Autor Wątek: kto do SGSP w 2011  (Przeczytany 240729 razy)

Offline homyyk

  • tytuł :P
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
    • pracenakazdejwysokosci.pl
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1225 dnia: Lipiec 26, 2011, 19:41:39 »
Będą mogli. Jak ją wykupisz to może nawet ją dostaniesz.

Wiem, że niektóre wątki mnie nie dotyczą ale poprostu czytam aby widzieć różnicę i jak to jest możliwę, że osoba zainteresowana nie czyta dokładnie nawet strony wcześniej?!

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1226 dnia: Lipiec 26, 2011, 20:26:37 »
sheldon, jak najbardziej masz rację, że im mniej wiesz o Zamczysku tym lepiej. Ale jednak chciałbym wiedzieć, czy jak rodzice przyślą mi telefon, to go dostane tak po prostu, czy będę musiał za nim latać, czy też dostanę go dopiero na koniec unitarki. Tyle chyba moglibyście mi powiedzieć. :)
nie licz na to, że dostaniesz go na zamczysku :)
Co do koszulek z napisem straż to kumpel mi mówił, że tak owe koszulki można ubierać dopiero po zamczysku...chyba, że to jakieś lipne info to niech ktoś poprawi
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 20:29:47 wysłana przez Petro »

Offline es7

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1227 dnia: Lipiec 26, 2011, 20:28:38 »
CO do bagażu, wszystko z torby przewalamy do wora na placu, czy jest jakaś szatnia? :P Chodzi o to jak bardzo trzeba się starać przy chowaniu batonów :P A później pewnie trzeba zakopać lub gdzieś schować, czy może można trzymać na legalu w namiocie? :D
Nie ma szatni, przepakowujesz się na placu. Co do batonów, to legalnie ich mieć nie możesz w namiocie(zdarzają się trzepanie worów i kostek, tzn. poszukiwanie słodyczy przez funkcyjnych), a ni gdzie indziej. Pomysłów na ich schowanie było tyle co osób na Zamczysku ;)

Offline rastafarai

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 223
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1228 dnia: Lipiec 26, 2011, 20:31:18 »
CO do bagażu, wszystko z torby przewalamy do wora na placu, czy jest jakaś szatnia? :P Chodzi o to jak bardzo trzeba się starać przy chowaniu batonów :P A później pewnie trzeba zakopać lub gdzieś schować, czy może można trzymać na legalu w namiocie? :D

Czy poza telefonem i portfelem, no i oczywiście wszystkimi potrzebnymi rzeczami, można wziąć coś jeszcze? nie wiem, np. jakieś radyjko??

Radyjko się przydaje, szczególnie w niedzielę, ale jak nie masz takiego na baterie to od razu sobie daruj;p
Batony możesz schować do lodówki, ale najpierw musisz ją wykombinować;) Nasza była taka fajna i pojemna... tak pojemna była że funkcyjny do niej zmieścił nogę :rolleyes: ^_^

Offline TK_88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1229 dnia: Lipiec 26, 2011, 20:54:10 »
Kiedyś ludzi jeździli na Zamczysko w ciemno - bez szczegółowych informacji... I człowiek nie wiedział czego może się spodziewać. Była do kolejna próba charakteru dla przyszłego oficera. Teraz widzę, że jest to nie do pomyślenia i wszyscy zainteresowani wiedzą co ich spotka...

Mam nadzieję, że funkcyjni ogarną towarzystwo i wytłumaczą jak powinno być -_-
Powodzenia

Offline Prosty_Chłopak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1230 dnia: Lipiec 26, 2011, 21:36:45 »
kawę jak wezmę to też mam gdzieś ją chować, żeby nie zabrali?

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.955
    • JRG SGSP
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1231 dnia: Lipiec 26, 2011, 21:42:34 »
sheldon, jak najbardziej masz rację, że im mniej wiesz o Zamczysku tym lepiej. Ale jednak chciałbym wiedzieć, czy jak rodzice przyślą mi telefon, to go dostane tak po prostu, czy będę musiał za nim latać, czy też dostanę go dopiero na koniec unitarki. Tyle chyba moglibyście mi powiedzieć. :)
nie licz na to, że dostaniesz go na zamczysku :)
Co do koszulek z napisem straż to kumpel mi mówił, że tak owe koszulki można ubierać dopiero po zamczysku...chyba, że to jakieś lipne info to niech ktoś poprawi
Czemu wprowadzasz gościa w błąd?
Jeśli ktoś mu wyśle coś w paczce to na pewno to dostanie na Zamczysku.


W firmowych koszulkach "STRAŻ" chodzi się przez całe zgrupowanie na okrągło, więc dodatkowa ich ilość w żaden sposób nie zaszkodzi.
Radio jak najbardziej, koniecznie na baterie.

Niemniej kolega TK_88 jak najbardziej ma rację, najlepiej jechać nieświadomym niczego i mieć niespodzianki. Trudności pokonywać, o sukcesach meldować.

Cytuj
kawę jak wezmę to też mam gdzieś ją chować, żeby nie zabrali?
a przepraszam, gdzie, w czym i kiedy Ty chcesz tą kawę robić? Grzać wodę w menażce nad ogniskiem? Musisz być prawdziwym fanem kawy :)

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1232 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:02:23 »
sheldon, jak najbardziej masz rację, że im mniej wiesz o Zamczysku tym lepiej. Ale jednak chciałbym wiedzieć, czy jak rodzice przyślą mi telefon, to go dostane tak po prostu, czy będę musiał za nim latać, czy też dostanę go dopiero na koniec unitarki. Tyle chyba moglibyście mi powiedzieć. :)

Nikt nie będzie sprawdzał, co jest w paczce; dostaniesz ją, jak tylko dotrze. Będziesz musiał ją wykupić, nie za $, ale.. sam zobaczysz.

I naprawdę, nie dopytujcie się o inne szczegóły, świetnie ujął to TK_88 .
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 22:08:37 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Prosty_Chłopak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1233 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:34:50 »
Dzięki wielkie, chciałem tylko wiedzieć, czy ją dostanę. To, że będę musiał jakoś zapracować na jej odebranie nie jest wielką przeszkodą. :)
To jak ją zaparzę jest mało istotne, sposób zawsze się znajdzie. Powiedzcie tylko czy jest legalna.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.955
    • JRG SGSP
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1234 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:38:46 »
Posiadanie jakiejkolwiek produktów spożywczych jest zabronione z prostych względów - higieniczno-sanitarnych. Oficjalnie więc nie można nic mieć.

Offline tygrysion

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1235 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:39:13 »
Pewnie jest nie legalna, bo to wspomagacz xD
Kto cierpliwy ten szczęśliwy.
http://www.humanitarni.pl/

Offline elitemark

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1236 dnia: Lipiec 27, 2011, 09:44:14 »
a jakies krótkie spodenki do cwiczen sportowych mozna miec? i czy wogole sie przydadza?

papieru toaletowego tez mamy wziasc  zapas na cale zamczysko?
Pozdrawiam

q-bash

  • Gość
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1237 dnia: Lipiec 27, 2011, 10:25:20 »
a jakies krótkie spodenki do cwiczen sportowych mozna miec? i czy wogole sie przydadza?

spodenki dostaniesz od Ojczyzny.


Hmm, a za koszulki z logo psp i napisem na plecach się nie będą czepiali? :P Mam możliwość kupienia sobie takich, ale uznałem, że lepiej wziąć czyste niż się wyrywać i wyjść na takiego napaleńca już na samym początku, tylko, że teraz latam jak głupi po sklepach, bo wszędzie albo szmaty, albo bez rozmiarów, albo mają dowieźć w sierpniu :P I właśnie nie wiem, czy sobie nie wziąć kilku z PSP...

