Autor Wątek: Światowe Igrzyska  (Przeczytany 4863 razy)

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Światowe Igrzyska
« dnia: Sierpień 02, 2005, 10:21:44 »
RdC: Nasi strażacy mają kondycję.
Bardzo zmęczeni, ale dumni. 46 strażaków, w tym 12 z Mazowsza, wróciło ze Światowych Igrzysk z Quebecu w Kanadzie.

Są one rozgrywane co dwa lata i mają największą rangę w środowisku pożarniczym. Reprezentacja Polski zdobyła aż 35 medali - 15 złotych, 8 srebrnych i 12 brązowych, co w sumie dało siódme miejsce. Najwięcej medali sportowcy otrzymali w tenisie stołowym i pływaniu - mówi Marek Chmiel. Medaliści z Mazowsza są przekonani, że dobra kondycja idzie w parze z bardziej wydajną i efektywną pracę - mówi Tomasz Starowicz, którego drużyna wywalczyła brązowy medal w piłce nożnej.

Pierwsze miejsce na strażackiej olimpiadzie zajęły Stany Zjednoczone.

(Radio Dla Ciebie)

www.rdc.pl

 
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Światowe Igrzyska
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2005, 14:48:34 »
Cytuj
Pierwsze miejsce na strażackiej olimpiadzie zajęły Stany Zjednoczone.

Hmmm nie wiem dlaczego ale mnie to nie dziwi ??!!  :huh:  Kto mi powie dlaczego ?
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Światowe Igrzyska
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2005, 17:23:37 »
Cytuj
Hmmm nie wiem dlaczego ale mnie to nie dziwi ??!!  :huh:  Kto mi powie dlaczego ?
Bo nie jesteś dziwny? ;)  
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Światowe Igrzyska
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2005, 21:14:57 »
Cytuj
RdC: Nasi strażacy mają kondycję.
Bardzo zmęczeni, ale dumni. 46 strażaków, w tym 12 z Mazowsza, wróciło ze Światowych Igrzysk z Quebecu w Kanadzie.

Są one rozgrywane co dwa lata i mają największą rangę w środowisku pożarniczym. Reprezentacja Polski zdobyła aż 35 medali - 15 złotych, 8 srebrnych i 12 brązowych, co w sumie dało siódme miejsce. Najwięcej medali sportowcy otrzymali w tenisie stołowym i pływaniu - mówi Marek Chmiel. Medaliści z Mazowsza są przekonani, że dobra kondycja idzie w parze z bardziej wydajną i efektywną pracę - mówi Tomasz Starowicz, którego drużyna wywalczyła brązowy medal w piłce nożnej.

Pierwsze miejsce na strażackiej olimpiadzie zajęły Stany Zjednoczone.

Można gdzieś znaleźć dokładniejszą relację z tych igrzysk  ??
 
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Światowe Igrzyska
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2005, 22:06:40 »
Niestety nie znalazłem.  
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Światowe Igrzyska
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2005, 08:07:33 »
Jeszcze jedno dwa złote medale były w pchnięciu kula pamietajcie byłby trzeci ale brakło kasy na opłacenie jeszcze jednej konkurencji Andrzej by ich połknął wszystkich w wyciskaniu sztangi ale trudno za mało kasy było i niestety o jeden medal Polska i Andrzej jest uboższy w tamtym roku też wygrał w Barcelonie. Mistrz pracuje w KP PSP w Zduńskiej Woli (woj łódzkie) gość jest piekielnie silny a przy tym spoko facet wiele razy mieliśmy (moje OSP) przyjemność współpracy z nim :D  
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...