Autor Wątek: Czego Bedize Wam Brakowac  (Przeczytany 28531 razy)

Offline vlad88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
    • http://
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 28, 2005, 16:17:58 »
chlopaki niemozecie byc zli na plutona1 gdyz poprostu jesli nakims sie wyzywano i gnebiono go psychicznie przez dlugi czas to pozniej taka osoba niemogac sie nakim wyzyc(bo przeciez na nikogo z kadry nienaryczy,a koledzy go olewaja) to wtedy pozostaje mu jedynie wyrzycie sie i wyrzucenie tej calej zlosci ktora w nim siedziala na mlodych czyli na nowych sluchaczach,,,to tak jak w domu dziecko jest bite przez rodzicow i caly czas gnebione w domu niemogac nic powiedizec idzie na podworko i wyzywa sie na slabszych rowiesnikach i zlosc ktora ma na rodzicow wyladowoje na innych,,
bedzie spoko i przeleci a pozniej labaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a a a a  a a a a a a a a a a  :D   :D   :D  

Offline Zajcik

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 28, 2005, 16:46:41 »
hejka!unitarka jaka bedzie to zobaczycie.Kazdy musi to przezyc i choc troche bedzie tam przej..to kazdemu wyjdzie to na dobre. 6 tydodni bedzie sie troche dluzylo ale potem na szkole bedzie light - wmiare. a najbardziej czego bedzie wam brakowalo przez 2lata?normalnego zycia i wolnosci!!ale po roku kazdy sie przyzwyczai. no to jutro sie zobaczymy na placyku.  

Offline CSPSP :)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 28, 2005, 17:12:45 »
Cytuj
chlopaki niemozecie byc zli na plutona1 gdyz poprostu jesli nakims sie wyzywano i gnebiono go psychicznie przez dlugi czas to pozniej taka osoba niemogac sie nakim wyzyc(bo przeciez na nikogo z kadry nienaryczy,a koledzy go olewaja) to wtedy pozostaje mu jedynie wyrzycie sie i wyrzucenie tej calej zlosci ktora w nim siedziala na mlodych czyli na nowych sluchaczach,,,to tak jak w domu dziecko jest bite przez rodzicow i caly czas gnebione w domu niemogac nic powiedizec idzie na podworko i wyzywa sie na slabszych rowiesnikach i zlosc ktora ma na rodzicow wyladowoje na innych,,
bedzie spoko i przeleci a pozniej labaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a a a a  a a a a a a a a a a  :D   :D   :D
czy ja wiem.. nie zawsze tak jest.. sa osoby ktore potrafia znalesc inna forme upustu swoich emocji.. niekoniecznie nasladujac zachowania swoich gnebicieli.. czesto mozna odreagowac w kompletnie odwrotny sposob.. jesli bija Cie rodzice to np zamykasz sie w pokoju i zaczynasz bawic sie klockami lub sluchasz muzyki..
jesli ktos starszy Cie pobije to nie musisz sie odplacac tym samym na mlodszych.. mozesz przeciez isc na silownie i tam dac upust emocjom.. lub isc pojezdzic na rowerze.. powspinac sie na scianie.. lub zrobic cokolwiek innego, tak by nie wyrzadzac innym krzywdy.. dziwi mnie takie cos ze gdy dzieje sie ludziom jakas krzywda to nie mysla oni jak oszczedzic jej innym tylko uwazaja ze skoro oni tego doswiadczyli to czemu inni mieliby miec lzej... ludzie dajcie sobie na luz.. PO CO NAKRECAC SPIRALE NIENAWISCI!!!???!!!

vlad88 a to co napisales to wygodne tlumaczenie zwierzecych zachowan.. ja tak twierdze.. i zdaje mi sie ze mam racje.. zreszta niech inni obywatele tego forum jakos sie odniasa do tego co napisalem..

