Służba > Forum zawodowców

Jakie powinny być ubrania koszarowe /ściśle moderowany/

<< < (293/340) > >>

Eqinox:

--- Cytat: mariuszp w Październik 04, 2021, 07:43:16 ---prezes to do kogo bo ja nie prezes
01 przygotowuje QA to bedziesz miał okazję zadać pytania ( a sory ty tylko tezy)
a co chcesz dostać prywatnie? jako funcjonariuszowi przysługuje ci Państwowo
i tutaj mamy genialny przykład dyskusji mertytorycznej nad moderowanym ścisle watkiem , tak jak walczyliscie tak bedziecie mieli :)
ps
post bez komentarza kolegi Equinox jest postem straconym :)

--- Koniec cytatu ---
Niech ci będzie były prezes  :rofl:
A co do moderowania to @dago w tym wątku napisał już kilka miesięcy temu genezę tego wątku oraz to, że nie jest on już traktowany inaczej niż reszta wątków. Poszukać ci tego wpisu?

mariuszp:

--- Cytat: Eqinox w Październik 04, 2021, 19:04:49 ---
--- Cytat: mariuszp w Październik 04, 2021, 07:43:16 ---prezes to do kogo bo ja nie prezes
01 przygotowuje QA to bedziesz miał okazję zadać pytania ( a sory ty tylko tezy)
a co chcesz dostać prywatnie? jako funcjonariuszowi przysługuje ci Państwowo
i tutaj mamy genialny przykład dyskusji mertytorycznej nad moderowanym ścisle watkiem , tak jak walczyliscie tak bedziecie mieli :)
ps
post bez komentarza kolegi Equinox jest postem straconym :)

--- Koniec cytatu ---
Niech ci będzie były prezes  :rofl:
A co do moderowania to @dago w tym wątku napisał już kilka miesięcy temu genezę tego wątku oraz to, że nie jest on już traktowany inaczej niż reszta wątków. Poszukać ci tego wpisu?

--- Koniec cytatu ---
widzisz to jak z zoną jest aktualna i była , widzisz różnicę :)
nie ma juz znaczenia bo watek się zdezaktualizował ze wzgledu na to że mamy gotowy dokument , mozna teraz załozyc nowy na lamenty i pomstowania

Puap:
Witam
Ma ktoś wiedzę odnośnie naszywek na mundurze galowym , chodzi mi o naszywkę PSP ( jak jak je zamieszczamy - jakieś wymiary od ramienia) bo orzełek wiadomo że 10 cm.

Gosciu:
Naszywki, czy może chodzi Tobie o beretki ?

simek92:
@gosciu w nowym rozporządzeniu pojawiła się naszywka na prawym ramieniu z napisem Państwowa Straż Pożarna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej