Autor Wątek: Jakie powinny być ubrania koszarowe /ściśle moderowany/  (Przeczytany 488743 razy)

Offline simek92

• Strażak Sam
  • *
  • KM PSP
Odp: Jakie powinny być ubrania koszarowe /ściśle moderowany/
« Odpowiedź #1460 dnia: Wrzesień 19, 2021, 12:01:27 »
Ubranie powinienem dostać bez proszenia się o nie. A jak ktoś jest fleją, to czy będzie nosił ubranie jasne czy ciemne to nic nie zmieni, bo i tak pozostanie kim pozostanie. Ale może.tak dużo się zmieni niedługo w naszej formacji, że będziemy dostawać ubrania robocze i ludzie będą w nich chodzić. Dziwi mnie jedynie fakt, że tak mało osób z PB testowało to ubranie, większość osób które paradowały w nowym wzorze to osoby z biur, najczęściej komendanci.

Offline mariuszp

• Weteran
  • *

Online Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #1462 dnia: Październik 03, 2021, 19:12:43 »
https://remiza.com.pl/nowe-umundurowanie-psp-rozporzadzenie-weszlo-w-zycie/?fbclid=IwAR2jpDvepoWnwq9fAqDvnt_YV_vN-_OgXyqQvDPp1Lfvt9EgDOstq1AOs74
to chyba mozna zamknąc wątek i rozpocząć nowy - co nam sie nie podoba :)
Uwierz mi na słowo ocenimy :wacko: Myślałem nad jakimś vlogiem... Gdzie go mogę prezesie dostać prywatnie?

Offline mariuszp

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #1463 dnia: Październik 04, 2021, 07:43:16 »
https://remiza.com.pl/nowe-umundurowanie-psp-rozporzadzenie-weszlo-w-zycie/?fbclid=IwAR2jpDvepoWnwq9fAqDvnt_YV_vN-_OgXyqQvDPp1Lfvt9EgDOstq1AOs74
to chyba mozna zamknąc wątek i rozpocząć nowy - co nam sie nie podoba :)
Uwierz mi na słowo ocenimy :wacko: Myślałem nad jakimś vlogiem... Gdzie go mogę prezesie dostać prywatnie?
prezes to do kogo bo ja nie prezes
01 przygotowuje QA to bedziesz miał okazję zadać pytania ( a sory ty tylko tezy)
a co chcesz dostać prywatnie? jako funcjonariuszowi przysługuje ci Państwowo
i tutaj mamy genialny przykład dyskusji mertytorycznej nad moderowanym ścisle watkiem , tak jak walczyliscie tak bedziecie mieli :)
ps
post bez komentarza kolegi Equinox jest postem straconym :)

Online Eqinox

• VIP
  • *
« Odpowiedź #1464 dnia: Październik 04, 2021, 19:04:49 »
01 przygotowuje QA to bedziesz miał okazję zadać pytania ( a sory ty tylko tezy)
i tutaj mamy genialny przykład dyskusji mertytorycznej nad moderowanym ścisle watkiem , tak jak walczyliscie tak bedziecie mieli :)
ps
Niech ci będzie były prezes  :rofl:
A co do moderowania to @dago w tym wątku napisał już kilka miesięcy temu genezę tego wątku oraz to, że nie jest on już traktowany inaczej niż reszta wątków. Poszukać ci tego wpisu?

Offline mariuszp

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #1465 dnia: Październik 04, 2021, 21:02:39 »
ps
Niech ci będzie były prezes  :rofl:
A co do moderowania to @dago w tym wątku napisał już kilka miesięcy temu genezę tego wątku oraz to, że nie jest on już traktowany inaczej niż reszta wątków. Poszukać ci tego wpisu?
widzisz to jak z zoną jest aktualna i była , widzisz różnicę :)
nie ma juz znaczenia bo watek się zdezaktualizował ze wzgledu na to że mamy gotowy dokument , mozna teraz załozyc nowy na lamenty i pomstowania