Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2011 roku?  (Przeczytany 505412 razy)

Offline mag22

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 119
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1050 dnia: Maj 08, 2011, 18:24:42 »
Nie ma sprawy :) Pani w sekretariacie powiedziala, ze maja jakis problem z kontem i kazala doslac ksero potwierdzenia wplaty na konto, w przypadku jak podadza konto, bedzie na to 2 tygodnie od podania numeru konta i pozniej w razie co przedzwonic czy doszlo. Pozostaje pozniej tylko egzamin :)

Offline wloszek007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
  • CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1051 dnia: Maj 08, 2011, 18:30:31 »
A więc pozostało mi życzyć powodzenia na egzaminach  Mag22   Obyśmy się spotkali 1 września :)  :straz:

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1052 dnia: Maj 09, 2011, 09:30:10 »
Mam pytanie do kadetów SA. Jak wygląda sprawa z koszarowymi i galowymi mundurami?? Dostajemy je czy musimy sobie sami załatwiać i kupować??
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

marcin89

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1053 dnia: Maj 09, 2011, 09:33:29 »
kadetem nie jestem ale wydaje mi się że takie rzeczy dostaje się od szkoły

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1054 dnia: Maj 09, 2011, 09:41:58 »
. Jak wygląda sprawa z koszarowymi i galowymi mundurami?? Dostajemy je czy musimy sobie sami załatwiać i kupować??
Wszystko dostaniecie...

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1055 dnia: Maj 09, 2011, 09:52:28 »
Mam pytanie do kadetów SA. Jak wygląda sprawa z koszarowymi i galowymi mundurami?? Dostajemy je czy musimy sobie sami załatwiać i kupować??

Proponuje pierwsze dostać się do szkoły , a później martwić się o sorty :krzyk:

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1056 dnia: Maj 09, 2011, 11:10:35 »
Dzwoniłem dziś do Krakowa i Pani w sekretariacie powiedziała że można przesłać zaświadczenie o pozytywnym zdaniu egzaminu na prawo jazdy i to wystarczy. Nie musi być to ksero prawa jazdy.

Offline Kostek03

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1057 dnia: Maj 09, 2011, 13:33:11 »
Do startujących do Poznania pojawił się nr konta na które trzeba wpłacać opłatę za egzamin w związku z tym kto wysłał im papiery tak jak ja teraz trzeba wysłać im druk od opłaty bo dzwoniłem do szkoły. Pozdrawiam :straz:

Offline sgspSA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1058 dnia: Maj 09, 2011, 14:38:29 »
To jak jest w końcu z kopią świadectwa oraz z kopią prawa jazdy? Trzeba to potwierdzać notarialnie? Startuje do Poznania.

Offline Kostek03

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1059 dnia: Maj 09, 2011, 14:46:26 »
W poprzednim roku jak startowałem trzeba było mieć potwierdzone w tym roku wysłałem dokumenty też potwierdzone. Zrób potwierdzenie świadectwa w szkole która kończyłeś to nic nie zapłacisz a prawko u notariusz musisz kosztuje ok15 zł

Offline strażak_osp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 227
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1060 dnia: Maj 09, 2011, 15:40:00 »
Do startujących do Poznania pojawił się nr konta na które trzeba wpłacać opłatę za egzamin w związku z tym kto wysłał im papiery tak jak ja teraz trzeba wysłać im druk od opłaty bo dzwoniłem do szkoły. Pozdrawiam :straz:
mógłbyś podać ten numer konta? Czyli teraz osobno trzeba wysłać kwit
"Najbardziej pożyteczne w życiu to własne doświadczenie. Walter Scott "

Offline Kamilo91

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1061 dnia: Maj 10, 2011, 17:45:15 »
Dzwoniłem dziś do Krakowa i Pani w sekretariacie powiedziała że można przesłać zaświadczenie o pozytywnym zdaniu egzaminu na prawo jazdy i to wystarczy. Nie musi być to ksero prawa jazdy.