jak najbardziej możesz sobie kupić. Ojczyzna da Ci 2 sztuki i pewnie z napisem SGSP i z logiem szkoły na piersi. Za firmowe nikt Cię nie będzie ścigał. Pierwszego dnia Zamczyska oficjalnie (rozkazem specjalnym zdaje się) wstępujecie w szeregi PSP, dostajecie stopień, więc macie pełne prawo je nosić:)

sheldon, jak najbardziej masz rację, że im mniej wiesz o Zamczysku tym lepiej. Ale jednak chciałbym wiedzieć, czy jak rodzice przyślą mi telefon, to go dostane tak po prostu, czy będę musiał za nim latać, czy też dostanę go dopiero na koniec unitarki. Tyle chyba moglibyście mi powiedzieć. :)
nie rozumiem po co mają Ci wysyłać telefon? przecież możesz zabrać od razu ze sobą

Offline rastafarai

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 223
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1238 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:00:22 »
Jeszcze sprawa dotycząca czyszczenia menażek i manierek. Na zamczysku jest na unitarce duży zapas 'ludwika' także czyszczeniem nie musicie się martwić ^_^

Offline Tubylec41

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1239 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:21:32 »
No to tyle dobrze ,że płyn do naczyń chociaż jest bo już myślałem ,że wezme cały zapas środków chemicznych z domu . Ale druciaka do menażek zabiorę :) Pierwszego dnia dostajemy już stopień podstawowego strażaka ? A to nie jest tak ,że należy najpierw przejść szkolenie kandydackie i wtedy dopiero?

Offline es7

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1240 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:30:17 »
Pierwszego dnia dostajemy już stopień podstawowego strażaka ? A to nie jest tak ,że należy najpierw przejść szkolenie kandydackie i wtedy dopiero?
Pierwszego dnia zgrupowania kandydackiego otrzymujesz stopień strażaka. Nie musisz, przechodzić szkolenia, żeby go otrzymać.

Offline tygrysion

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1241 dnia: Lipiec 27, 2011, 12:38:47 »

Cytuj
nie rozumiem po co mają Ci wysyłać telefon? przecież możesz zabrać od razu ze sobą


q-bash - kolega nie może zabrać ze sobą telefonu , ponieważ z wcześniejszych postów wynika że telefon idzie do naprawy i będzie naprawiony dopiero jak bedzie na zamczysku :)
Kto cierpliwy ten szczęśliwy.
http://www.humanitarni.pl/

q-bash

  • Gość
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1242 dnia: Lipiec 27, 2011, 13:03:27 »
ok, musiałem przeoczyć..
co do sprawdzania zawartości paczek to widzę, że różnie to bywa. U mnie na Zamczysku funkcyjni sprawdzali zawartość paczki pod kątem kontrabandy :P  telefon - spoko

Offline Yurczi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1243 dnia: Lipiec 27, 2011, 19:11:09 »
Co konkretnie otrzymuje się od ojczyzny +
jak wygląda sprawa z krótkimi spodenkami [ muszą być całe czarne ? ].
+ co warto wziąć, a nie ma tego na kartce? :)
Z góry dzięki, Pozdrawiam.

Ciekawy_sgsp

  • Gość
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1244 dnia: Lipiec 27, 2011, 19:52:09 »
Jak wygląda sprawa z papierem toaletowym? Mamy mieć zapasy na 2 miechy?

Offline Tubylec41

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1245 dnia: Lipiec 27, 2011, 19:59:17 »
Sądzę ,że wszystko już zostało napisane i dostatecznie wyjaśnione ,wystarczy przeczytać :)

Offline maciey123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1246 dnia: Lipiec 27, 2011, 20:06:30 »
Czy jak wezmę ze sobą śpiwór to będę mógł go używać do spania?

Offline malibus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1247 dnia: Lipiec 27, 2011, 20:21:26 »

Offline maciey123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1248 dnia: Lipiec 27, 2011, 20:27:29 »
Teoretycznie tak, ale wolałbym spać pod swoim sprawdzonym śpiworem...

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: kto do SGSP w 2011
« Odpowiedź #1249 dnia: Lipiec 27, 2011, 21:18:14 »
Sheldon, Q-bash proszę Was, napiszcie na czerwono co młodzi dostaną od ojczyzny a można dodatkowo zabrać i w jakiej ilości i jakości - bo robi się rozpierducha w tym temacie. Niedługo będą się pytać czy papier do dupy będzie szary czy miękki jak aksamit....

pozdr
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2011, 22:58:19 wysłana przez robn »
EGO = 1 / wiedza