To, że @Eqinox pisze jak jest zgodnie z prawem, nie oznacza, że to jego pomysł i że on się z tym zgadza. Mam wrażenie, że wielu z Was nie wie zgodnie z jakimi przepisami pełni służbę, a jak im ktoś o tym mówi to na niego całe zło jest zrzucone. Każdy z nas widzi bezsens tej sytuacji, ale póki stan jest jaki jest to KDR bierze na siebie wszelkie "odstepstwa". Sam niejednokrotnie tak robiłem, narażając się na zjebki przełożonych, ale akurat za takie rzeczy mogę dostawać i mnie to nie rusza. Zresztą coraz więcej osób ma zdroworozsądkowe podejście - co nie znaczy zgodne z prawem.
Wysłane przy użyciu Tapatalka