No włąsnie, to jak to jest? Jeżeli dzisiaj zdałem prawo jazdy kat. C i mam tylko zaświadczenie o pozytywnym wyniku egzaminu, to czy to wystarczy? A własciwie kopia, bo orginału raczej nie wyśle..
Dzwoniłem do Częstochowy, pani powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Ważny jest tylko dokument uprawniający do jazdy. W Krakowie Pani powiedziała, że nie ma z tym najmniejszego problemu, z ciekawości dopytałem czy tak jest we wszystkich trzech szkołach. Ku mojemu zaskoczeniu odpowiedź była twierdząca. Stąd moje pytanie do forumowiczów, czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tego typu sprawie? I czy taki dokument będzie rozpatrzony?

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1062 dnia: Maj 10, 2011, 17:52:09 »
Jak powiedziałem wczesniej, Pani w z Krakowa powiedziala ze moze tro byc zaswiadczenie o zdaniu egzaminu to ktore dostaje sie po zdanym egzaminie.

Offline jokey

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1063 dnia: Maj 10, 2011, 17:55:47 »
siema na dzień dzisiejszy do sapsp jest 150 podań   :P ale będzie ich znacznie więcej gdyż dochodzą codziennie nowe pocztą , a w sobotę jest dzień otwarty.

Offline wloszek007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
  • CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1064 dnia: Maj 10, 2011, 18:09:53 »
Dzwoniłem dziś do Krakowa i Pani w sekretariacie powiedziała że można przesłać zaświadczenie o pozytywnym zdaniu egzaminu na prawo jazdy i to wystarczy. Nie musi być to ksero prawa jazdy.

No włąsnie, to jak to jest? Jeżeli dzisiaj zdałem prawo jazdy kat. C i mam tylko zaświadczenie o pozytywnym wyniku egzaminu, to czy to wystarczy? A własciwie kopia, bo orginału raczej nie wyśle..
Dzwoniłem do Częstochowy, pani powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Ważny jest tylko dokument uprawniający do jazdy. W Krakowie Pani powiedziała, że nie ma z tym najmniejszego problemu, z ciekawości dopytałem czy tak jest we wszystkich trzech szkołach. Ku mojemu zaskoczeniu odpowiedź była twierdząca. Stąd moje pytanie do forumowiczów, czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tego typu sprawie? I czy taki dokument będzie rozpatrzony?

O Częstochowie zapomnij jeśli chcesz mieć te 10 pkt. więcej .
Do dnia 15.05.2011 musi być kreso prawka już wydanego a nie jakiś tam zaświadczeń !
W Krakowie wystarczy zaświadczenie . Dla mnie to jest trochę paranoja . Jedna szkoła tak druga inaczej.
Wiele osób mogło by zacząć kurs teraz  i do tego 28 czerwca  by się spokojnie wyrobili.

Offline zembol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1065 dnia: Maj 10, 2011, 18:21:05 »
Mam pytanie do osób które złożyły już podanie do Częstochowy.Czy w podaniu musimy pisać np. imię pismem drukowanym czy może być normalnym?

Offline Kamilo91

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1066 dnia: Maj 10, 2011, 18:28:55 »
Jak powiedziałem wczesniej, Pani w z Krakowa powiedziala ze moze tro byc zaswiadczenie o zdaniu egzaminu to ktore dostaje sie po zdanym egzaminie.

Umiem czytać ze zrozumieniem, czego u Ciebie raczej brakuje. Wiem że w Krakowie można, ale co z Częstochową? Bo tak jak napisałem spotkałem się z różnymi opiniami.

Offline Julie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1067 dnia: Maj 10, 2011, 18:48:21 »
Panowie, ale jaki problem złożyć to zaświadczenie? Może pani w sekretariacie brakło wiedzy, a inna zauważy jej przeoczenie? Przecież złożenie czegoś takiego nie zaszkodzi a może jedynie pomóc. Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat.

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1068 dnia: Maj 10, 2011, 18:50:07 »
Kamilo91 wierz mi ze potrafie czytac ze rozumieniem.  Co do Czestochowy to nie dzwonilem i nie wypowiem sie

Offline strażak22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1069 dnia: Maj 10, 2011, 18:51:10 »
wczoraj złożyłem papiery do sa w krakowie i moje podanie było 200 a przez internet wypełniając podania zarejestrowało się 700 osób i dodała że teraz jest najgorętszy tydzień gdzie dziennie wpływa nawet po 150 podań więc  myślę że 800 podań będzie do krk:) także moi drodzy konkurencja ostra a miejsc tylko 75 bo mówiła

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1070 dnia: Maj 10, 2011, 19:56:58 »
Po weryfikacji przez Komisję Rekrutacyjną złożonych dokumentów, osoby zakwalifikowane do egzaminu otrzymają listem poleconym (w pierwszej połowie miesiąca czerwca br.) dokładne informacje organizacyjne dotyczące egzaminu oraz druki: zaświadczenia lekarskiego dopuszczającego do egzaminu sprawnościowego oraz oświadczenia kandydata o zdrowiu, które po wypełnieniu będzie trzeba dostarczyć najpóźniej w dzień egzaminu sprawnościowego tj. 28.06.2011 r. przed przystąpieniem do pierwszej konkurencji.
koledzy czy w Poznaniu jest tako samo ze druk do zaświadczenia od lekarza przyśle szkoła?? czyli ze teraz tego nie daje?
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline Morszczyn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1071 dnia: Maj 10, 2011, 21:33:32 »
Do startujących do Poznania pojawił się nr konta na które trzeba wpłacać opłatę za egzamin w związku z tym kto wysłał im papiery tak jak ja teraz trzeba wysłać im druk od opłaty bo dzwoniłem do szkoły. Pozdrawiam :straz:

A ten dowód wpłaty musi być dosłany do 16 maja ??

Offline Kamilo91

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1072 dnia: Maj 10, 2011, 21:36:41 »
"O Częstochowie zapomnij jeśli chcesz mieć te 10 pkt. więcej .
Do dnia 15.05.2011 musi być kreso prawka już wydanego a nie jakiś tam zaświadczeń !
W Krakowie wystarczy zaświadczenie . Dla mnie to jest trochę paranoja . Jedna szkoła tak druga inaczej.
Wiele osób mogło by zacząć kurs teraz  i do tego 28 czerwca  by się spokojnie wyrobili."

Pisząc zaświadczenie miałem na myśli dokument o pozytywnym wyniku egzaminu, co jest prawie równoznaczne z posiadaniem go. Co więcej nie zdasz egzaminu do 16 gdy zaczniesz kurs teraz. Dlatego to nie jest żadna paranoja...

Offline Kamilo91

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1073 dnia: Maj 10, 2011, 21:38:35 »
Panowie, ale jaki problem złożyć to zaświadczenie? Może pani w sekretariacie brakło wiedzy, a inna zauważy jej przeoczenie? Przecież złożenie czegoś takiego nie zaszkodzi a może jedynie pomóc. Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat.

No ale jeżeli w Czestochowie nie otrzymam 10 pkt a w Krakowie tak. To wybiore kraków, a zaszkodzić to może stówką mniej w portfelu.

Offline Czarny752

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2011 roku?
« Odpowiedź #1074 dnia: Maj 10, 2011, 21:40:50 »
W Poznaniu możesz ściągnąć ten druczek ze strony rekrutacyjnej szkoły... fakt faktem ze zdolność którą daje Ci lekarz jest ważna tylko 30dni od daty wystawienia..czyli jeszcze jest za wcześnie żeby udać się do lekarza :P Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej polecam popatrzenie na strone internetowa :komp:!!!http://sapsp.edu.pl/strona.php/101_dzienne_studium_aspirantow.html