Służba > Forum zawodowców

Jakie powinny być ubrania koszarowe /ściśle moderowany/

<< < (325/341) > >>

ADAM 12:

--- Cytat: młody16 w Kwiecień 29, 2023, 18:56:48 ---U mnie z koszuli starły się całkowicie litrki Panstwowa straż, a 3 razy prana.
I jest zauważalna różnica w "wytarciu sie" spodni do koszuli. Spodnie dostaliśmy miesiąc szybciej.
Przepraszam, ale ja juz chodzę w czarnym.

--- Koniec cytatu ---

Moro sobie wyciągnij z szafki ;)

Dla mnie jakie by nie było ,nie wrócę do czarnucha. Po prostu się nie da , i zastanawiam się jak  w tym gównie można było tak długo chodzić.
W końcu wyglądamy jak ludzie a ja czuję się w tym ubraniu bardzo dobrze.

Juzniestazysta:

--- Cytat: ogniomiszcz w Kwiecień 12, 2023, 19:51:38 ---Kurtki i spodnie przeciwdeszczowe będą docieplone podpinką.

--- Koniec cytatu ---

Co.da docieplenie podpinką jak materiał kurtki i spodni jest sztormiakowy z klejonymi szwami ? Dalej będzie parownik pod spodem.

ogniomiszcz:
Parownik jest zarówno w kurtce jak i w polarze. Te podpinki to będą chyba tylko do nowych sortów. Reszta ma rozkaz nie marznąć. Ale zachwyconym gratuluję, chyba nie używali porządnych ciuchów.

Seretsu:
Witam ! :straz:

Potrzebuję informacji czy istnieje firma, która może bez przetargu skompletować całe umundurowanie służbowe dla kilku funkcjonariuszy PSP??
(służących poza strukturami PSP)
 

oliwier:
Chyba najprościej będzie poszukać na stronie KG informacji jakie firmy startowały do przetargów na nowe sorry i tam zapytać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej