Autor Wątek: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz  (Przeczytany 8596 razy)

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2010, 19:19:04 »
Może mi ktoś wyjaśnić ile w końcu wynosi tydzień pracy u nas 40 czy 48h bo to tej pory cały czas liczono 48h chyba że względu na to aby zapewnić ciągłość służby ze względu na obniżone do minimum stany osobowe i równoczesne odbieranie nadgodzin w czasie wolnym. Rozumię że po wejściu ustawy  i płaceniu za nadgodziny gdy stany na zmianach będą podniesione nie będzie mowy o 48h tygodniu pracy tylko 40h i wszystko co ponad 40h to nadgodziny.... :rolleyes:

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2010, 19:22:07 »
kolego z jakiej jestem komendy sadze ze nie ma to znaczenia .  a to co napisales o rozliczeniu to nie zawsze tak dzila my czy to powodz czy poligon zawsze mamy problemy z rozliczeniem nadgodzin

Offline alan1234

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2010, 19:29:18 »
do potok

wlasnie jest to istotne z jakiej jesteś komendy ponieważ problem jest w twoim Komendancie z tego co czytam. U mnie tak jak powodz to rozliczono ćwiczenia 24godz na dobe od momentu kiedy zostałeś zadysponowany do powrotu.

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2010, 20:15:23 »
koledzy co do powodzi to w sumie nie dyskutuje. na te cwiczenia zostalismy wyslani w kompani gasniczej powiedzmy tak 15dojazd 15powrot i 42godziny na cwiczeniach z tego teraz rozlicza nam sie w 8czyli3*8=24 za caly wyjazd skoszarowani a pytanie dalej jest takie jak to sie rozlicza

Offline alan1234

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2010, 20:32:03 »
rozliczasz od godziny zadysponowania cię na ćwiczenia do godz powrotu z ćwiczeń chyba to nie jest takie skomplikowane dla ciebie ? 

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 15, 2010, 20:53:53 »
kolego nie traktuj mnie jak idioty gdyz ja wiem o czym mowisz ale latwo jest napisac i sie madrowac jednym zdaniem ja szukam na jakiej podstawie gdyz mozna to rozliczac tak jak ty piszesz od rozpoczecia do konca cwiczen ale u nas podeszli ze to bylo niby szkolenie i rozpisanio po 8. caly ubaw jest w tym ze wszystkie inne komendy ktore sa naszymi osciennymi komendami rozliczyly to po 24

Offline alan1234

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2010, 21:34:18 »
dlatego pytam z jakiej jestes komendy ?  dziwi mnie to że tak to rozliczacie a co na to KW ?  masz ZZ w waszej komendzie to niech podejmą temat, to napisz chociaz z jakiego województwa jesteś ? gdzie takie cyrki się dzieją

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 15, 2010, 21:45:23 »
cyrk taki dzieje sie na polnocy  :fiuu:

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2010, 21:48:30 »
Czy ten watek dotyczy "Projektu Ustawy" , czy rozliczania godzin ?
Może mi się coś poprzestawiało  :rofl:
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline alan1234

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 15, 2010, 21:49:32 »
w pomorskim ?  tam to macie podobno sprawiedliwego Komendanta (Organ)?

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 15, 2010, 22:08:01 »
oki do moderatora jesli chcesz usun ostatnie posty gdyz raczej nie uzyskam odpowiedzi a  temat nie ma nic wspolnego z projektem ustawy tylko nawiazywal do nadgodzin dzieki za odzew

Offline alan1234

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 16, 2010, 08:50:36 »
do potok
odpowiedź masz w każdej widomości a to że masz problem z jej przyswojeniem to twój problem.
widzę kolego że jesteś bardzo przestraszony skoro mowa o Komendancie, faktycznie on was tam trzyma krótko za pysk i ma zastraszone.

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nadgodziny - Projekt Ustawy - Kosz
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 16, 2010, 09:44:34 »
sluchaj kolego ja i moji koledzy po komendantach nie biegamy bo nie mam takiej potrzeby. a za morde to to raczej tez nas nikt nie trzyma twoja odpowiedz przyswojilem od razu tylko sadzilem ze sa tez inni ludzie ktorzy maja inne zdanie na ten temat. a ty widzie ze jestes kozak i z komendantem swojim zapanbrat niestety u nas to tak nie dzial
P.s nie mam zamiaru sie sprzeczac gdyz na tym forum zaraz wszyscy probuja sobie wrzucac