nawet komentować.

hmm. właśnie to skomentowałeś  :klol:
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline tomek2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 28, 2010, 20:21:33 »
Szczerze? Pierdol*cie takie smuty, że brak słów, żeby to nawet komentować.

hmm. właśnie to skomentowałeś  :klol:

Zaraz nazwą Cie męskim szowinistycznym...  :fiuu:
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...

Natalia2802

  • Gość
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 29, 2010, 01:41:13 »
Nieraz byłam pośmiewiskiem facetów bo gdzie dziewczyna do straży...
A mój facet jest strażakiem i twierdzi że sie nadaje  :klol: nawet sam mnie szkoli.
Więc moje drogie panie są jeszcze mężczyźni którzy w nas wierzą  :straz:
A my róbmy swoje. Powodzenia życze  :kusm:

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 29, 2010, 18:26:57 »

Zaraz nazwą Cie męskim szowinistycznym...  :fiuu:

hyhy. :D mówi się trudno i żyje się dalej  :klol: :fiuu:

Nieraz byłam pośmiewiskiem facetów bo gdzie dziewczyna do straży...
A mój facet jest strażakiem i twierdzi że sie nadaje  :klol: nawet sam mnie szkoli.
Więc moje drogie panie są jeszcze mężczyźni którzy w nas wierzą  :straz:
A my róbmy swoje. Powodzenia życze  :kusm:

zawsze sobie robią pośmiewisko z dziewczyn :D to norma.
ale co do związków w straży to uważaj, szybko się kończą  :klol: oczywiście nie życzę Wam źle. to powodzenia   :fiuu:

 :kjezyk:
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 29, 2010, 18:58:40 »
"związki prominentów nigdy nie trwają długo..."   :ulan:

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 30, 2010, 14:14:50 »
widzę że zostałam wywołana do tablicy na samym początku, ale mnie nie było:)

barthez315 niestety nie startowałam, miałam problemy z uszkodzonym kręgosłupem, na szczęście wszystko już w porządku. Zapchałam rok czasu ratownictwem medycznym.

Ja się tam do tematu mieszać nie będę. Róbcie swoje,pokażcie co potraficie i tyle.
Jestem na tym forum kupę czasu, dużo osób mnie zna i wie jakie mam zdanie w tym temacie.
Pozdro Sheldon, kocham Twoje wyrażanie zdania. Czekam na odwiedziny.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline marie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 02, 2011, 02:00:35 »
orientuje się ktoś w jakich miejscowościach laski są na podziale bojowym ?

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 02, 2011, 08:35:22 »
orientuje się ktoś w jakich miejscowościach laski są na podziale bojowym ?
w Przemyślu są trzy.

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 02, 2011, 13:57:17 »
No ale jak teraz wszystko z kręgosłupem w porządku to żadnych przeszkód nie ma  :straz:
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 02, 2011, 20:37:10 »
orientuje się ktoś w jakich miejscowościach laski są na podziale bojowym ?
w Przemyślu są trzy.
tzn. obecnie są dwie, bo jedna jest w ciąży.

Offline wudzekFire

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Cel: PSP
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 07, 2011, 19:41:30 »
w Pile niestety, nie ma żadnej kobiety na podziale bojowym

Offline agad

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 08, 2011, 00:19:55 »
.......
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2014, 18:31:00 wysłana przez agad »

Offline dr.Kudłaty

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 709
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 08, 2011, 00:50:25 »
Ja uważam, że kobiety wnoszą "coś". Cokolwiek przychodzi z kobietami ma dobry (wymierny) wpływ na pracę strażaków!

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 08, 2011, 07:33:04 »
Moim zdaniem, obecność kobiet działa motywująco, każdy facet nie chce pokazać, że jest gorszy. Tak to już jest, że facet boi się strasznie przegrać z kobietą.

Offline Agnieszka1991

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 09, 2011, 09:18:48 »
Ja będę startować do SA PSP w Poznaniu :klol: ale dopiero może w 2012... Muszę najpierw oszczędzić na laserową korekcję wzroku, tylko to mi stoi na drodze :-\ Chociaż już zaczęłam trening ^^ Co do tematu to dziadek kiedyś razem z siostrą zabrał nas do swojej OSP i już wiedziałam co będę w życiu robić :straz: Pokażę, że kobiety pod tym względem nie ustępują facetom! :mellow:

Offline M1cHaL11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Kraśnik
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 18, 2011, 02:12:06 »
Jak wy to widzicie ? 1 dziewucha na 89 chłopa ? Ogólnie to jak większość nie mam nic przeciwko ale kobieta na podziale bojowym ? to by rozpraszało (chyba  ze by była brzydka) a poza tym załóżmy Pani w przedszkolu pyta się co robi twoja mama Jasiu, na co on odpowiada "gasi pożary" no to jak dla mnie siara dla chłopaka jak nic... co sobie rówieśniki pomyślą ? że mama to jakiś robokop która jest bardziej męska niż damska i ma włosy pod pachami... dla mnie kobieta powinna być delikatna i bać się takiej pracy i wogóle o takim czymś nie myśleć... (To tylko moje zdanie a wy Panie róbcie swoje)