PS. swoja droga pozdrawiam i zycze niezapomnianych (pozytywnych) wrazen wszystkim rozpoczynajacym unitarke juz od poniedzialku.. u mnie impreza zaczyna sie od czwartku  :ph34r: .. kieds czesto bedziecie wracac pamiecia do tych 2 miesiecy z usmiechem na ustach.. takie cos bardzo pomaga uwierzyc w siebie i swoje sily.. 3majcie sie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2005, 17:19:44 wysłana przez CSPSP :) »
pajacyk <--- kliknij w pajacyka

Offline vlad88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
    • http://
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 28, 2005, 17:26:37 »
Cytuj
czy ja wiem.. nie zawsze tak jest.. sa osoby ktore potrafia znalesc inna forme upustu swoich emocji.. niekoniecznie nasladujac zachowania swoich gnebicieli.. czesto mozna odreagowac w kompletnie odwrotny sposob.. jesli bija Cie rodzice to np zamykasz sie w pokoju i zaczynasz bawic sie klockami lub sluchasz muzyki..
jesli ktos starszy Cie pobije to nie musisz sie odplacac tym samym na mlodszych.. mozesz przeciez isc na silownie i tam dac upust emocjom.. lub isc pojezdzic na rowerze.. powspinac sie na scianie.. lub zrobic cokolwiek innego, tak by nie wyrzadzac innym krzywdy

----------------------------------------------------------------------------------------
masz racje jedni probuja odreagowac w inny sposob np sport,lub inne zajecia ale mi chodzilo o pluton1 ktory nieumie sie doczekac az da po pizdzie mlodym sluchaczom i bedzie robil te same sztuczki co robili na nim jego starzy

dziwi mnie takie cos ze gdy dzieje sie ludziom jakas krzywda to nie mysla oni jak oszczedzic jej innym tylko uwazaja ze skoro oni tego doswiadczyli to czemu inni mieliby miec lzej... ludzie dajcie sobie na luz..
-------------------------------------------------------------------------------------------
czesc osob jest wlasnie taka ze oni teraz beda sie wyzywac na modych,,tylko pluton1 pamietaj jesli niejestes szeroki w plecach to moze byc tak ze bedizesz sie wyzywac na modym ktorego prowadzi bardzo wysoka osoba i sobie mozesz spierdolic conieco,,nalezy pamietac ze zawsze trafi sie na silniejszego (w plecach),,spotkalem paru takich chlopaczkow ze zal sie bylo na nich patrzec bo wygladali jak sierotylosu ale za nimi stali wysoce postawieni ludzie i jeden kumpel by sie na tym przejechal dosc powaznie bo zabardzo wczol sie w role gnebiciela wiec nalezy uwazac!

[/QUOTE]vlad88 a to co napisales to wygodne tlumaczenie zwierzecych zachowan
-----------------------------------------------------
ludzie sa gorsi od zwierzat bo zadaja innym bul dla przyjemnosci a zwierzeta nieznecaja sie nigdy nad soba

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 28, 2005, 18:01:05 »
będzie co ma byc i nikt tego nie zmieni - ale wszytko to nam napewno pomoże i dzięki temu staniewmy sie lepsi - obym potwierdził te słowa po powrocie, za 2 miesiące
pozdrófka dla wszystkich i zycze powodzenia, sobie i wszystkim na unitarce, papa wszystkim forumowiczom, do usłyszenia za 2 miesiące
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline Pluton 1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 28, 2005, 18:19:47 »
Już niecałe 24 godziny i .......... zaczynamy.

Offline CSPSP :)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 28, 2005, 19:20:47 »
Cytuj
Już niecałe 24 godziny i .......... zaczynamy.

smutno mi.. bo chlopaki juz sie ciesza ze to lada dzien.. tzn jutro.. a ja dopiero od czwartku..
pluton1 az dziw ze tak bardzo przezywasz ta chwile..  :rolleyes: pozdrawiam Cie goraco

vlad88 ciesze sie ze chociaz po czesci sie zgadzamy
pajacyk <--- kliknij w pajacyka

Offline vlad88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
    • http://
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 28, 2005, 19:29:19 »
CSPSP:)   :)  
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2005, 19:29:57 wysłana przez vlad88 »

Offline danon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 28, 2005, 19:29:53 »
hehehehhe widze ze juz nie mozecie sie doczekac: i starzy i mlodzi, :D, to zycze wszystkim milych wrazen :P

Offline YODA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 28, 2005, 19:38:31 »
mi niczego nie będzie brakowało ;)  ;)  :D  

Offline CSPSP :)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 28, 2005, 19:59:12 »
Cytuj
mi niczego nie będzie brakowało ;)  ;)  :D
ze tak powiem rozmowa troche odbiegla od pierwotnego zalozenia topicu..

a co do Twojej wypowiedzi.. to bedzie Ci napewno lzej.. nie odczujesz tak bardzo dyskomfortu - ktorym napewno beda dla mnie skoszarowane warunki..

pozdrawiam
pajacyk <--- kliknij w pajacyka

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 29, 2005, 22:14:50 »
no byłem wczoraj na poligonie w CS PSP....namiociki już rozstawione...
życze wszystkim powodzenia!!!

Offline CSPSP :)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 29, 2005, 23:06:55 »
Cytuj
no byłem wczoraj na poligonie w CS PSP....namiociki już rozstawione...
życze wszystkim powodzenia!!!
jak dla mnie chlopaki moga juz chlodzic browarka i szykowac kielbaske na wielkie grillowanie.. mega garden party lub cos w ten desen :D

swoja droga to fajnie ze rozlozyli juz namioty.. chociaz zawsze lubialem robic to sam (lub z kumplami)..

pozdrawiam Cie dudi i dzieki za powodzonka




*[size=8]-prosze nie odbierac tresci tego posta na powaznie.. :D[/size]
pajacyk <--- kliknij w pajacyka

Offline CSPSP :)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 31, 2005, 23:49:03 »
sorry ze w nowym poscie ale.. co powiem to powiem.. ale jeszcze 7 godzin.. tymczasem ja ide spac.. i do przeczytania za około 2 miesiace :D

pozdrawiam wszystkich czytajacych i udzielajacych sie na tym forum :D
pajacyk <--- kliknij w pajacyka

Offline gandalf99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 20, 2006, 16:59:06 »
Kto w tym roku idzie 1 września na unitarkę do CS PSP w Częstochowie? ? ?

Heniek

  • Gość
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 21, 2006, 13:09:58 »
Ja :)

Offline fx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 21, 2006, 20:14:16 »
ja tez ;p

Offline gucio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 21, 2006, 21:03:53 »
Życzę Wam powodzenia - od niedawna jest tam nowy "szef" tej szkoły. Znam go dosc dobrze, bo do niedawna był komendantem JRG, pod którą to moja OSP podlegała :mellow:

Jeszcze raz życzę powodzenia

Offline gandalf99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 21, 2006, 22:06:40 »
Gucio i co o nim możesz powiedzieć. Będzie ciężej niż w latach ubiegłych czy może lżej wiadomo ze lekko nie będzie ale nie o to chodzi. Nie można się podać ale z tego co tu czytam słyszałem że w innych aspirantkach mają lżej.

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 21, 2006, 22:16:20 »
z tego co tu czytam słyszałem że w innych aspirantkach mają lżej.
może i lżej,ale to było kiedyś.dawne czasy minęły-głowa do góry napewno dasz rade!

Offline gandalf99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 21, 2006, 22:20:36 »
Dudi cieszę się, że wierzysz w nas wszystkich.

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 21, 2006, 22:23:20 »
Dudi cieszę się, że wierzysz w nas wszystkich.
wierze w Was-bo sam to kiedyś przeżyłem :mellow:i jak dobrze pójdzie to was odwiedze na poligonie :wacko:

Heniek

  • Gość
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 22, 2006, 14:28:19 »
Siema a jak to jest z przepustakimi?co ile sie wychodzi?sa wakacje i ferie jak w normalnych szkolach?i mam pytanie kiedy sie CS jezdzi do akcji?dzieki pozdro

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 22, 2006, 15:31:44 »
kiedy sie CS jezdzi do akcji?dzieki pozdro

Chłopie jak chciałbys jeździć do akcji i to powaznych i wielu różnorakich to trzebabyło iść do Karakowa, tam byś się nauczył strażackiego fachu w praktyce, no ale cóz......w CS też cię "czegoś" nauczysz...

Pozdrawiam

Heniek

  • Gość
Odp: Czego Bedize Wam Brakowac
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 22, 2006, 15:49:48 »
No a w CS sie nie jezdzi?Ja slyszalem ze chca polaczyc wszystkie aspirantki i wlasnie umiescic w Czestochowie, dlatego moze buduja ten nowy budynek na terenie szkoly.