Rozwój osobisty i zawodowy > Konkursy, Turnieje, Zawody

Światowe Igrzyska

(1/2) > >>

wodnik:
RdC: Nasi strażacy mają kondycję.
Bardzo zmęczeni, ale dumni. 46 strażaków, w tym 12 z Mazowsza, wróciło ze Światowych Igrzysk z Quebecu w Kanadzie.

Są one rozgrywane co dwa lata i mają największą rangę w środowisku pożarniczym. Reprezentacja Polski zdobyła aż 35 medali - 15 złotych, 8 srebrnych i 12 brązowych, co w sumie dało siódme miejsce. Najwięcej medali sportowcy otrzymali w tenisie stołowym i pływaniu - mówi Marek Chmiel. Medaliści z Mazowsza są przekonani, że dobra kondycja idzie w parze z bardziej wydajną i efektywną pracę - mówi Tomasz Starowicz, którego drużyna wywalczyła brązowy medal w piłce nożnej.

Pierwsze miejsce na strażackiej olimpiadzie zajęły Stany Zjednoczone.

(Radio Dla Ciebie)

www.rdc.pl

 

Piotreq88:

--- Cytuj ---Pierwsze miejsce na strażackiej olimpiadzie zajęły Stany Zjednoczone.
--- Koniec cytatu ---

Hmmm nie wiem dlaczego ale mnie to nie dziwi ??!!  :huh:  Kto mi powie dlaczego ?

wodnik:

--- Cytuj --- Hmmm nie wiem dlaczego ale mnie to nie dziwi ??!!  :huh:  Kto mi powie dlaczego ?
--- Koniec cytatu ---
Bo nie jesteś dziwny? ;)  

Piotreq88:

--- Cytuj --- RdC: Nasi strażacy mają kondycję.
Bardzo zmęczeni, ale dumni. 46 strażaków, w tym 12 z Mazowsza, wróciło ze Światowych Igrzysk z Quebecu w Kanadzie.

Są one rozgrywane co dwa lata i mają największą rangę w środowisku pożarniczym. Reprezentacja Polski zdobyła aż 35 medali - 15 złotych, 8 srebrnych i 12 brązowych, co w sumie dało siódme miejsce. Najwięcej medali sportowcy otrzymali w tenisie stołowym i pływaniu - mówi Marek Chmiel. Medaliści z Mazowsza są przekonani, że dobra kondycja idzie w parze z bardziej wydajną i efektywną pracę - mówi Tomasz Starowicz, którego drużyna wywalczyła brązowy medal w piłce nożnej.

Pierwsze miejsce na strażackiej olimpiadzie zajęły Stany Zjednoczone.
--- Koniec cytatu ---

Można gdzieś znaleźć dokładniejszą relację z tych igrzysk  ??
 

wodnik:
Niestety nie znalazłem.  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej