Autor Wątek: test na THC w organizmie, a rekrutacja do PSP  (Przeczytany 15471 razy)

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: test na THC w organizmie, a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 17, 2012, 18:40:22 »
nie robi sie go wogole ale po co masz byc zamotany ??
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline minus122

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: test na THC w organizmie, a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 17, 2012, 21:23:01 »

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: test na THC w organizmie, a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 17, 2012, 23:56:43 »
Badanie krwi i moczu, które są wykownywane do straży nie uwzględniaja THC oraz innych dragów i sterydów wiec nie jak ktoś palił lub brał inne środki to nic nie wykryja. Jedyna możliwość to zaburzone inne parametry krwi i moczu efekt uboczny, który trzeba wziąść pod uwage dopingując się tymi środkami. Co do THC jest krótko wykrywalne(odpowidnie oczyszczenie i nawet w ciągu 24h można sie pozbyć z organizmu). Do wykrycia tych środków potrzebne są narkotesty(w przypadku THC wszystkie dostępne w aptece łatwo oszukać ale o tym napisze poźniej) lub testy antydopingowe;) Wiec raczej jak ktoś na komisje albo do szkoły lub jednostki nie przyjdzie na chaju to raczej się o tym nikt nie dowie. W celu oczyszczenia organizmu z THC trzeba bardzo dużo pić wody i witamina C też może pomóc. Słyszałem, że nawet przed badaniem takimi testerami dostepnymi w aptece można się oczyścić poprzez spore ilości płynów. Co do reszty dragów amfetamina jest wykrywalna ok 2-3tyg jak by to kogoś interesowało.. Prosze się mnie czepiać bo nigdy nie stosowałem środków wyżej wymienionych kiedyś sporo na ten temat czytałem i rozmawiałem z ludzmi którzy mieli z tym doczynienia. Pozdro i niech ręka boska chroni przed braniem tego GÓWNA!! Niech przynajmniej strażacy będą CZYŚCI!!! :straz:
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Feo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 346
Odp: test na THC w organizmie, a rekrutacja do PSP
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 20, 2012, 12:17:12 »
Jakby ktoś chciał wiedzieć jakie badania są dokładnie wykonywane to właśnie mam przed sobą kartkę ze swoimi wynikami(do SGSP).

Są na niej:
-Morofologia krwi obwodowej
-rozmaz krwi automatyczny
-ob
-glukoza
-mocz, badanie ogólne
-hiv
-vdrl(surowica)
-hbs Ag
-anty_hcv(te 2 ostanie to od chorób wątroby)

Więc nic o THC