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 18, 2011, 06:28:12 »
Kobiety też mają prawo mieć marzenia. Coraz więcej kobiet pracuje w wojsku, policji, w straży też występują, ale raczej w komendzie. To się jednak nie prędko zmieni, że kobiety zaczną występować na podziale. Mamy specyficzną pracę i niestety trzeba to powiedzieć ale normalna, nie jakiś babochłop, kobieta nie poradzi sobie podczas różnych zdarzeń, z jakimi mamy do czynienia w straży. Na kursie podstawowym mieliśmy 5 kobiet. Jeżeli nie szły by wszystkie pracować za biurkiem to współczułbym ich kolegom... Nie jeden silny, wysportowany mężczyzna ma problem z ciąganiem węży na 4 piętro, ja nie wyobrażam sobie robić tego z kobietą :wall:

Offline 998strazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 18, 2011, 11:27:40 »
Do M1cHaL11: Na początek pogratuluje wypowiedzi bo jeżeli myslisz że dla dziecka będzie siara za to kim są rodzice to moim skromnym zdaniem  mylisz się. I życze Ci dobrej pracy żeby w przyszłość nie było siarą dla twoich dzieci powiedzieć  gdzie tatuś pracuje albo w ogóle nie pracuje bo utrzymuje go męska kobieta. Oczywiście twoje zdanie cyt: „która jest bardziej męska niż damska i ma włosy pod pachami” to obawa przed tym że jakaś kobieta może w tym być lepsza od Ciebie a jak już będzie to Ty będziesz nazywał ją robokop bo Ty musisz sobie jakoś samocene podnieść. Co do włosów pod pachą to to że dziewczyna lubi taki zawód a nie inny to nie zanczy że o siebie nie dba przecież musi jakoś „rozpraszać” swoich kolegów z pracy;). I na koniec, kobiety będą robić to co chcą bezwzględu na to co niektórzy faceci myślą na ten temat, bo gdyby się przejmować waszymi gadkami to zamiast iść na kurs z OSP to byśmy chodziły na kurs gotowania żeby gotować obiadki mężowi po powrocie z pracy. Więc drodzy Panowie nie bierzcie dziewczyn które lubią straż za jakieś dziewuchy które myją się raz w tygodniu, mają owłosienie jak facet i są jak robokop bo tak nie jest. Jesteśmy normalnymi dziewczynami które dbają o siebie ale mamy inne zainteresowania od naszych rówieśniczek bo zamiast robić 3 godz tipsy które są ładne ale nie zawsze praktyczne to wolimy sobie do pożaru pojechać :) co nie oznacza ze nie dbamy o nasze delikatne dłonie :P
Pozdrawiam Cię M1cHaL11 może kiedyś będziemy razem pracować to przekonasz się jak bardzo się mysliłeś tą swoją wypowiedzią.
Ps.hasici99 nazywanie wysportowanej i silnej kobiet babochłopem tylko za to że nie zmęczy się tak bardzo jak cyt  „Nie jeden silny, wysportowany mężczyzna” to chyba nie jest dobry pomysł. Może wystarczyło by żeby mężczyźni na siłownie pochodzili  ^_^
I pamiętaj że w piekle na przywitanie przedstawią Ci twoje wszystkie niewykorzystane szanse...

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 18, 2011, 11:56:36 »
Do M1cHaL11: Na początek pogratuluje wypowiedzi bo jeżeli myslisz że dla dziecka będzie siara za to kim są rodzice to moim skromnym zdaniem  mylisz się. I życze Ci dobrej pracy żeby w przyszłość nie było siarą dla twoich dzieci powiedzieć  gdzie tatuś pracuje albo w ogóle nie pracuje bo utrzymuje go męska kobieta. Oczywiście twoje zdanie cyt: „która jest bardziej męska niż damska i ma włosy pod pachami” to obawa przed tym że jakaś kobieta może w tym być lepsza od Ciebie a jak już będzie to Ty będziesz nazywał ją robokop bo Ty musisz sobie jakoś samocene podnieść. Co do włosów pod pachą to to że dziewczyna lubi taki zawód a nie inny to nie zanczy że o siebie nie dba przecież musi jakoś „rozpraszać” swoich kolegów z pracy;). I na koniec, kobiety będą robić to co chcą bezwzględu na to co niektórzy faceci myślą na ten temat, bo gdyby się przejmować waszymi gadkami to zamiast iść na kurs z OSP to byśmy chodziły na kurs gotowania żeby gotować obiadki mężowi po powrocie z pracy. Więc drodzy Panowie nie bierzcie dziewczyn które lubią straż za jakieś dziewuchy które myją się raz w tygodniu, mają owłosienie jak facet i są jak robokop bo tak nie jest. Jesteśmy normalnymi dziewczynami które dbają o siebie ale mamy inne zainteresowania od naszych rówieśniczek bo zamiast robić 3 godz tipsy które są ładne ale nie zawsze praktyczne to wolimy sobie do pożaru pojechać :) co nie oznacza ze nie dbamy o nasze delikatne dłonie :P
Pozdrawiam Cię M1cHaL11 może kiedyś będziemy razem pracować to przekonasz się jak bardzo się mysliłeś tą swoją wypowiedzią.
Ps.hasici99 nazywanie wysportowanej i silnej kobiet babochłopem tylko za to że nie zmęczy się tak bardzo jak cyt  „Nie jeden silny, wysportowany mężczyzna” to chyba nie jest dobry pomysł. Może wystarczyło by żeby mężczyźni na siłownie pochodzili  ^_^


Juz mi sie podobasz :) Baba z jajami. Takich potrzeba

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: Straż a dziewczyny
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 18, 2011, 12:22:52 »
Wystarczy jeden problem z kobietą w domu. Po co kolejne w pracy? :rofl: